0 oy
385 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,149 puan) tarafından
Kızlar bebegine bu antibiyotikten kullanıp alerji olan olduu mu bizde döküntü ve ishal oldu dr belli bi gün verdi kullan diye ama ya daha ciddi sağlık sorunu oluştursa diye tedirginim bıraksam mi  kullanmayı 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hiç sorma ya benim bebeğimde çok fena alerji yaptı vücudu mahfoldu ağlamaktan helak oldu yavrum hemen hastaneye götürdük meğersem bu şuruptanmış doktor şaşırarak siz klamoks mu kullanıyosunuz dedi bende acildeki doktor verdi dedim hemen bırak dedi
(3,149 puan) tarafından
Ishal
Döküntü yani isilik gibi dr döküntü dedi birde sürekli ağlıyor bağırıyor
tarafından
Benim bebeğimdede aynısı oldu normalde ağlamaz o kadar bağırmazdı ama bi görsen şurubu verdikten sonra çığlık çığlığa bağırıyordu iyiki götürdüm doktora eğer şurubu bırakmasaydım devam etseydim ALLAH korusun ya daha kötü şeyler olsaydı. Sende artık doktora götürdüğünde klamoksu yazmamalarını söyle kesinlikle vermesinler. Evde kendin biraz taze nane kaynatıp bebeğine bir iki çay kaşığı içir iyi gelir canım
(3,149 puan) tarafından
Limonda ekleyim mi
tarafından
Yk cnm gerek yok limona
(3,149 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim bugün geçti artık uyudu erkenden yarın yapacağım hemen
-Reklam-
0 oy
(91 puan) tarafından
Amoksisilin alerjisi olabilir bende de var ve o ilaci kullanamıyorum. Bence hemen  bırakın kullanmayı, doktor kontrolunde baska bir antibiyotik grubu ile devam edin. Allah korusun ciddi sorunlara yol açabilir 
(3,149 puan) tarafından
Işte dr bırak demedi sorun bu siz nasıl farkettiniz alerjiyi bu ilacin icinde de var galiba
(91 puan) tarafından
Evet amoksisilin var o ilacta o yüzden ben kullanamıyorum. Deride kızarıklık, döküntü yapıyor, bas ağrısı bas donmesi, kusma yapıyor. Penisilin alerjimde var o da dilimde uyuşma yapmıştı. Dis doktoru uyusturuda ağzını dilini kocaman şişmiş gibi hisseder aci hissetmezsin ayni öyle oluyor
(3,149 puan) tarafından
Galiba bizde de böyle birşey oldu ya çocuğum 4 gündür iyi olcağı yere ne çekiyor
0 oy
(1,397 puan) tarafından
Dokuntude yapmış kullanma cnm doktor antibiyotigini değiştirsin 
(3,149 puan) tarafından
Dr kullanmaya devam et geçmezse ta p.tesi gunune kadar bakarız dedi zaten yavrum sanki iğne batırıyormuş gıbı sürekli bağırıyor ağlıyor
(1,397 puan) tarafından
Ptesi gününe kadar antibiyotik biter takip et 2 gün daha devam ederse götür sen alerji yapmıştır belki antibiyotik
(3,149 puan) tarafından
Valla bıraktım kuzum şuanda hiç döküntü kalmadı

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 61 göst.
5 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Sevmm (1,948 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 52 göst.
18 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Sirindn (2,393 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 216 göst.
17 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Melekkk34 (6,859 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 176 göst.
22 Aralık 2021 Aile kategorisinde mirayasel (383 puan) tarafından soruldu

379,099 soru

11,348,072 cevap

34,814 kullanıcı

...