0 oy
1,261 göst.
Diğer kategorisinde (139 puan) tarafından
Kızlar anlatıyorum olayi annem Perşembe günü kahveye gelcekti bir saat eşim neden annem geliyormuş bilmem ne bir dünya laf ağza alinmicak sözler hakaretler etti istemiyormuş gtti evden falan konusmuyoruz ve annemlerin hc bır yaptığı şey yok kizima ble annem bakıyor haftada iki gün falan. Kendi ailesiyle aramız açıkti ailesi büyü de yaptı bze ayirmayada çalıştı kızıma bir saat bakmisligi yok başka eve taşındık falan kadın ne aradı ne sordu ne yardıma geldi oyuzden aramz açıktı kızım yoğun bakımda kaldı hastaneye ble gelmediler on dklik yakınında hastanedeydik. Neyse üstünden bır sene geçti olayların şimdi ailesi bize gelip gidiyo hc bişey yokmuş gibi falan eşim onlara çok iyi davranıyor sanki hiç bunları yaşamadık gibi. Ama benim aileme sebepszce düşman kesildi eve bile sokmuyor annemleri  kavga çıkarıyor. Bende hep şüpheleniyorum büyü mu annesin yaptığı buyulerden mi böyle oluyor falan internetten buldum hoca sonra bir tane medyum falan baktırdım bakım yaptırdım. Medyum olan büyü var musallatlisiniz dedi hoca olan sende musallat var dedi büyü yok dedi bendeki musallattan eşim böyleymiş. Allah'ım doğru mu yanlış mi eşimlede konuşmuyoruz bişey demedim ona musallatli olunca böyle sıradan mi olunur ben hiç tövbe yarabbim cin falan görmüyorum  kötü rüya falan görüyorum ama. Akıl verin bana

28 Cevaplar

0 oy
(67 puan) tarafından
Onlara inanma onlar para koparmak için hep tuzak sadece bilinen gerçekten Allah korkusu olan bi hoca bulursan onlar bakıyo ama, sizin musalattan değil eşinize büyü yapılmışsa ondan gelen musalat olabilir kesinlikle para vermeyin gerçek hoca zaten para istemez Allah rızası için yardım eder
-Reklam-
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Bende var musallat eşim sebepsiz yere bağırır çağırır uzaklaşıyor yatak olayı hiç yok soğukluk giriyor benim eşimin ağzı var dili yoktu yani ben inanırım kimi innamaz bilmiyorum valla
0 oy
(990 puan) tarafından
Bırakın şöyle saçma sapan şeyleri yaa tövbe Yarabbi ramazandayiz bide günaha girmeyin medyummus suymus buymuş sacmalik 

Rab'bime el açmak varken ona dua edip ondan istemek varken ona siginmak varken neden böyle şeylere inanirsiniz ki

Abdest al otur dua oku namaz kıl 
0 oy
(2,471 puan) tarafından
Ne diyecek sana ya büyü var der ya musallat sonuç itibariyle para isteyecek senden seni musallattan kurtarcam diyecek hiç birşey yok sizde dese nasıl para kazansın az mantıklı ol kaptırma paranı sarlatanlara
0 oy
(1,381 puan) tarafından
Allah aşkına hiç mi müge yi izlemedin ya ayrıca kaçıncı devirde yaşıyoruz eşine her zman ayetel kursi yi oku üzerine evini sirkeli su ile sil inanma bunlara 
0 oy
(644 puan) tarafından
Canim hergun onlarca insan bu sekilde dolandiriliyor bilmem farkindamisin
0 oy
tarafından
Kız netten bulduğun hocaya güvenme yalancı çoğu hoca moca işi değil peygamberimize de büyü yapıldı Rabbim direk ayetlerini indirdi nas ve felak peygamberimiz okudu ve iyileşti hani demem o ki bol bol kuran oku nas felak ayet'el kürsi içini rahat tutu Rabbine güven 
0 oy
(1,148 puan) tarafından
Eski postları nerden buluonuz ya

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 326 göst.
11 Mart 2024 Diğer kategorisinde Whahahah (3 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 166 göst.
27 Mart 2023 Diğer kategorisinde krmz.123 (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 101 göst.
31 Mart 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Hafize12345. (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 59 göst.
26 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Mehmetcanınannesi (31 puan) tarafından soruldu

379,539 soru

11,361,929 cevap

34,839 kullanıcı

...