0 oy
80 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar afedersiniz Pembe çok açık renk Damla damla bi şey yerlesme kanaması midir acaba

3 Cevaplar

0 oy
(700 puan) tarafından
Ewt cnm olabilir hafif kahverengi bir kanama
tarafından
Çok sagol canim
-Reklam-
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Yarım doktora git gebelikte hiçbir kanama normal sayılmıyor yerleşme kanaması olsa bile kontrol şart 
(4,089 puan) tarafından
Benimde 8 haftalıkken oldu ama kanama alanı vardı ilaç kullandım hep git bakalım belki ilaç kullanman gerekiyordur
tarafından
Sancin felan oluyor muydu
(4,089 puan) tarafından
Yok olmadı hiç canım
tarafından
Çok sağol canım çok.gecmis olsun sanada
tarafından
Canim kafama takıldı yazmaya utandım başada yakınlaşma sonrası oldu o renk Damla acaba ondan olabilir mi
0 oy
tarafından
Bende hiç olmadı öyle bişey doktora git bence ihmal etme ne olur ne olmaz sen işini kış tut yaz cikarsa bahtiNa demişler Allah göstermesin kötü bisey olmasın hem için rahat eder 
tarafından
İlk kizimda da olmuştu ama o.9 10 haftalıkdi doktor normal demişti yazmaya utandım aslında yakınlaşma sonrasında oldu ondan olabilir mi acaba
tarafından
Canım ilk 12 hafta ilişki onermemisti benim doktorum bak aklında bulunsun aslında bir çocuğun daha var sen daha iyi bilirsin ben yeni anneyim yol göstermek gibi olmasın ama sen tedbirini al bir doktors mutlaka git ve asla utanma adamlarin işi bu artı ilk haftalarda ilişkiden kaçinirssn daha iyi olur

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 940 göst.
0 oy
3 cevap 173 göst.
5 Haziran 2021 Diğer kategorisinde haticeacur (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 60 göst.
5 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Eso9090 (153 puan) tarafından soruldu
+1 oy
15 cevap 342 göst.
4 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Eso9090 (153 puan) tarafından soruldu