0 oy
158 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (119 puan) tarafından
Merhaba hanımlar bu üçüncü gebeliğim diğerlerini kaybettim maalesef ilk defa ikili taramaya kadar gelebildik hâla kanamalarım devam ediyor düşük riski var ikili tarama için kan verdim verilen kağıtta nazal kemiği var yazıyordu 15 gün sonra sonuç çıkacak ultrason fotoğrafını atıyorum yorum yaparsanız çok sevinirim bana da moral olsun sizce kız mı erkek mi? 

4 Cevaplar

0 oy
(119 puan) tarafından

Fotoğrafı yoruma atıyorum 

image

(1,207 puan) tarafından
Kızce bu bea
Hayırlı olsun cnm Allah kucagına da almayı nasip eder inşallah
(119 puan) tarafından
İnşallah canım merakımdan soruyorum sadece sağlıcakla gelsin de
(2,556 puan) tarafından
Bende kiza benzettim
(1,207 puan) tarafından
Aynen cnm her şeyden önce saglık
(119 puan) tarafından
Eşimin içine doğan da kız ama ben rüyamda hep erkek bebek görüyorum nedense hayırlısıyla gelsin bakalım
-Reklam-
0 oy
(741 puan) tarafından
Yok kız inanma böyle seylere.d öyle olsa doktor da direk söyler. D.d.d
(119 puan) tarafından
Bebeğim üç aylık oldu kemik yapısına göre tahmin yapıyorlar onun için sordum keseye göre tahmin istemiyorumki :))
(741 puan) tarafından
Bilmem artık :)
0 oy
(2,696 puan) tarafından
Geçmiş olsun bu gebeliginizde yeni birşey yaptinizmi? Kayıplarım var  Benimde o haftalara gelmeyiz diye korkum oluyor tedavi ile hamile kalıyorum bende. İnşallah sağlıkla kucağınıza alirsiniz büyümüş maşallah.
(119 puan) tarafından
Kanama alanım oluştu bu gebeliğim de bir hafta hastanede yattım serum yedim pruluton depot vuruldu 4 kere bebeğim çok güçlü bırakmadı beni bir buçuk aydır da yatıyorum
(2,696 puan) tarafından
Eğer Rabbim nasip edecekse doğacak inşallah..  Rabbim sonuna kadar sağlıkla götürsün inşallah.
(119 puan) tarafından
İnşallah canım darısı başına inşallah
0 oy
(119,779 puan) tarafından
kiz bence           
(119 puan) tarafından
Hadi hayırlısı

382,956 soru

11,463,272 cevap

35,056 kullanıcı

...