+1 oy
1,028 göst.
Diğer kategorisinde (281 puan) tarafından
Kizlar 31+5 haftalik hamileyim ve kaynanamin eski komsusunun cocugu bize kalmaya gelmek istiyordu hep ama hiç gel demedim hafta sonu annesiyle cat kapi gelmisler kapiyi bi actik sasirdik belirtiyorumda yorgunum hareket edemiyorum diye kadin normal tabi artik agirlastin diyor ama cocugu goturuyummu bile demiyor hatta musayitmisin kalsin mi bile demedi bugunde aradi gelcen mi diyor cocukta hayir diyo tamam diyo kadin bende esime rahat edemiyorum gotur dedim tamam dedi ama gene tık yok anca beni susturmak icin tamam diyo cocukta erkek 10.11 yaslarinda bide 2 gundur yiyip icmeme karisiyor cok yiyon bilmem ne falan sinirlerim tepemde anliycaniz

30 Cevaplar

0 oy
(119,349 puan) tarafından
birlikmi yasiyonuz ne munasebet kaynananin komsu cocugu gekipde kalcak
(281 puan) tarafından
Hayir birlikte yasamiyorum ayri oturuyom ben bunlar 1 sene once falan tasindilar kaynanmn apartmanindan ama hala gelip gidiyorlar benim evime ilk kez geldi kadin oda cat kapi
valla emanet cocuk almam ben bende 31w4 asla kabul etmez bid e terslerdim
(281 puan) tarafından
Ben tersleyemedim ama tepkimi koydum anlamiyor
ara yada mesaj at yuzune diyemiyosan eger yapmassan basim cok agrir
(281 puan) tarafından
Artik yarin yapiyim sabahtan hastaneye gitcem diyim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kaba olacak ama insanlar tuttugunu yapar hale gelmiş hadi kadın düşüncesiz kocan niye götürmüyor sanki çocuk ondan yüz vermeyeceksin böyle insanlara faydası olmaz zararı olur 
(281 puan) tarafından
Zaten benim kocamda bitiyor is kadin sizde kalacakmis diyor benim okuzde kalsin diyor
tarafından
Kadınla kaç yaş fark var ki arasında sanki kendi çocuğu gibi sahipleniyor samimi olacak ne muhabbetleri olabilir ki kocanla
0 oy
(770 puan) tarafından
Ağrım var hastaneye gidicez de yolla :D millet ne rahat ya
(281 puan) tarafından
Aynen sabahtan oyle yapcam vallaha biktim artik
0 oy
(409 puan) tarafından

Hamileyim misafir edemem demediniz mi, bu nasıl bir yüzsüzlük. İnşallah yanlış anlamışımdır :ermm:

(281 puan) tarafından
O sekilde demedim fakat agrim cok oluyor tek odanin kalariforunu yakiyoruz oturup kalkmakta zorlaniyorum dedim agirlastin normal diyor Kalariforede iki kişisiniz iyi yapmissiniz digerlerini yakmayin diyor yuzsuz bildigin ay sormadı bile kalsinmi diye
(409 puan) tarafından
Şuan bunu yapan daha sonra ne zor durumlarda bırakır seni, sözlerini tart ve yeri gelince söyle bence. Akrabasına bıraksın çocuğunu o kadar bıktıysa.
(281 puan) tarafından
Haklisiniz zaten bidaha kesinlikle almam eve yarin sabahtan gondrcem
0 oy
tarafından
Ayy buda nedi şimdi
0 oy
(15,241 puan) tarafından
Hey Allahım. Annesi resmen başından atmış çocugu. Kendi kafa dinleyip senin kafanı sisirmeye niyetli bacım. Bir daha bence asla kabul etme. Biz şehir dışına çıkıyoruz malesef de zırt pirt biseyler uydur kabul etme. 
0 oy
(48,702 puan) tarafından
Esimin yigenleri bile hic kalmadı bende bide didisinin didisi gelip kalacak istemem ki
(281 puan) tarafından
Ben de istemem bu son olcak zaten
0 oy
tarafından
Tam cildirmalik olay
(281 puan) tarafından
Ben cildiriyorum zaten suan
0 oy
(97 puan) tarafından

Suç çocukda degil canım kızma yazık.. 

anası olacak kadında suç nasıl yetiştirirse öyle olur çocuk ki ne bilsin 10 yaşında nerde nasıl davranacagını ögretmediyse baksana kafasına göre çocuk sizde kalıyomuş

Ben eşimin yegenlerine tahammül edemiyorum yani sen haklısın
Eşinle konuş gerekirse yataktan çıkma yemek yapma eşine söyle götürsün evine bebeyi
0 oy
(421 puan) tarafından
Canım açık açık söyle sende anlayacağı dilden eşine de söyle seni başından salmasın gerekirse 100 kere başının etini ye götürsün çocuğu görmüyor musun benim halimi acımıyor musun bana ayakta duracak halim yok de eşine 
(281 puan) tarafından
Evet söyledim bugun goturcek kahvalti yapinca ikna oldu :)
(421 puan) tarafından
Götürsün bir daha da kesinlikle kabul etme kadında gerekirse alınsın belki göndermez birdaha
(281 puan) tarafından
Gitti :) bidaha almam artik o is gecti

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 745 göst.
28 Mart 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 295 göst.
23 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Sihirlimom (7,036 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 523 göst.
17 Mart 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu