0 oy
138 göst.
Diğer kategorisinde (299 puan) tarafından
Merhabalar kızlar. 

Bebeğimin kıyafetlerini 30 derecede yıkıyorum. Çıngırak gibi plastik malzemeden oyuncaklarını kıyafetleri arasında atsam mı diye düşündüm. Eşim de eriyebilir dedi. Erir mi sizce? 30 derece çok yüksek bir sıcaklık değil aslında

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Erimez ama kırılabilir bulaşık makinesine koy yada elinde yıkayıver 
(299 puan) tarafından
İyice temizlensin diye düşündüm de, bulaşık makinesine atayım o zaman
tarafından
Kız makine sıkarken düşünsene kırılabilir yani :)
(299 puan) tarafından
Ayy orasını hiç düşünmedim :)
-Reklam-
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Hiç atmadım ilk aldıgım da elimde yıkadım o kadar 
(299 puan) tarafından
Ben de yıkadım da ara ara yıkamak lazım
0 oy
(465 puan) tarafından
15 dakikalik 30° da yikiyorum ben plastik bez bebek pamuklu gibi yikiyorum
(299 puan) tarafından
Ben çocuğumun kıyafetlerini de 30°'de, 28 dakikalık günlük programda yıkıyorum. O programda kıyafetlerle beraber atmayı düşünmüştüm
0 oy
tarafından
Kısa programda kızımın oyuncaklarını hep.yikadim. u zamana kadar ayda bir yıkama yapiyorum bebek peluslara ne varsa atiyorum:) ama kırılma yaşamadım. Sağlam bir oyuncak ise sorun olmaz 
(299 puan) tarafından
Ben de öyle düşündüm. Hele kıyafetlerin içinde bir şey olmaz diye düşündüm ama yine de bir sorayım size dedim :)
0 oy
(85 puan) tarafından
Camasir makinesini  gectim bulasik  maiknesine  bile satmayin Elle tikamak cokmu zor  Ben kizimin plastik  oyuncaklarini  baya kopuk  kopuk yikayup  sicak suda yikiyorum 
(299 puan) tarafından
Hanımefendi zor olduğunu ifade etmedim ben. Elle yıkamam da demedim. Sonuçta devamlı çocuğumun elinde olan malzemelerden bahsediyorum. Makinanın yıkaması elle yıkamamdan daha temiz olur diye düşündüm, o yüzden sordum. Üşengeç biri olduğumdan değil yani :)
0 oy
tarafından
Biberon temizleyiciyle yıkıyorum makinede mahvolur bence hicbirsey olmasa çarpa çarpa kırılır . 
(299 puan) tarafından
Teşekkür ediyorum tecrübenizi paylaştığınız için
0 oy
tarafından
Peluş olanlar çamaşır makinesi 30 derece yıkıyorum sonuçta hijyenik için gerekli 

Plâstik olanları bulaşık makinesine mini de yıkıyorum 
(299 puan) tarafından
Teşekkür ediyorum tecrübenizi paylaştığınız için

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 87 göst.
4 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Aybukee (1,230 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 479 göst.
7 Eylül 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zeliş fatoş (544 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 315 göst.
0 oy
11 cevap 232 göst.
26 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,604 soru

11,363,691 cevap

34,840 kullanıcı

...