0 oy
281 göst.
Diğer kategorisinde (162 puan) tarafından
Hanimlar dogumdan önce evimi temizlemek istiyorum arkadaşımın annesi ben gelirim dedi fiyat konusunda birsey demedi ne kadar verirsen razıyım dedi bende hakka girmek istemiyorum evim 2+1 giriş kat balkonum yok mutfak dolapları camlar silinecek birde eve süpürge tutup toz alincak ne kadar vermeliyim sizce

16 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Burda gunlugu 250 tl canim
tarafından
Zeynep nbr , nie bana cevap yazmadn dün akşam :(
tarafından
İyi kuzu nolsun, kiz yazdim ya postun altina beyaz gurultu postunun, baska nerden yazdin ki bisey mi kacirdim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Rahat 200 260 bulur
0 oy
tarafından
300 geldi bana geçen ay 
0 oy
(4,484 puan) tarafından
2021 kasimda cam kapi mutlak dolabi  duvar silme tuvalet banyo ankarada 300 liraya temizlettim canim
(162 puan) tarafından
Şimdi 350 400 rahat olur
0 oy
tarafından
Bana gelen bir bayan var yaz ve kış temizliginde çağırırım evim aşırı büyük ve 3+1 ben 400 verdim normalde 350 istedi 400 verdm çok yoruldu ama
(162 puan) tarafından
Benim ev büyük değil o kadar balkonum da yok
tarafından
250 falandır kuzum o zaman benim 10 cam Fransız kapı balkon tuvalet pimapenleri dip köşe sen düşün
0 oy
(1,755 puan) tarafından
250 3+1 balkon yaptirmiyorum ve dolap içlerine dokunmuyor. Dolap içlerini cam kapı tertemiz yaparsa 200 ver canım hakkıdır banyo tuvalet falan zor iş 
(1,755 puan) tarafından
Bende riskli gebelikti ilk hamilelik ve temizlikçi kadın falan anlamazdım ozaman yaşım küçüktü kaynanam Görümcem yardım edelim dediler sadece yatak odama tamam dedim yatağımin altındaki tozu alıp kaynanama gösterdi gizlide  bak dercesine çok ağladım zoruma gotti daha da çağırmadım başımın çaresine baktim temiz olsa yardıma çağırmam zaten toz var diye temizleyelim dedim insanlar tuhaf
tarafından
Yapr lar canim yaparlar benm kaynnm kendi evini temizlmiyor pis kadin beni temizlsn bnde temizlkci bile cagirmdim yavaş yavas yaptım
(162 puan) tarafından
Bana iç dedi ama ben içmedim benim de kanamam oldu azda degildi baya cok oldu düsük tehlike vardı 2 hafta yattim yerimden kalkmadan bikez geldiler yardıma evimi temizlemeye görümcem kücük kızı var anne burası çok pis eve gidelim dedi o benim zoruma gitti bende güvenebilcegim birini aradim arkadaşımın annesi geldi aklıma ilk denemeden kabul etti kadin doguma yakin cagiriyim diyorum esime kalsa çağrı yapsın ablamlar diyorda ben istemiyorum rahat edememde
tarafından
Maddi yat varsa çağır canım boşver akrabadan hayır yok bende bıraktım ataklar çok fazla böbreğim genilsmsi büyüdü stent takilck
(162 puan) tarafından
Maddiyat konusunda ne iyi ne kötü ama millete laf vereceğine birseylerden kisarim napim
0 oy
(119,319 puan) tarafından
saatlik bjrda saati 10 euro
0 oy
(326 puan) tarafından
250 TL canım Kahramanmaraş ta
0 oy
tarafından
Bn gecen doğum temizliği için cagircaktim bazıları iş bitene kadar dedi bazıları 9-6 dedi 250 dedi hepsi mutfak dolapları var dedim camda var dedim perde yıkanıp asilck dedim bunları soyldim hepsnie dolap içlerine girrse fiyat degisrms 
0 oy
(811 puan) tarafından
2+1 cok detayda yok 200 yada 250 yeter canm baktın cok guzel yapıyor 300 verirsin gönlünden ne koparsa ama ben temızlıkcıyım istanbulda eşyasız eve 250ye temızlıyolar yemek dahil evlerde cok kucuk 
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Günlük 250 tl. 
0 oy
(5,487 puan) tarafından
250 den basliyor canım burda 
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Nerde oturuyorsun  evin kucuk 200 250 arasi bana gelen 200 e geliyor ama baskasina 250 300 e filan gidiyor
(162 puan) tarafından
Tokat canim
(2,016 puan) tarafından
250 ver canim temizlikte camlar kapilar mutfak dolaplarin dislari silinecek dip kose supurlup silinecek tuller yikanacak asilacak tuvalet banyo yikanacak.. Insallah eli cabuktur 4 bucuga kadar biter bu temizlik eli hizliysa oglen arasinda da yemek fasli oluyor zaten
(162 puan) tarafından
Yemeğini falan yaparım zaten gözüm keserse onla beraber temizlikte yaparim erken biterse suan 35 haftaya gircem sizce kaçıncı hafta cagirim dogum günü belli degil
(2,016 puan) tarafından
Valla hemen cagir yorulursun canim bende 34 haftadayim evde ese cocuga zor yemek yapiyorum kadin gelcek bana ona yardim ediy9rdum normalde simdi hic gozum yemiyor ne yaparsa kar dogum oncesi bidaha  cagircam elim kolum kalkmiyor yani evi esim supuruyor supurmese copluk icinde kaldik resmen
(162 puan) tarafından
Tez zamanda hayirlisiyla saglikli bir sekilde dogururuz insallah günler azaldıkça çileler çoğalıyor
0 oy
(5,938 puan) tarafından
İstanbul Anadolu yakasında oturuyorum evim 4+1 350 tl geliyor temizliğe gelen kadın 
(2,016 puan) tarafından
Hey masallah bitirebiliyormu 1 gunde evini

İlgili sorular

0 oy
41 cevap 441 göst.
1 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Hatice061987 (1,306 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 310 göst.
+1 oy
50 cevap 820 göst.
27 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Prenses 67 (679 puan) tarafından soruldu
0 oy