0 oy
193 göst.
Diğer kategorisinde (33 puan) tarafından
33+3 oldum bugün basladim bn ama geç mi erkenmi anadim ne kadar etkisi oluo rahim agzinj gerçekten yumusatiomu

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben 12 hafyalıktan beri her gün 5 adet Kudüs hurması yedim. Kan değerlerim için vitamin olması adına. Bu anlamda çok işe yaradı fakatt ne açılma ne yumuşama.. Hiç birşey olmadı
tarafından
Ben 7 haftalıkken başladım hep yedim sabahları canım abartma 3 tane ye en fazla hurma tekli sayılarda yenir biliyon
(7,268 puan) tarafından
Evet canım öyle yapayım o zaman bende bı kaç tane yiyorum zaten günlük 3 yiyeyim teşekkür ederim
tarafından
Kuzum günlük 3 fazla 1 ye sabahları aç karnına folik asitle aynı degerleri taşıyor çok faydalı
(765 puan) tarafından
Günlük 3 fazla canım yani hergun yemeyede gerek yok nefsini korelt yeter daha çok küçük bebeğin hurma açılma yapıyor düşük tehlikesi çok Allah korusun
(7,268 puan) tarafından
Her gün yemiyorum canım yedigim zamanda 3 ten fazla yemiyorum
-Reklam-
0 oy
(119,519 puan) tarafından
32w4  musum 1cm acilmam var bemce erken sen yeme
0 oy
tarafından
Bence erken başladın canım ben tam 38. Haftada yemeye başladım ama baya yedim ve 2 gün sancı çektim evde ve 3. Gün gittim hastaneye 38+4 doğum yaptım 
0 oy
tarafından
2 hafta onceden basladim 37 haftalikken yedim gunde iki tane 39+5 te dogurdum kendi sancimla 
0 oy
(765 puan) tarafından
36da ama bı faydasini görmedim resmen hergun poşet poşet yiyordum bu işin çareleri sıcak havlu sıcak su plates yürüme merdiven çıkma 4cm acklik oldu bunları yaparak
(765 puan) tarafından
Maşallah bişey kalmamış canım bugün yarın gelir bebişin Allah'ım sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah bu arada sıcaklığına dayanabileceğin kadar ayarla canım seni yakacak gibi degil
(2,356 puan) tarafından
Tamam canım öyle yapıyorum bakalım belli aralıklarla sancım geliyor bugün bakalım devam edecek ve siddetlenecek mi diye bekliyorum çok sağol bilgiler için Allah razı olsun
(765 puan) tarafından
Rica ederim canım benim sancının gelmesi iyidir açılma yapıyor ama sancını evde cek gitme hastaneye sancın 5dkda bir vurmaya başlarsa git
(2,356 puan) tarafından
Öyle yapmayı düşünüyorum inşallah bi de oğlum var onunla kaliyim aklım çok kalmasın diye hem de hastanede sürekli nst de yatıırıyorlar evde hareket halindeyim hiç değilse
(765 puan) tarafından
Aynen canım Allah'ım yardımcın olsun
0 oy
(1,741 puan) tarafından
36.haftada başlattı doktorum hergun 5 adet yiyordum 38+1de doğurdum evet yumuşatıyor 5 saatte 10 cm oldu acilmam ama senin için erken cnm sende 36 da başka derim
0 oy
(749 puan) tarafından
Başla zaten 335 te yedim 38.3 dogurdim
0 oy
(2,908 puan) tarafından
Hiç yemeyen ben 
0 oy
(242 puan) tarafından
Ben hep yedim her gün 3 tane ama 38 ten sonra doktorum ananas yememi önermişti rahmi rahatlatip açılmayı kolaylaştırır diye 
0 oy
(1,301 puan) tarafından
Çok yedim faydasını görmedim ben
0 oy
tarafından
7 haftalıkken başladım hurma aldığımız folik asitle aynı degeri taşıdığı için sabahları bir tane ağzıma aç karnına atardım canım son haftalarda 7 9 gbi tekli sayılarla yedim hurmayı tekli sayilar ile yemek sünnet aklında bulunsun :)
0 oy
(13,111 puan) tarafından
Hiç yemedim ben 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 80 göst.
11 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minigim49 (121 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 205 göst.
0 oy
7 cevap 88 göst.
20 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Selimin annesi (9,022 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 119 göst.
12 Ocak 2021 Diğer kategorisinde MARMELAT -_- (556 puan) tarafından soruldu

381,359 soru

11,417,348 cevap

34,968 kullanıcı

...