0 oy
176 göst.
Diğer kategorisinde (537 puan) tarafından
İlk bebeqimi normal doqurdum ikinciye hamileyim ilki çok zordu benim için ikinci doğum ilkine göre kolay diyorlar öylemi gerçekten bilgisi olan yazabilir mi? 

16 Cevaplar

0 oy
(3,389 puan) tarafından
Seni korktma istemyrm ama benimki ilk zor demiştm ikinci daha zor geçti tabi herkeste farklı olabilio
(537 puan) tarafından
Ayy Allah yardımcısı olsun bizde mardindeyiz..
(3,389 puan) tarafından
Senin eşin inş o taraflara gitmiyodur benim askeri personel ama jandrma değil yinede habire göreve gönderiyorlar
(537 puan) tarafından
Yok eşim sadece ayda bir hafta karakola qidiyo o kadar tehlikeli operasyon oldumu cıkıyor
(3,389 puan) tarafından
İyi gitmz inş darısı bize bitsede bu ğörvler kurtlsak canım rabbim yardmcıları olsun inş
(537 puan) tarafından
Amin cnm
-Reklam-
0 oy
(2,067 puan) tarafından

Her doğum farklıdır. Kendini bu denli strese sokma bence sadece kucağına alacağın ani düşün derim. RABBİM sağlıkla kucağına versin inşallah :)<3

(537 puan) tarafından
Tşk ederim ☺️
0 oy
(19 puan) tarafından
Kişiye göre değişir sende epidural yap
(537 puan) tarafından
Hiç duymadım araştırıp bakicam☺️
0 oy
(13,019 puan) tarafından
Herkesin bir olmaz ki kuzum 
(537 puan) tarafından
Evet öyle diyor arkadaşlar beklicez artık
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Teyzemin kızı  2. De kesi bile olmadan dpgum yaptı  canım 
(537 puan) tarafından
Maşallah
0 oy
(44,696 puan) tarafından
Benimde ilki zordu çünkü suni verdiler 8 saat çektim  ikincide kendi sancım evde geldi 4 saat evde çektim ama kendi sanci suniye bakarak daha rahatti bana göre sonra  gittim 8 cm le 15 dk da doğurdum dikişim bile çok azdi
(537 puan) tarafından
Benimde korkum dikişler sancı beni hiç korkutmadı
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Benim ikici birinciye göre çok kolay oldu ama çok yorgun girdim doğuma :( yani normal doğum olması bana eziyet vermedi büyük çocuktan dolayı uykusuzdum sonrasında kuş gibi hafifledim daha az dikişim oldu hastanede güzel bir uyku çektim 

Sancıların kapiya dayandığı da gidersen daha kolay olur
(537 puan) tarafından
Ben sancıdan korkmadm hiç dikişlerden korkuyorum
(4,040 puan) tarafından
Aynen sancı bişey değil geçiyor sonuçta dikişim 3 tane falandı hemen iyileşti
(537 puan) tarafından
İnşallah benmde öyle olur :/
0 oy
(4,174 puan) tarafından
İlki cok zordu cok dıkısım vardı devlette oldu. 2.cok cok kolaydı ne dıkıs ne kesı ozelde oldu.. Bilseydim ilkinde ozelde yapardm
(537 puan) tarafından
Benimde ilki özeldi kesik attılar ve dikişlerim çok fazlaydı
0 oy
(192 puan) tarafından
Özelde ağrısız acısız yap ben öyle yapcam o acı çekilir mi canlı canlı 
(537 puan) tarafından
Zaten özelde yaptım dikişlerim çoktu doqum sancısından çok dikişler beni mahfetti kırk gün yerde kaldım
(192 puan) tarafından
Ee dikiş olcak cnm yapacak bişey yok
0 oy
(265 puan) tarafından
Evet 2 normal doğum daha kolaydı sancı cektigimi farketmemisim bile :)
(537 puan) tarafından
Ne Güzel yaa☺️
0 oy
(2,504 puan) tarafından
Benim ilki baya kolay olmuştu. Ama azim istek gözü karalık falan birleşince oldu bittiye geldi. Daha 2.yok ama şimdi olsa biraz korkuyorum evet:) Neyle karşılaşacağını bilmekten oluyomuş. Benim çevremdekiler 2.yi hep daha kolay doğurdu ama. 

Bence doktorunuz iyiyse kendinizi onun ellerine bırakın. Stres yapmayın. Onlar yönetsin ne gerekiyorsa.
(537 puan) tarafından
Biliyo musun benm sadece zorlandıqm şey dikişler oldu kırk gün yataktan kalkamıyordum sütüm yoktu vs çok zordu
0 oy
(710 puan) tarafından
Evet benim öyle oldu çünkü zaten rahim bir defa açılmış açılma çabuk ilerledi hastaneye gittim 4 saatte doghmumum bitti son 1 saat suyumu patlattılar dogumu hızlandırdilar  o bir saat zor geçti 
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Benimde ilk doğumunu çok zordu anlatamam ikincisi de zordu ama ilki kadar değildi ve 2 de daha çabuk toparlandim
(537 puan) tarafından
Kaç günde ayağa kalktınız
(10,411 puan) tarafından
2 günde kalktım
(537 puan) tarafından
Maşallah
0 oy
(119,338 puan) tarafından
prenses dogumu yap tam prenseslere layik bi dogum agrisiz samcisiz miis gibi normal dogum
(537 puan) tarafından
Bilemedim şimdi☺️
0 oy
(2,139 puan) tarafından
Benim ikinci daha kolay geçti canım.
(537 puan) tarafından
Ne qzel☺️
0 oy
(347 puan) tarafından
valla ilkinde geberdim resmen 1 sene bel ağrım geçmedi... ikinciyi gittim özelde sezaryen oldum pişman değilim :)
(537 puan) tarafından
Yaa zor geçmiş sizinkide
(347 puan) tarafından
evet tabiki

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 280 göst.
31 Aralık 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,036 soru

11,376,039 cevap

34,862 kullanıcı

...