0 oy
975 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Ya kızlar bir akrabamizin düğün flaş belegini istedim verdi izleyip geri verecektim taktım biraz izleyip bebeğim hastalandı geri çıkartım 2 gün boyunca bebeğim hastanede yatı eve gelince tekrar izliyecektim hiç bir şekilde videolar görünmüyor  Of ne yapacam ne diyecem kadına 

28 Cevaplar

+1 oy
(765 puan) tarafından
Canım CD kesin vardır al flasida al götür fotoğrafçıya attır ilk taktır belki pcde acar
(118,983 puan) tarafından
kiz yil 2022 cd kaldimi bu zamanda
(765 puan) tarafından
Canım ben fotoğrafciyim ve yapıyoruz :) hatta VHS kaset getiren bile var asıl yil 2022 daha gelişmiş olmalıyız yok yokk :))
-Reklam-
0 oy
(12,481 puan) tarafından
Abboo çok feci 
tarafından
Evet kafayı yiyecem ya
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Valla biri bana en özel animin videosunu yok etcek kıyameti koparirim insallah yedekte vardir
tarafından
Bende kafayı yiyecem ama hiç dokunmadım ki
0 oy
(118,983 puan) tarafından
a bu harbi bi bela benim goruntum olsa seni girtlatirim net
tarafından
Ben ne yapacam ya offf
0 oy
tarafından
Benim takıldığım şey. Bebeğin hastaneye yattı çıktı. Aklına yine nasıl düğün videosu izlemek geldi. Ne var ki o videoda bu kadar ard arda döndür döndür izliyorsun 
tarafından
Ya zaten izlemedim getirdiğim gün bebeğim hastalandı iyileştikten sonra tekrar izleyecektim
tarafından
Hee anladım. Bende izledin sonra bir daha izleyeceksin sandım saçma geldi. Allah yardımcın olsun. Ben olsam çooook Kızardım inşallah o kızmaz yada yedeği vardır
tarafından
Bilmiyorum  ki inşallah  vardır ya
0 oy
(1,158 puan) tarafından

Virüs bulaşmiştır  cnm 2 şıkkın var

1. Doğruyu söylemek 

2. Taktim hiç açılmadı demek :D

tarafından
2 ci deneyecem
(1,158 puan) tarafından
Ben olsam kesin yalan söylerdim☺ cnm hastaneden gelince denedim ama hiç açılmıyor izleyemedim  bu flaş degilmi acaba☺
tarafından
Başka çarem yok
(1,158 puan) tarafından
Şimdi gelip beni linçlerler☺ ama doğruyu söyleyince de daha kötü olur
(462 puan) tarafından
Sanki adam kendi  videosunun açılıp acilmadginu bilmiyor bence daha jotu duruma düşersin  dümdüz soyle
0 oy
(4,373 puan) tarafından
Çıkarttılari yerde vardir insallah
tarafından
Ya elbet vardırda kadına ne diyecem
(4,373 puan) tarafından
Ya durumu acikla yada olu takliti yap
tarafından
Kendimi öldürecem direk
0 oy
(8,539 puan) tarafından
Emanet olan hicbiseyi sevmem almam
tarafından
Bende tövbeliyim
0 oy
(849 puan) tarafından
Genelde düğün salonları CD + flash disk olarak veriyor. Benim ki öyle inşallah vardır yedeği bi internet kafeye götür onlar anlar
tarafından
Ya elbet vardır  da ama ben hiç bir şeyine dokunmadım ki
(849 puan) tarafından
Dediğim gibi götür bı internet kafeye hallederler belki
tarafından
Götüreyim
0 oy
tarafından
İnşallah yedeği vardır 
tarafından
Yemeğinin olup olmadığını  bilmiyorum ki
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Telefoncuya git virüslü şeyin içinden videoları buluyorlar bulup sana e mail olafak atsınlar bı de flaş belleği bilgisayara tak arama kısmına nokta koy o şekilde çıkabilir 

Bunu yapmadan önce bilgisayarima gir klasör seçeneklerine gel ve gizli klasörleri göster diye işaretle. Eskiden böyle yapardık dene bakalim
tarafından
Ben hiç anlam ki  telefoncuya götüreyim en iyisi
0 oy
(398 puan) tarafından
Onun şimdi  sd si vardr kız korkma flş bellek yedektir inşllh çünkü genelde öyle oluyo
tarafından
Yinede  ben ne yapacam
(398 puan) tarafından
Hiç denemediğini söyle ve işin içinden sıyrıl bebeğim hastalandı hiç izleyemedm de
tarafından
Son çarem o olacak
0 oy
tarafından
"aaaa bu bozuk mu bende açamadim " dersin
tarafından
Öyle mi diyeyim ya
tarafından
Kesin ve net cozum askim
tarafından
Yarın arıyayım
tarafından
Allah askina haber ver bize ben çatlarim
tarafından
Verecem
0 oy
(810 puan) tarafından
Geçmiş olsn ama ben derım kı güvenılır bı telefoncu bul yada hacker o ıcındekılerı kırtarır işini iyi bilen yapar bunu gider kurtarırsın ıcındekılerı yenı flaşa aktarır verırsın böyle böyle flaşın dış kılıfı kırıldı öyle vermek istemedim ıcındekıler duruyo dersın buyuk ıhtımal virus geldi oyle takılı bırakmayın hıcbıseyı pırızden yada yerınden cıkarın işinz bitince korkma ıcındekıler yok olmaz virüstrn kaynaklı 
(810 puan) tarafından
Aynen dene canm ınsallah bısey olmaz bırdahada bemce boyle seyler almayın rmanetın canı bıyerlerde olrmus:) bos verın merakınıza yenık düşüp baısnıza iş aldınız evine gititginiz bi vakıt izlerdiniz
tarafından
Ya tövbe getirmem ama depolama alında 29gb yüklü olduğu  görünüyor silinse yine güzükürmu
(810 puan) tarafından
Kaç gb bılmıyorum ama sılen olmadıysa sılınmez sadece virusten kaybolmustur vırusu temızleyıp gerı getırebılıyolar artık kurtarırlar yanı bılerek sılınmemiş ise
tarafından
Bileler silinmmemiş canım
(810 puan) tarafından
Tam kurtarılır bısey olmaz inşallah
0 oy
tarafından
Silinen kaybolan  videolar bulunuyor ama bilen birisinin bakması lazım, bizimde fotograflar  dosyalar kayboluyordu, ablam program indirip buluyordu yine videoları, kesin bulunur bilen bri bakarsa
tarafından
Hangi program telefoncuya götürsem olur mu
tarafından
Olur canım gotur bakalım olmadı şuraya git der zaten
tarafından
Yarın bir götüreyim
0 oy
(435 puan) tarafından
Bizde bir laf vardır

Amanatın g*tü ağır olur. 

Ben kendi düğün videomu daha açıp izlememiştim kaldı ki başkasının videosunu izliycem...

Belki flaşı taktığınız cihazda sorun vardır başka cihazda deneyin.
tarafından
Ya kuzenimin oda benimkini bende habersiz alıp 1 yıl boyunca bana dememişti her yerde çok aradım ama o bana söylemedi cihaza başka flaş takınca oluyor
0 oy
(1,154 puan) tarafından
Canım benim kına flaşım da silinmişti kınamın olduğu düğün salonuna gittik yedeği vardı silmiyorlar tekrar yüklemişlrdi
tarafından
Silindiğini nasıl anladınız
(1,154 puan) tarafından
Flaşta zatn tek kına içeriği vardı. Annemler almıştı flaşı tvye takmışlardı ama meğersem tek bilgisayardan izleniyormış babamda heralde tv de açmaya çalışırken silinmiş fark etmemişler sonra bilgisayara takınca bellek boş demiş düğün salonuna gittik silmişsiniz faln dedi öyle yükledik
0 oy
tarafından
Flashi tak dosyaya tikla sağ üstte ara butonu var oraya _._ veya -.- yap enter tuşuna bas yanlış hatırlıyo da olabilirim ama böyle yapınca dosyalar görünüyor egerki dediğim olursa en iyi cevap seç beni beybi olmazsa da ruhuna el Fatiha 
tarafından
TV ye takmışim
0 oy
(1,837 puan) tarafından
Flaşı TV'ye takınca ekranda çıkan yazıları onaylarsan eğer TV flaşı kendine göre yeniliyor bu da içindeki video resim vs .. hepsini siliyor canım 
0 oy
(64 puan) tarafından
Flash bellekte silinenleri geri getirmek icin yòntemler var.bilgisayarcilar filan biliyor. Ben de yapmistum bir kere

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 328 göst.
26 Ocak 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 301 göst.
3 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde cemre46 (48 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 145 göst.
30 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Bsranaz (609 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 97 göst.