0 oy
389 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Ben birşey kullanmıyorum ama şuanda ihtiyacım var. Kullanıp kaldırılabilir ek birşeyler aradım ve bunlar bana mantıklı geldi. (Tencere tahta kaşık biberon, mama kaşığı tabagi, kesme tahtası, bazı tavalarimi yani makinaya uygun olmayan şeylerini elden yıkıyorum) 

Ahsap olan bambu su çekmez. 

Metal olan ikinkatlininnust katı ayrılıyor. O şekilde istiflemmesindaha bı kolay olur gibi geliyor. Birde ahşabı onermezseniz diye bunu Alaçam son çare. Fiyatının agoznonunde bulundurun.

image

image

27 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bu kadar para vermeye ne gerek var böyle bı zamanda bı milyoncular da plastikler var en fazla 50 tldir belki o kadar da yoktur yine de sen bilirsin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bence alttaki canım çok güzel 
0 oy
(2,312 puan) tarafından
Bence altaki canım bende ondan alicam bulabilirsem çarşıda
0 oy
(120,784 puan) tarafından
alttakini al         
0 oy
(44,840 puan) tarafından
Alltaki bence.    
0 oy
tarafından
Ahşap daha sık güzel ama çabuk şişer sudan o yüzden altakini al tatlım yoksa ahşap derdim yani 
tarafından
Yok bamnudue su çekmez. Çok pahalı diye geri duruyorum yaa of
tarafından
Bambuda olsa zamanla çekiyor tatlım günlük kullanılan birşey kesinlikle bozulur 1 yıl zor dayanır bambuda çekiyor tatlım
0 oy
(1,468 puan) tarafından
Bence alttaki metal olan daha kullanışlı
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Alttakini kullanıyorum üstteki tahta galiba suyu çeker koku yapar canm
0 oy
(14,166 puan) tarafından
Ikea da suyu emen bez bana daha mantıklı geliyor 
tarafından
Hoşlanmıyorum ben. İki katlı ve katlanır kaldırılabilir birşey ariyorum
(44,840 puan) tarafından
Ya bende ona baktimda bı Cok kucuk Sanki sen kullaniyomusun
(14,166 puan) tarafından
Bende yok aşkım yengemde görmüştüm almayı düşünüyorum evet biraz küçük gibi ama bana yeterli olur
tarafından
Ben kullanıyorum  hatika sıfır koku çok güzel
(44,840 puan) tarafından
Ben normal bi marketten aldım kokiu yapmiyo oda ama eskidi biraz bayadir kullaniyorum
0 oy
(7,793 puan) tarafından
İkisinide alma madem tencere vs yıkıyosn bunlara tencere kapanmıyor uygun olmuyor al eski modellerden tamam işte
0 oy
(14,428 puan) tarafından

Ben tezgahımda bunu istemem bulaşık bezi serer onun üzerine koyarım makinaya girmeyenleri hemen kurular kaldırırım tatlım,gereksiz bence :)

0 oy
(3,241 puan) tarafından
Ben sarı bez kullanıyom kurıyunca kaldırıyom bezi oh miss
0 oy
(5,566 puan) tarafından
Benimki 2. Gibi 
0 oy
(863 puan) tarafından
Bende alttkinden var çok kullanışlı ben çok memnunum 
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Bence ikiside değil plastik al yıka kuruyunca kaldır bunlar hem çok yer tutar hemde zamanla telleri pas yapiyo ahşap olanda zamanla şişip küf yapar hemde gereksiz pahalı yinede sen bilirsin tabiki
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Ahşap kullanışlı olmaz bence . Alttaki bende ondan alacam da kısmet olmuyor
0 oy
(2,773 puan) tarafından
En güzeli su geçirmez bez cnm.valla omrumuz böyle şeyleri tutmakla bunlarla uğraşmak lla geciyor bende plastik vardı attım çelik alacaktım aman dedim bez en iyisi yıla.hemen kaldır tertemiz 
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Bence gereksiz yer kaplıyo bunlar fiyatı da aşırı fazla değmez. Ben yıkıyorum bi havlu veya tepsi üstüne koyuyorum süzülüyo son bulaşığı yıkayıp tezgahı silene kadar akıp gidiyo zaten hemen yerine yerleştiriyorum :D 
0 oy
tarafından

Bence ikisini de alma alman gereken tek şey bezden kurutmalık hem de tezgahın üzerinde kaba gözükmüyor hem de zaten bulaşık makinesi kullandığımız için çok bir şey elimizde yıkamıyoruz.

Benim 2. Resimdeki  olan metali vardı kaldırdım kilere koydum şu an sadece bulaşık kurutmalık bezi kullanıyorum  fotoğraf eklerim buraya 

imageböyle bir şey yıkadıgimu üstüne koyuyorum sonra bezi sıkıyorum bırakıyorum hem de tezgah üzeri kalabalık olmuyor

0 oy
(14,487 puan) tarafından
Alttaki daha kullanışlı 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 134 göst.
22 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde TOSB!K (16,119 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 218 göst.
20 Haziran 2023 Diğer kategorisinde duygumiray (435 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 151 göst.