0 oy
1,257 göst.
Diğer kategorisinde (139 puan) tarafından
Kızlar anlatıyorum olayi annem Perşembe günü kahveye gelcekti bir saat eşim neden annem geliyormuş bilmem ne bir dünya laf ağza alinmicak sözler hakaretler etti istemiyormuş gtti evden falan konusmuyoruz ve annemlerin hc bır yaptığı şey yok kizima ble annem bakıyor haftada iki gün falan. Kendi ailesiyle aramız açıkti ailesi büyü de yaptı bze ayirmayada çalıştı kızıma bir saat bakmisligi yok başka eve taşındık falan kadın ne aradı ne sordu ne yardıma geldi oyuzden aramz açıktı kızım yoğun bakımda kaldı hastaneye ble gelmediler on dklik yakınında hastanedeydik. Neyse üstünden bır sene geçti olayların şimdi ailesi bize gelip gidiyo hc bişey yokmuş gibi falan eşim onlara çok iyi davranıyor sanki hiç bunları yaşamadık gibi. Ama benim aileme sebepszce düşman kesildi eve bile sokmuyor annemleri  kavga çıkarıyor. Bende hep şüpheleniyorum büyü mu annesin yaptığı buyulerden mi böyle oluyor falan internetten buldum hoca sonra bir tane medyum falan baktırdım bakım yaptırdım. Medyum olan büyü var musallatlisiniz dedi hoca olan sende musallat var dedi büyü yok dedi bendeki musallattan eşim böyleymiş. Allah'ım doğru mu yanlış mi eşimlede konuşmuyoruz bişey demedim ona musallatli olunca böyle sıradan mi olunur ben hiç tövbe yarabbim cin falan görmüyorum  kötü rüya falan görüyorum ama. Akıl verin bana

28 Cevaplar

+2 oy
tarafından
İnternetten bulduğun hoca ne kadar güvenilir olur ki, bilemiyorum valla 
(139 puan) tarafından
Bende bilemiyorum çaresizlikten artık ne yapacağımı şaşırdım
tarafından
Yok mu canım çevrende hiç öyle giden, bilen falan
(139 puan) tarafından
Yok yok anneme bile araştır dedim bulamadı o da hic
tarafından
Yaa anladım canım ama İnternetten bulduğuna da pek güvenme derim
(139 puan) tarafından
Biliyorum canım ya keşke elimden gelen başka çare olsaydi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Aman bacim onlara gore hepimizde in var cin var.

İşin ehli bi hoca bul onlara guvenme
tarafından
Bursada yasli koy kadinlarina sor canim kesin bilir onlar
tarafından
Bendede var  ozaman dkdjjd
tarafından
Hepimiz de var be aplaaa :D oğluşun nasil oldu bu arada
tarafından
Elhamdulillah iyi kuzu zaten cuma tekrar test verdigimizde negatife donmustu pazar bitti karantinamiz
(139 puan) tarafından
Bulamadık valla anneme ble dedim araştır iyi hoca falan bı bakalm yok o da bulamaid hiç bilmiyoruz öyle şeylerde
0 oy
tarafından
Hey Allahım yaa..demiyoda senin adam da akıl yok musallatlisiniz diyo .(•‿•) 
(139 puan) tarafından
Adam zaten timarhanelik o ayrı konu da valla anlamadım bu isi
0 oy
(119,086 puan) tarafından
nasi guvencen ki       
(139 puan) tarafından
Guvenemedim işte medyum olan bakım için 250 TL aldı hoca olan bakım için para almadı ama musallatli cikarmak için 500 TL diyo
0 oy
tarafından
Bu devirde böyle sahtekarlar çoğaldı aileniz falan araştırsın iyi bir hoca
(139 puan) tarafından
Anneme dedm sor bul diye n zamandır oda bulamadı. Çaresizlikten bende napayım netten buldum
0 oy
(629 puan) tarafından
Cnm bizde tvden bir hoca gorduk aradik merak ettik her gelene sizde buyu var diyor bizde aradik buyu var dedi hocamzi bakti size dedi anne adini veriyorsun kendi adinla iste bende dedimki benim hoca halam var arayip sorcam birsey varmiymis diye kargoyla bana dua yazip yolluycklrmsta 100 tlymste halam hoca diyince kapattilar suratimiza
(139 puan) tarafından
Valla dolandırıcı da çok anlamadım iyi insan kalmadımi hic
(917 puan) tarafından
Mücahit hocamiydi ismi
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Bilemedim ki canım herşey olabilir  valla musallatı sanmıyorum ama büyü olabilir
(139 puan) tarafından
Duydum çünkü 3 kez yapms kaynanam bu adamın da bukadar beni düşman görmesi ve dengeszligi normal değil
(3,282 puan) tarafından
Bildiğin bi hoca varsa ona git
(139 puan) tarafından
Yok hiç maalesef
0 oy
(154 puan) tarafından
Kesinlikle internette bulduğun hiç kimseye güvenme asla nerde oturuyosun sen canım
(139 puan) tarafından
Bursa'da canm
(154 puan) tarafından
Ozaman kalbin temizmiş canım bende bursada oturuyorum eşimm hoca ve çevresi hoca dolu güvenilir istersen yardımcı olabilirim sana
(139 puan) tarafından
Allah'ım nasil sevinirim nasıl dua ederim çok isterim istemem mi özelden yazayım mi numarami
0 oy
(5,804 puan) tarafından
medyumların kendilerine hayırları yok. Bir insanın Hoca olduğuna İnternetten bularak inanmamalısın nice hocalar çıktılar tvlere daha felak nas okumayı bilmiyorlarda hocayım diyorlar. Bence inanmamak lazım. 
(139 puan) tarafından
İşte inanamıyorum da elimdende bişey gelmiyor çaresizlikten artık belki faydası olan birini bulurum diye
0 oy
tarafından
Boyle şeyleri bilenler çatır çatır anlatıyor kimin yaptığını ne yaptığını senin hayatını seninle yaşamış gibi anlatıyor herkes bozamiyor inşallah bozabilecek birine denk gelirsin lanet olsun büyü yaptiranada yapanada cennet yüzü görmesinler inşallah 
(139 puan) tarafından
Bende ondan çok korkuyorum canım hep yeniletirse devamlı yaparsa çünkü üç kez yapan bidaha yapar. Böyle bi dua yokmu yada hocalar büyü falan korunmak için birşey yapmıyor mu çözdükten sonra
(139 puan) tarafından
Sen iyi hoca bulmuşsun ne güzel derdine çare canim
tarafından
Malesef canım yapamıyor biz balıkesirliyiz yok hiç bir yerde cozebileni bulamadık sonra bir mucize oldu Allah gebzeden denk getirdi Allah o adamdan razı olsun hiç kırmadı bizi iki yıl ne zaman rica ettiysek çözdü sonra hattini değiştirmiş ulaşamadık numarasını vermiyormuş kanser hastasıyım diye oralardan tanıdıklara rica ettirdik en son ölünce büyü yaptıran cozuverdi sağolsun Allah'tan ben üç harfli görmüyorum üç harflileri görenlerede önerdik çok onlar da üşenmeden gebzeye gittiler hepimize faydası oldu inşallah cennetin en güzel yerine gider çok zor simdikiler para derinde adam sağolsun 5 kuruş almadan cozuverdi bizde hediye gönderdik
(139 puan) tarafından
Ay ne kadar güzel ya sevindim adına öyle insan bulabilmek okadar zorki bu devirde. Yapanların yanına kár kalıyor. Bzde kendi kendimize duzelelim diye bekliyoruz :((
tarafından
İmkanın varsa gebzeye git derim üstüne başka insan tanımam inanmayanlar olmuş başına gelmeyen bilemez onu oku bunu oku diyorlarda biz neler neler okuduk düzelemedik cin ile yapılan birşeyi ancak cinleri olan çozebiliyor biz okundukca kusardik böyle böğüre böğüre kendimizi kontrol edemezdik çok fena birşey bu büyü insanı hasta ediyor sinir ediyor herşeyi tersine gidiyor sürekli uyumak istiyorsun beynin uyuşuk dolaşıyorsun kalbine dikenler batırılıyor evde bunaliyorsun eve Giresin gelmiyor içine rehavetlet çöküyor tabi türüne göre değişiyor bize ölüm büyüsü yapılıyordu birde büyünün 75 yıl ömrü varmış ancak ozaman tesirini kaybediyormus
0 oy
tarafından
Para için 40 takla at desen atarlar. Büyü cin musallati mi var demicek pehhhhh
(139 puan) tarafından
:((((
0 oy
(36 puan) tarafından
Evde yüksek sesle bakara suresi açın sürekli nas Felak Ayetel Kürsi okuyup. Şüphe ediyorsanız. O tarz insanlara güvenmeyin sadece boşa para kaptırmış olursunuz
(139 puan) tarafından
Onları yapıyorum
(36 puan) tarafından
Ben bakara suresinin çok faydasını gördüm açıkçası. Hergün evde açarım.
(139 puan) tarafından
Bende açıyorum canım sağol
0 oy
tarafından
Hoca ya cine buye inanmayın ya 
0 oy
(2,196 puan) tarafından
İnanma onlara evini dip bucak kontrol et kaynanan vs bişey koymuş mu önce Allaha güven ve duaya güven evini sirkeli suyla temizle bakara suresi aç sürekli eşin uyurken yüzüne dua oku bol bol 
(139 puan) tarafından
Yedirerek yaptı o canım büyüyü
(139 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Haci hica defil kocanda biter is. Evee ac son ses bakara evide sil sirkeli suyla ayetel kursi oku istersen bise bi surahi suya kaynanaya kocana fln su isterse onu ver kafi. 
(139 puan) tarafından
Sağol cnim
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Bana sorsan bende var derdim
(139 puan) tarafından
Anliyor musunuz gerçekten
(7,654 puan) tarafından
Anlıyorum evet suya okuyup üflerim:)))))
(139 puan) tarafından
Şaka mı yapiyorsunuz gerçekten mi ya :) bize bakım yapın desem anlarmisiniz ne var ne yok
(7,654 puan) tarafından
Var senin annenden gecmis sana:)
(139 puan) tarafından
Ne geçmiş annemden :)
0 oy
(3 puan) tarafından

TCK 158/1-A maddesine göre dini istismar ile dolandırıcılık suçu medyum ve falcı ile ilgilidir ve en az üç yıl hapis cezası verilmektedir.web sitesi,sosyal medya hesabı,banka hesap hareketi,cep telefonu hts kaydı önemlidir...

-Zariyat Suresi 56.ayet: ''Ben, insanları ve cinleri ancak bana kulluk etsinler diye yarattım.''
-Hicr Suresi 27.ayet: ''Cinleri, insan gözeneklerinden geçebilen ateşten yarattık.''
-Hicr Suresi 26.ayet: "İnsanları, şekil verilmiş olan topraktan yarattık."
-Felak Suresi: ''Düğümlere üfleyen büyücülerin şerrinden Allaha sığınırım.''
-Muhammed Suresi 33.ayet: ''Ey inananlar, Allah'a ve Peygamber'e iman edin ki yaptıklarınızı boşa çıkarmayın.''
-Araf Suresi 179.ayet: ''Andolsun birçok cin ve insanı cehennem için yarattık.onların gözleri,kulağı ve kalbi olmasına rağmen kavramaz.işte onlar******n gibidir.hatta daha da aşağıdadır.''
-Bakara Suresi 102.ayet, Maide Suresi 90-91.ayet, Bakara Suresi 62.ayet

https://www.google.com/amp/s/sorularlarisale.com/risale-i-nurlarda-cinlerin-insanlara-zarar-verebileceklerinden-ve-korunma-yollarindan-bahsediliyor-mu-genel-bilgi-verir%3famp

- CEP TELEFONUMUZDAN YASİN SURESİNİ KULAKLIKLARI TAKIP, YÜKSEK SESLE DİNLEMEMİZ GEREKİR. Sıkıntılarımıza karşı huzurlu oluruz.
- Bardağa biraz zeytin yağı koyup kuran'dan bazı sureleri birkaç defa okuyup üzerine üfledikten sonra yağı elimizle kalbimize sürmemiz sonucunda rahatlamış oluruz.
- Peygamberimizin yaptığı korunma yöntemlerinden biri ise kuran'dan bazı sureleri birkaç defa okuyup kalbimize ve karnımıza üflememiz gerekir.tekrardan sureleri okuyup elimizin içine üfleyip elimizi vücudumuzun her yerine bastırarak sürmemiz gerekir.

(8,741 puan) tarafından
Eski post
0 oy
(3 puan) tarafından
Hoca ve medyum kimdir kardesim soylermisiniz bakim yaptiracam esim bosanacak buyumu var soyleyin yalvariyom kardesim
(877 puan) tarafından
Bu eski post biraz dikkat edin buna lütfen ya bide ne demek istedin anlayamadım ben
0 oy
(620 puan) tarafından
Güvenilir bi videoda dinlemistim canim üzerinde musallat olan saffat suresini okuyup dinleyemezmis ici daralir rahatsiz olurmus bi dene bakalim 
0 oy
(484 puan) tarafından
Hocanın size soyekdigini bı yandık veya cami hicssina sorun ne kdar doğruluk payı var medyum tam olarak ne oluyir geçen bı posta gene bulmstum ama intrt ne kadar güvenilir olur öyle birşey varsa zaten o şeyi kaç kez ansan yok olur büyü yada dua falan yazdrin esnizie evde dau falan okuyun şayet varsa kay bolur zaten

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 323 göst.
11 Mart 2024 Diğer kategorisinde Whahahah (3 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 163 göst.
27 Mart 2023 Diğer kategorisinde krmz.123 (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 98 göst.
31 Mart 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Hafize12345. (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 58 göst.
26 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Mehmetcanınannesi (31 puan) tarafından soruldu

378,098 soru

11,316,980 cevap

34,762 kullanıcı

...