0 oy
236 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (689 puan) tarafından
Mutfak sandalyelerinize ve koltuklariniza kilif yada ortu kullaniyormusunuz yoksa benim gibi orjinal haliyle kullanip haftada bir siliyormusunuz hangisi daha kolay sizce ben her gun duzeltmektense haftada 1 silmeyi tercih ediyorum

9 Cevaplar

0 oy
(25,225 puan) tarafından
Halıma ve koltuguma örtü serip haftada bir yıkıyorum. Koltuk haftada bir silinmez şahsen 
(689 puan) tarafından
Ben siliyorum biseyde olmuyro 4 senedir yepyeni duruyor
(25,225 puan) tarafından
Eskiyo demedim ki her hafta koltuk silecek kadar zamanım yok benim valla hemde canıma yazık örtüyü yıkamak daha mantıklı
-Reklam-
0 oy
(514 puan) tarafından
Mutfak sandalyem yok ama çekyat örtüsü falan seriyorum çocuk mahvediyor ve geçmiyor çünkü en azından örtü kirlendiginde makineye atıp tekrar seriyorum cekyatlar tertemiz kaliyor
(514 puan) tarafından
Halı da aynı şekil
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Çocuklu eve şart bence 
0 oy
tarafından
Sadcee oturma odam da l koltuguma örtü seriyorum makinem var arada da yıkıyorum koltugumi misafir salonum da sandalyelerim de felan örtü yok hiç 
0 oy
tarafından
Kullanmıyorum haftada 1 silmeye de vaktim olmuyor fırsat bulursam siliyorum 
0 oy
(1,685 puan) tarafından
Koltugumda örtü var çok iyi oluyor. Yakında halima da alcm
0 oy
tarafından

Koltuklara örtü istiyorum ama  benim arasına sokma gibi birşey yok arkası ve oturma yeri bir  şimdi tekrar kaplatmak istiyorum  yaptira bilirsem   özellikle rica edicem örtü sere bilmek için  ben silmiyorum  daha çok leke kusuyor

0 oy
(1,207 puan) tarafından
Koltuklarda örtü kullanırım haftada en geç 10 günde bir de yıkarım hayat kurtarıyor gerçekten . Mutfak sandalye kılıf kullanmaya uygun değil maalesef o yüzden siliyorum 
0 oy
(2,127 puan) tarafından
sandalyelerimde kılıf var halımda da var iyikide almisim her hafta yikaniyo koltuklariminda ortusu var ama kullanamiyorum ben ya kayması beni deli ediyo o yuzden surekli siliyorum koltukları 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 197 göst.
2 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde elis (2,010 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 69 göst.
15 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Bulut01 (242 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 37 göst.
14 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Myangell (549 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 50 göst.