+1 oy
118 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (13 puan) tarafından
Kizlar oğlum 18 aylık ama hiç kahvaltı yapmıyor bizimle yumurta veriyorum onu yiyiyor sadece onunla da doymuyor yemek skntisini çok çekiyorum siz ne yapıyorsunuz kahvaltıda neler yapıp veriyorsunuz çok sknti yaşıyorum lütfen yardımcı olur musunuz.

9 Cevaplar

0 oy
(119,001 puan) tarafından
arada bi corba ver sabahlari
(13 puan) tarafından
Mercimek içmiyor hiç veriyorum ağzından atıyor TV ve telefonla yiyiyor zar zor ay ne yapcm bilmiyorum
(119,001 puan) tarafından
tarhana yayla sehriye sebze corbalari dene
-Reklam-
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Benimki daha büyük yumurta falan yemez napcaz acaba ya ne zor yemeyen bebe
(13 puan) tarafından
Ay canım doğduğu günden berri böyle maf etti beni çok zorluk çok çekiyorum yemek konusunda
0 oy
(5,269 puan) tarafından
Vala aynıyız kıızm 17 aylık senın ki en azından yumurta yiyor bu eliyle ezip büzüupr hepsi olıyor çöp yemez asla braz bekleyip çorba veryorum yada yoğurtlu bulgur pilav öğlen arasında emiyor yatyır taa yemek yapana kadar 
0 oy
(1,018 puan) tarafından
Benim kızım 21 aylık oda öyle hiç bişi yemez yine seninki yumurta yiyor benimki onuda yemiyor
0 oy
(1,106 puan) tarafından
Canım ben bugün pankek yaptım. 3 tane ondan yedi, 6 tane falan zeytin, çok azda peynir yedi.... Az yedi bence...... Bende çok zorlamadım. Kahvaltıdan sonra 1 portakal soydum onu yedi, şimdi arabaşı çorbasını çok sever ondan 1 kase içti yattı.... Sende zorlama pankek yap içine ceviz fındık falan kat yesin yeter
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Krep yap,patates kavur ama yemiyosa yapacak bişi yok tatlım, yani bu aylarda çok değişebiliyorlar zorlama
0 oy
tarafından

Ona ozel cocuk tabak kasiklari alabilirsin  benim de oglum oyleydi bide susleyip komik suratlar yapıyordum oyle yemeye  basladi hatta bazen yapmiyrodum agliyordu surat falan yap diye :D

0 oy
(94 puan) tarafından
Canm benmkide ayni  21 aylik  hic bse yemiyo  kahvaltilik ne yumurta ne zeytin ne peynir  hicbse   seninki en azindan yumurta  yiyomus  sukret bende cok caresizim balik yaqida kullaniym bi fayda etmedi
0 oy
(373 puan) tarafından
Pankek krep yap sebzeli vs bir sürü çeşit var 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 101 göst.
21 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ozlemyc (388 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 104 göst.
31 Mart 2023 Aile kategorisinde mr (145 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 133 göst.
11 Şubat 2022 Aile kategorisinde mr (145 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 76 göst.
13 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,324 soru

11,291,751 cevap

34,710 kullanıcı