0 oy
243 göst.
Aile kategorisinde (791 puan) tarafından
Kzlar ANNE OLUNCA Bambaşka ya çok ağır uykunz olsa dahi hemn uyanırsinz küçük sese ben uyurken bile nefes alma vermelerni bile his ediyorum ve gece her saat olmzsa da yarım saate bir uyanr bakarım saçlarını okşarm tenine ellerim üstülerini Örterim gece bile özlüyorum anne olmak ona gelmesin bna gelsin RABBİM İSTEYENE HER KAİDNA anne olmayı en kısa zamanda nasıp etsn çok güzel bir Duygu zor yanları bile var ama bir kelimeleriyle herşeyi unutuyor insan 

10 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Yok valla ya ben yorgun oldugum zaman ölü gibi uyuyorum esim geliyo cocuk aglıyo yanında diye tabi 1 2 kez oldu ams çok üzülüyorum yine de uykusuz kalmamaya çalışıyorum 
(1,664 puan) tarafından
Normal canim insansın :))
-Reklam-
0 oy
(8,585 puan) tarafından
Anneliği hakeden herkese nasip etsin rabbm 
(791 puan) tarafından
Eved Ayn
0 oy
(4,545 puan) tarafından
Valla anne olmadan once cok sogukkanli bir insandim simdi yavru birsey gorunce yelkenler foraaa

Rabbim isteyen herkeze versin
(791 puan) tarafından
Amn inşallah
0 oy
tarafından
Annelere de olmasın bişey canım onlar olmasa kimse anlamaz ne halde olduğunu
0 oy
(119,519 puan) tarafından
rabbim isteyen her kadina degilde hakkiyla bakacak olan her kadina nasip etsin
0 oy
(2,922 puan) tarafından
Yaaa inşallah hakeden her kadın yaşar bu duyguyu ❤️ muhteşem bişey 1 aydır bizimle ama kalbim onunla atıyo uyurken fotoğraflarına bakıp öpüyorum Allah acılarını göstermesin hiç bı anneye gülen yüzleri solmasın ❤️❤️
0 oy
(1,301 puan) tarafından
Rabb'im isteyen herkese versin inşallah
0 oy
(312 puan) tarafından
Telefon sesini duymam eşimi duymam zilin sesini duymam uykum ağırdır ama evlatlarım ih dese irkilir bakarım rabbim bize o duyguyuda hamileliğin ilk gününden beri veriyor çok şükür ki uykum ağırdır ama rabbimin verdigi iç güdü ile kalkiyorum nefeslerinin alimlarj bile değişince
0 oy
(1,664 puan) tarafından
Gece o uyarsa uyurum... dinlenirim anneyim  diye yarimsaatte bir kalkıp bakmam hasta değil se
0 oy
(13,339 puan) tarafından
Bakan biri oldumu rahat yattım mi altimdan halıyı kılımı götürsen uyanmam ama tek bakıyorum geceleri uykum ağır olmasına işitme kaybım olmasına rağmen uyanıyorum sesine hatta bazen hırıltısina özlemeyi hiç deme eşim diyor bütün gün yanındasın nasıl özlüyorsun ki uykudan uyandırıp sevmek öpmek istiyorum 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 980 göst.
18 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Simge45 (98 puan) tarafından soruldu

381,363 soru

11,417,446 cevap

34,969 kullanıcı

...