0 oy
105 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Arkadaşlar Ela nin fazla zamanı kalmadı ve kampanyası oldukça yavaşladı bu aile evlatlarını yasatabilmek için gecelerini gündüzlerine katmisken, Ela küçücük bedeni ile yasama tutunmaya çalışırken Ela'nin öldüğünü söyleyip kumbaralarini toplamaya çalışıyorlar..  Biz ne zaman bu kadar kötü olduk :( Link açılır mı bilmiyorum ama lütfen izleyin ve sizden ricam sosyal hesaplariniz da paylaşın.. Şimdiden hepinize sonsuz teşekkürler.. https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=243462837942506&id=100068363747762

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah kahretsin oylelerini 

Rabbim ela bebeğe ve SMA hastası olan İREMNUR bebeğe yardım etsin .. 

Eğer yardım edecek olan varsa İremnuraumutol instgram hesabi . Hiç değilse sayfanızda paylaşın bu bebekleri 
tarafından
İrem'i biliyorum elimden geldiğince yardimci olmaya da çalıştım .. Keşke hepsine yardım edebilsek :(
tarafından
Arkadaşımın bebeği çokta güzel.. rabbim kaderlerini güzel eylesin bende hep yardım ediyorum ama sen benle olacak iş değil Allah'ım yardımcıları olsun çok zor toplanacak bir Meblağ
tarafından
Çok tatlı evet.  Onun da kampanyası yavaş gidiyor, programa katıldıkların da ilerleme olur demiştim ama olmamış.. Allah hepsinin yardımcısı olsun çok zor..
tarafından
Evet aylardır nerdeyse aynı yüzde de sekiyor çok yazık o çocuklara ailelerine
-Reklam-
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Canım dün iki tanesine destek oldum paylaştım herkese ama keşke daha fazla yardım edebilsem ama benim durumunda belli
tarafından
Hepimizin öyle cnm.. Biz nereye kadar yentebiliriz ki dediğin gibi durumlarımız orta da.. Allah razi olsun ❤

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 203 göst.
27 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 104 göst.
23 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 152 göst.
15 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 114 göst.