+1 oy
2,478 göst.
Aile kategorisinde (2,352 puan) tarafından
Kizlar merhabalar huyum degildir telefon karistirmak şeytan durttu galiba neyse 1 ay once esimle ayriydik bosanma karari almistik kendi ailemiz yuzunden neyse yilbasinda esim memleketteydi bu aksam telefonunda galerideki çöp kutusuna baktim icki masalarinda cekilmis kiz resimleri vardi ve daha neler neler benim elimden hizlica kapti telefonu onlarida silmeye calisti ama gordum yani o bana gecen dedi sosyal medyani kapa telefonundaki sifreni kaldir ben hepsini yaptim ama ben bu aksam dedim sende herseyi yap basladi bagrinmaya az oncede aldi yorganini yastigini gecti salona yatmaya 

26 Cevaplar

+11 oy
tarafından
Boşanma kararı almıssın ya canım şimdi uygula onu
(2,352 puan) tarafından
Ben aslinda gecen ay o karari aldigimda bosanicaktim ama her aksam arayip agliyodu telefonda cocugumuz babasiz buyumesin dedi
tarafından
Valla canım demekki bosanmak için şansın. Var ever cok zor hele cocukla insan uzuluyor babasız kalmasın diye ama cokda duzgun bır ınsana benzemiyor eşin kendini kurtarma sansında varken bırak gıtsın
-Reklam-
+3 oy
tarafından

Takıldıgım bir nokta buna niye hala eşim diyorsun? 

Eş değil canım eş bu değildir

+1 oy
(676 puan) tarafından
Sosyall medya yuva yikar nett
(48,481 puan) tarafından
Sosyal medya da bisey yakalamamis ki adamin resimlerini görmüş telefonunda
tarafından
Burasıda bir sosyal medya
(676 puan) tarafından
Benim neyden bahsettim post sahibi anlafi bence
tarafından
Sürekli sosyal medya yi kötüleyen bi kısım var ama  edebiyle namusuyla kullananlar için  sorun yok
(676 puan) tarafından
Ben de kotuluyorum sevmiyorum kullanmıyorum esiminde kullanmasina izin vermiyorum ama bu benim baskasinn kötü kullandığıni düşünüyorum demek degil
0 oy
tarafından

Hem suçlu hem güçlü :angry:

(2,352 puan) tarafından
Aynen canim
0 oy
tarafından
Hem suçlu hem güçlü diys buna denir
0 oy
(2,579 puan) tarafından

Boşanma kararını direk sonuca erdir bi cacık olmaz kocandan :angry:

0 oy
(3,101 puan) tarafından
Hem suclu hem guclu fragmanı.yarinda sen beni brakip gtmistin ben uzuntuden ne  yaptigimimi biliyorum buna beni sen zorladn der.e ne yapmayi dusunuyorsun peki.kizlarla alem mi yapmis.
(2,352 puan) tarafından
Kiz aynen valla bu aksam oyle dedi ya nasil sinir oldum
(3,101 puan) tarafından
Ne yapcksn peki.suan suç bastirıyor aman alttan alma.smdi verecegn tepkiler cok onemli.devam edersen oh ben herzman yaoablrm dicek.yani devam bile edeceksen bnce seni kaydebedcgni cook guzel bi sekilde hissettrmelisn.bn  bosan flaan dyemem o senn kararin tabiki.
0 oy
(337 puan) tarafından
Barışmakla büyük hata yapmissin canım ya. Allah bildiği gibi yapsın eşini. Tavrını koy gerekirse ailenin yanına gt bir süre burnunu sürt derim. Herşeyi düzeltmek varken ne güzel yeni barışmışsınız bunları yapması afedersin ama namussuzluk bide sana şifreni kaldır sosyal medyadaki hesabını kapat diyor. Seni de kendisi gibi sanıyor heralde. Kişi kendinden bilir işi boşuna demiyorlar.
0 oy
(1,777 puan) tarafından
Hem suçlu hem güçlü işte böylesi
0 oy
tarafından
Boşanma karari tam isabetmiş baska kariya kiza bakan adamdan ne beklion o icki masasinda belki oda vardi ? O resmin galeride ne işi var karaktersiz 
0 oy
tarafından
Yorumsuzum valla
0 oy
(1,710 puan) tarafından
Yağ gibi üste çıkmaya çalışmış 
0 oy
(5,954 puan) tarafından
Bu tür olaylarda affedici olursan öyle yapar allaha büyük konuşmayım hayatta affetmicem tek şey kari kiz ayaklari gördüğüm an yakadigim an biketini keserim ikimizin de şifresi var ben onj o benim kini bilir o bakmaz asla ben. Kurcalamam uyur der yaninda dursun şirketden arayan olursa uysnfir gerisini sessize al der  bence affetme düzelmez yastik alio gitmwk nedir yatak ayiran kadin erkek kim olsun nefr ederim
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Kararını  tekrar uygula canim

0 oy
tarafından
Düşünmeye gerek var mı daha. 
0 oy
tarafından
Suç bastırmaya çalışıyor işte erkekler suçlu olunca böyle yapar valla çocuğunu düşünse onları yapmazdı 
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Hem alkol hem zina varsa eşinde o başka kafalarda demektir.Allah yardımcın olsun bir tane ise çocuğun ailende arkandaysa yıllarını heba etmeden kendin ve çocuğun için en iyisini yapabilirsin.O hem pastam dursun hem karnım doysun istiyor yok öyle bir dünya.Boşa ağlamış.Ha ama pişman olup resimleri sildiyse eskiden kalmışsa artık düzeldiyse o başka
0 oy
(119,067 puan) tarafından
aldatma var burda
0 oy
(553 puan) tarafından
Pislik 1kere yapan sürekli yapar inanma sakin
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Böylelerine tekmeyi basacan arkanda ailen de varsa bide onların meşhur huyu var üste çıkmak için bağırıp çağırırlar şeytan diyor al telefonu kafalarına geçir

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 1,349 göst.
13 Nisan 2023 Aile kategorisinde DUYGUSALL (42 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 1,220 göst.
27 Haziran 2022 Diğer kategorisinde yenigelin24 (301 puan) tarafından soruldu
0 oy
46 cevap 1,638 göst.
31 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 815 göst.