0 oy
292 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (181 puan) tarafından
Anı misafir ve ne yapacağımı bilmiyorum:((

14 Cevaplar

0 oy
(700 puan) tarafından
Evde ne var mesela cnm
(181 puan) tarafından
Canım afedersin var ya evde kıyma et var ama domatestir biberdir malzeme yok alıp gelicem :+
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kiyman yada etin falan var mi
(181 puan) tarafından
Var canım ama domates falan yok
tarafından
Hm sebze olsaydi tava yemegi yapabilirdin firinda
(181 puan) tarafından
Evet birde kıyma et falan buzlu :(
0 oy
tarafından
Ben mercimek çorbası fırında tavuk pilav salata Kıbrıs tatlısı yaptım annemler yemekte bizdeler 
(181 puan) tarafından
Aslında olabilir canım teşekkür ederim
0 oy
(22,072 puan) tarafından
Hic sevmem son dk haber vereni ya 
tarafından
Aynen belki müsait değilim belki o gün misafir ağırlama havamda değilim
(181 puan) tarafından
Evet bende ya evde hicbirsey yok almaya gidicem :(
tarafından
Gelenler kim ailedense evde ne varsa ondan yap sonuçta laf etmezler tanıdık olunca ayıp olmaz  ,
(22,072 puan) tarafından
Belkide evde hic birşey yok ay düşüncesiz insanlar valla ne diyim kendi annen baban olsa tamam bi makarna yapip yersiniz ama ne diyim kolau gelsin canim ya
tarafından
Aynen bende o yuzden dedim zaten anne baba olunca eksik aranmaz
0 oy
tarafından
Saat 5 olmuş zaten bu saatten sonra baklava açacak değilsin elbet. Varsa fırına patatesli tavuk at yanına pilav salata ayran birde çorba yaparsın . Tatlıyı da hazır alırsın. 
(181 puan) tarafından
Evet canım mantıklı en iyisi tavuk alıp geliyim onları yapayım çok teşekkür ederim ❤️
tarafından
Rica ederim tavuk en basiti soslu alabilirsin incik fln oluyor ya tadı da güzel oluyor , afiyet olsun şimdiden
0 oy
tarafından
Kırmızı mercimek çorbası çoban salatası yanına turşu fırında soslu tavuk pilav yanında akşama çikolata soslu kek ayriyeten içecek ayran yapabilirsin İzmir köfte de yapabilirsin eğer tavuk begenmezsen
0 oy
(700 puan) tarafından
Valla cnm et aote yap pilav corba yap salata yap gecen ben boyle yaptm domates fln al yada saat gec tavuk varsa patestesle biberle firina at bu saatte napablrn hem misafir umduguni degil buldugunu yer derler :))
0 oy
tarafından
brokoli ya da kabak çorbası, avcı ya da paçanga böreği, et güveç ya da sebzeli tavuk sote yanına pilav ya da fırın makarna, salata tamamdır.
0 oy
(131 puan) tarafından
Kıyma varsa en kolayı  en güzeli fırında patates köfte yanına  pilav,tarhana çorbası ,salata bir de sekerpare ya da revani yapabilirsiniz  ya da tatlıyı  hazır alın. Ekstra bir şey  daha eklemek isterseniz brokoli salatası ya da evinizde hazır varsa mantı düşünebilirsiniz.
0 oy
tarafından
Bu saatten sonra ne yapacaksın tatlım en pratik patates köfte kizart yada tavuk sote pilav yada fırına tavuk at bu saatten sonra ağır yemek pismez zaten saat nerdeyse 5 e gelmiş tatlıydı hazır al yaninada bir çorba yap olacak bu kadar tatlım 
0 oy
(741 puan) tarafından
Kabul etmeseydin .d
0 oy
tarafından
Mermck çorbası yap fırında tavuk patates li falan salata pilav kek cal kurbye kuruyms falan koyarsn cayada anidn gelmsnlr onlrda turşu falnda korsun yoğurt falan havuçlu meze yaprsn ortaya pratik olursan yetisir

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 101 göst.
15 Kasım 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde 1anne (763 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 122 göst.
17 Ekim 2022 Diğer kategorisinde 1anne (763 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 213 göst.
9 Mart 2022 Aile kategorisinde kubraugur (2,529 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 790 göst.