0 oy
114 göst.
Diğer kategorisinde (1,097 puan) tarafından
Biz bugün detaylı ultrasona girdikk. Organlarda kalpte falan görünen bi sıkıntı yok çok şükür. Başta beyninde bi kısmı göremedi doktor. Gölgede kalıyo dedi korktuk gezindim biraz orayıda gördü. 1 hafta geriden geliyo şuan için sıkıntı değil ama ileride fark açılabilirde kapanabilirde takipte kalmalıyız dedi. Perinatoloji uzmanı yapmıştı detaylıyı kendisine yine kontrol için randevu verdi. Sorun olur mu ya kapanır mı aradaki fark? Biraz modum düştü bunu duyunca.

Oğlum vardı buda kızmış bu arada Duru bebek geliyooo 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sağlıkla sağ salim kucağına alırsın inşallah canim 
(1,097 puan) tarafından
Amin inşallah o aradaki fark açılmaz dimi ya
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ya benim burda okuduğum kadarıyla 1 hafta geriden gelmesi tehlikeli değilmiş iyi beslenerek bu farkı kapatanlar var ceviz badem süt muz anneler bunlari tavsiye ediyor
(1,097 puan) tarafından
Bende çıkınca hemen araştırdım yumurta süt muz ceviz bide kaşar iyi geliyomuş ama doktor fark açılabilşrde diyince bi korktum
tarafından
Yok hiç korkma bence ya bu çok değişken bu durum tam olarak ne zaman gebe kaldığımız bile belli değil o yüzden geçmiş adetin ilk gününden hesaplaniyor içini ferah tut bebişin etkilenmesin annesi açılmaz bence
0 oy
(117 puan) tarafından
Bize de 1 hafta geride dedi çok korktum doktor kontrolüne gidicem bilmiyorum sorun olurmu neden öyle anlamadım 
(1,097 puan) tarafından
Ya milimetre oynasa hafta değişiyomuş o yüzden doktor şuan için korkulcak bişey yok 1 hafta çok önemsemeyiz ama fark açılırsa sıkıntı dedi
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Sağlık ile al kucagina inşallah bir hadta gerilik sorun teşkil etmez diye biliyorum üzme kendini 
(1,097 puan) tarafından
Doktorda öyle dedi ama fark açılırsa sıkıntı dedi
0 oy
(119,062 puan) tarafından
o hafta geriligu ilerligi onemli degil son ay toparliyo
(1,097 puan) tarafından
Teşekkürler
0 oy
tarafından
Rabbim sağlıkla doğmasını nasip etsin eğer geriden geliyorsa kapanir inşallah canım endişe etme
(1,097 puan) tarafından
Amin inşallah ya gelişim geriliği falan demedi 1 haftayı çok önemsemeyiz dedi sadecce far açılırsa sıkıntı dedi ondan korktum
0 oy
(2,794 puan) tarafından
Canım bir hafta ileri geri olabiliyor stres yapma sağlıkla kucağına alırsın inşallah 
(1,097 puan) tarafından
Amin inşallah çok sağolun
0 oy
tarafından
Benım kızımdaaa duruuuuu ay durular çok huysuz oluyor bence inciiii koyyyy korkma gelısım gerılıgı kapanıyor sadece bebegı besleyen şeyler ye 
(1,097 puan) tarafından
Ya evlendiğimizden beri duru istiyoruz amaaa huysuz olmasın yaa :D çok teşekkür ederim
tarafından
Bana 35te gelısım gerı dedı 37. Haftada gıttım 2.300 ılerlemıyor kılosu dedıler 4 gun sonra gel sezeryana alalım dedıler ben eve gıttım günde 2 muz kaşar kabak cekırdegı bak bu çok onemlı badem ve devam sütü varya bebeklerın bunları bır yedım bır de ben 9 ay bulantı cektım hamıelelıkte 2 kg almıştım sadece bulantıdan oturu 37+4te gıttım 2900 olmuş naptın dedı doktor 39+1de doğdu 3.500 doktora tekme atacaktım benı korkuttu dıye bır de dıyor aslında daha az çıkar genelde bu kız fazla çıktı :D
(1,097 puan) tarafından
Ahahah son cümle harika. Oğlum 2900 doğdu. 38 haftalıktı. Valla bilmiyorum işteyken çok sağlıklı beslenemiyorum ama evdeyken dikkat ediyorum
tarafından
Benım annem benı 1900 doğurmuş 18 yaşında 97 kıloydum ben :D hepsı büyüyor hepsıııı korkmaaa
(1,097 puan) tarafından
Ahahah :) 1900 nee minnacık :)
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Hafta farkı olabiliyor normal yani bazen ileri bazen geri benim gebelik te de çok duyduğum şeylerden biri.  Şu kadar geriden bu kadar geriden diye takma kafana 
(1,097 puan) tarafından
Doktorda 1 haftayı çok önemsemeyiz ama fark açılırsa sıkıntı dedi ondan korktum bende açılır mı acaba diye

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 28 göst.
5 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 1bebe1anne (272 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 40 göst.
23 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 1bebe1anne (272 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 49 göst.
7 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Myangell (557 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 41 göst.
25 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Myangell (557 puan) tarafından soruldu

377,811 soru

11,308,062 cevap

34,738 kullanıcı

...