0 oy
497 göst.
Aile kategorisinde (6 puan) tarafından
UMerhaba 22 aylık kız bebeğim var kimseye sarılmıyor öpmüyor uzaktan öpücük atıyor sarıl bize deyince geliyor kafasını göğsümüze koyup hemen gidiyor kendi canı isterse yanımıza gelip kafasını koyup öyle uzun süre duruyor kollarımızı açtığımızda oda kollarını açıp sarılmıyor acaba sarılmayı bilmiyormu sizin bebekleriniz ne zaman tam anlamıyla sarıldı lütfen cvp verin çok merak ediyorum bu normal bir durummu 

11 Cevaplar

0 oy
(2,844 puan) tarafından
Benim bebeğim de canı isterse sarılıyor öpüyor, oyuncaklarına bizden daha çok sarılıyor:D
(6 puan) tarafından
Kızım da oyuncaklarına ve daha çok pelüş olan herşeye sarılıp öpüyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim çocuğum henüz 9 aylık ama bence normal bir durumdur, sarılmayı sevmiyordur. 
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Elleme bebeye kız zamanla olur belki sevmiyodur
0 oy
(3,681 puan) tarafından

Oğlum 18 aylık herkese sarılıyor ama kimseyi yanaktan opmuyor ben hariç :D herkese sarılıp sadece öpücük atıyor sosyal mesafeye uyuyor 

0 oy
(6,203 puan) tarafından
Sarılmayı bilmiyor değil sarılmayı sevmiyor.Benim kızımda öyle hemen sıkılır büyük ihtimale benden aldı bu huyunu.Ben anneme bile küçüklüğünü hatırlamıyorum zaten 17yasindan beri taş çatlasın 3-4kez sarılmış indir çünkü sevmiyorum için daraliyo
0 oy
(301 puan) tarafından
Kimseyi sarılıp öpmemesi guzel bir sey bence. Kızınız sarılmayı biliyor ama tercih etmiyor gibi duruyor . Siz de ona sarılırken ve öperken muhakkak izin isteyin. 
0 oy
tarafından
Emiyor mu? Bnm kizim da opmezdi sarilmazdi 15 aylikken memeyi kestim ondan snra huyu değişti gelir bol bol sarılır opmelere doyamaz
0 oy
tarafından
Canı isterse saeılıyor kızım nisana 2 yaş
0 oy
(392 puan) tarafından
Peluşlara sarıldığını yazmışsın velsoft kıyafet giyerek deneyin bide
0 oy
(119,151 puan) tarafından
normal yaa bisi olmaz 
0 oy
tarafından
Demekki çok teması sevmiyor tatlım bazı insalr çok sever gelir sarilir bazılarında sevmez yapısı öyledir ben birşey olduğunu sanmıyorum bebeğinde onlar bebek olsa bile bir karakterleri var tatlım çok sarılma öpülme gibi şeyleri sevmiyor demekki normaldir bence 

İlgili bir soru bulunamadı

378,361 soru

11,325,205 cevap

34,777 kullanıcı

...