0 oy
398 göst.
Diğer kategorisinde (710 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar bundan 20 gün önce tryzemler falan komple toplanıp bize geldiler 2 gece kaldılar hepsi uyuzmus söylememişler benim bebeğim daha 2 buçuk aylık şimdi bizde olduk eşim deprem bölgesinde gorevde hastaneye bile gidemiyorum gerçekten sinirlerim çok bozuk yavrum uyuyamıyor bile ( ayriyeten başlarında bit de varmış bitlendim üstüne emzirdigim için eczacı sampuan vermedi her gün sirkeyle yıkıyorum başka çözüm bilen varsa  onerebilir mi)

14 Cevaplar

0 oy
(17,659 puan) tarafından
Allah akıl ve vicdan versin böylelerine ya gerçekten nasıl bu kadar kötü ve acımasız olabiliyolar uyuzu yetişkin bi insan dayanamazken iki aylık bebe nasıl dayansın ya kusura bakma ama sırf sürtmek gezmek için bunu yapmışlar 
(17,659 puan) tarafından
Benim oğlanın doğum günü bugün kutlamıycam kimseyide kabul etmiycem söylerim yüzlerine arayan olursa sende söyle yok de hayır demeyi öğrenmek lazım
(710 puan) tarafından
Hayır demeyi bilmediğin için başıma bunlar geliyor zaten
(17,659 puan) tarafından
İyi niyet hep suistimal edilir.
(7,177 puan) tarafından
Mal mı bu insanlar ya lohusa kadının evinde yabancı adamın yatıya kalması ne ? Hiç biri de düşünmüyor mu biz ne halt ediyoruz diye . Hata sende bacım sende de eşinde de
(710 puan) tarafından
Kimseye hayır diyemiyoruz ki eşim de ne diyim gelmeyin mi diyim diyip durdu bana
-Reklam-
0 oy
(2,392 puan) tarafından
Söyle yüzlerine gelsinler seni götürsünler ne biçim insanlar var ya
(710 puan) tarafından
Söyledim zaten neşen söylemiyorsunuz diye bulaşmaz diye düşündük diyor ilac kullanıyorduk diyor anlatamazsın ki simdi çık çıkabilirsin işin içinden 2 aylık bebekle
0 oy
(1,424 puan) tarafından
Zakkum ağacı varsa çevrenizde kaynatıp suyunu vücudunuza sürün, kendinizde deneyebilirsiniz.bebeginize ne yapılır bilmiyorum.halamlar da benim aileme dedeme bulastirdilar doktorun verdiği ilaçlar dahil her şeyi denediler.beyaz sirke tiner aseton bile sürdüler.allah yardımcınız olsun moralinizi yüksek tutun sabırlı olun
(710 puan) tarafından
Kendim için hiç üzülmüyorum ama yavrum uyuyamiyor uykuda sürekli ağlıyor basini sağa sola sürüyor bacaklarını cirpiyor
(1,424 puan) tarafından
Çok zor canım valla büyük insanlar dayanamıyor Allah'ım onun yüzü suyu hürmetine alsın bu derdi sizden bir an once
(710 puan) tarafından
Amin inşallah çok teşekkür ederim :(
0 oy
tarafından
Ya uyuzken bir baskasina nasil kalmaya gidilir ya sabir ya selamet!
(710 puan) tarafından
Düşünce yok gerçekten insanlar da 2 aylık sabi nin hakkına girdiler
0 oy
(1,424 puan) tarafından
Giydiğiniz bugün kiyafetleri carsaflarinizi yüksek ısıda yikayin
(710 puan) tarafından
Kurumuyor ki evde yıkasam da bebek durmuyor zaten evde yalnızım esim de deprem bölgesinde ilk günden beridir ne zman geleceği belli değil o olsaydı bakardı hallederim oda yok ;(
0 oy
(331 puan) tarafından
Arayıp çatır çatır söyle söz konusu çocuğun sonuçta ona demen lazım buraya değil
(710 puan) tarafından
Söyledim ama bahaneler bitmiyor maalesef yok ilsc kullanıyordum yok bulaşır diye düşünmedik
0 oy
(7,177 puan) tarafından
Ne apta.l insanlar var ya rabbim nasıl bir düşüncesizlik bu ben olsam ağzıma geleni sayardim herhalde 
(710 puan) tarafından
Saydım bende ama bulaştıktan sonra neye yaradı ki:( içim içimi yiyor sinirden kaç gündür kendimi yiyip bitiriyorum çocuğum uyumadıkca sayıyorum bebegimin hakkını helal etmiyorum gerçekten
(7,177 puan) tarafından
Arayıp yüzlerine saydın mi
(710 puan) tarafından
Evet zaten biz kasiniyorduk ama ben **** olacağımızı düşünmedim bebeğimi de isilik sandım kendisi söyledi ya işte bizde uyuzuz Bi türlü kurtulamıyoruz diye
0 oy
(1,186 puan) tarafından
CNm hastaneye dgl eczaneye gtcn onlar ilacını yapıyor çok geçmiş olsn
(710 puan) tarafından
Emzirdigim için bide bebek.kucuk olduğu için doktora danışın dedi
(1,186 puan) tarafından
Eltimin bebeği 1 aylıktı ve prematüreydi doktor kullanabilirsin demişti
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Aramadın mı ben arayıp ağzıma geleni sayardım 
(710 puan) tarafından
Arayıp saydım da artık ne fayda
0 oy
(1,070 puan) tarafından
Yahu insan olan bile bile böyle yapmaz ne cins tipler var 
(710 puan) tarafından
Var vallahi
0 oy
(2,854 puan) tarafından
Ben olsam ararım Bir güzel söverim 

En azından içim soğur
(710 puan) tarafından
Arayıp tartıştım zaten ama içim soğumadi bebeğim ağlayıp çırpındıkça sayasim geliyor
0 oy
(2,467 puan) tarafından
Kıyamam yavrum daha 2 aylık bebegi hakkına giriyorlar bizde atlattık yıllar önce cocoklar 2 yasındaydı cok zorlandık seninki cok kücük doktora götür mutlaka ona uygun ilac hazırlarlar cok kasınıyo dayanamaz kuzum bitten korkma o cabuk gecer bunlarda nasıl aksara hem **** hem bitli ne gelmişler size
(710 puan) tarafından
Valla sorma bacım kaç gündür aynı soruyu sorup duruyorum kendi kendime
(2,467 puan) tarafından
Canım yukarıda yok diyemiyoruz demisin bende öyleyim benim annemde aynı hastalık gecirdi bir kac ay önce illa bize gelecek gitte denmiyo aglıyo sen benı istemiyor diye 3 tane cocugu var anne bana bulassa neyse bak 6 aylık bebek var evde yazıl degil i cocuklara yakınız zaten her ay gelir kalır bu arada güzellikle söyledim baktım aglıyo dayanamadım kal dedım 1 hafta kaldı ama ben biliyordum cocuklara hic yaklastırmadım sukur bulasmadı ama cok tedirgin oldum
(710 puan) tarafından
Bize bulasmama ihtimali var mıdır acaba psikolojikmen midir bilmiyorum çok kaşınıyorum hemde bebefim de kaşınıyor gibi hissediyorum önceden vücuduna çok dikkatli bakmazdım şimdi didik didik inceliyorum 5 6 tane sivilce gibi gördüm huzursuz da olduğu için **** olduğunu düşündüm çünkü uykuda aniden uyanıp sürünüyor sanki :(
(2,467 puan) tarafından
İhtimal var tabiki ins bulamamıstır****z belli bölgelerdeki kasıntıyla baslar hani heryer in kasınmaz ben annem gidince özellikle nevresimler koltuk örtulerini yıkadım degistm banyo ve tuvaleti kaynar suyla yıkadım sonra gecti tedirginligim hala yapmadıysan bebegi yattıgı odayla basla eline gelen ozellikle carsaf nevresimbattaniyesini yıka o odayı dezenfekte et sonra diger odalara gec bendede temizlik yapana kadar kasıntı oluyordu pskolejik birazda
0 oy
(10,784 puan) tarafından
Birşey diyeceğim de böyle insanlara tövbe yarabbim .hiç mi vicdan olmaz ya el kadar bebek var evde.bite de canım bebeklere bile kullanılan şampuanlar var ondan olmaz mı acaba eczacıya sorsan biraz pahalı ama başka türlü imkanı yok kurtulamazsin
(710 puan) tarafından
Kendim için sordum emzirdigim için vermediler doktor yazsin dediler eşim de yok hastaneye gidemiyorum
(10,784 puan) tarafından
Bende sana dediydim zaten bebek için olanı kullansan diye
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Allahim bide bebekli eve gelmisler.Allah sana sabr versin.üff  12 13 yasindayken bitlenmisdik ablamla annem bizi disari birakmadi okula zaten gitmiyorduk tatildi.arkadaslarimiz kapiya geliyordu agliyorduk cikalim diye anlamiyorduk tabi omlara gecire bilecegmizi annem aslaa gorusturmedi bizi kimseyle ve o bit temizlenene kadar kimse bize gelmedi evdende cikmadik.her gun saat basi sacimi tarar ilaclardi .ama yaklasık 3 4sene oncesinde ayy kafak kasindi hatrlayyincs üf teyzemler bitıenmis kizida bide kizininda yasi cok nerdeyse benle yasit 20 21yasndayim bitıendim gelip bizde saclarini fonlemisler taragimizıa saclarini taramislar ve birde nasil sariliyordu o gun bans teyzemin kizi o gunr kadar oyle yakinlik etmrmisti sanki bilerek yapmislar .cok sükür 1haftaya kadar temizlendik (bazi insanlar hakiketen cokkk düsüncesizzz
(710 puan) tarafından
Evet maalesef hiç derdim yokmuş gibi bide bunlar çıktı başıma

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 378 göst.
26 Nisan 2022 Aile kategorisinde Zelis... (446 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 447 göst.
8 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 820 göst.
11 Ekim 2018 Aile kategorisinde Fatmammmm56 (111 puan) tarafından soruldu