0 oy
1,304 göst.
Aile kategorisinde (506 puan) tarafından
32+5 günlük hamileyim eşim cinsellik istiyor ama korkuyor ne kaç haftaya kadar cinsel ilişki normal ve ne zaman dan sonra sakıncalı arkadaşlar erken doğum riski olan biri ilişkiye girebilir mi merak ediyorum yargılamayin lütfen 

30 Cevaplar

0 oy
(4,431 puan) tarafından
Erken doğum riskin varsa yasak bacım 37den sonra anca o haftadan sonra öneriyorlar zaten bizim doktor dan diye demişti yüzümüze yüzümüze haftada iki diyo bide ilaç yazıyor sankim
(506 puan) tarafından
Benim ilk aylar düşük tehlikem vardi iğne progestan kullandım. Daha sonra erken doğum riskim olduğunu öğrendim ama doktorum hiç bi zaman uyarmadi bende sormadım
(4,431 puan) tarafından
İnsan soramiyor her doktor da bilgi vermiyo sormadan
(506 puan) tarafından
Aynen canım
-Reklam-
0 oy
(1,367 puan) tarafından
Benim doktorum 3 aydan sonra problem olmaz demişti haftada bir iki haftada bir uygun olur demişti ama riskli gebeliklerde hiçbir doktor tavsiye etmez ve bazı insanlar gebelik riski olmasa bile bir şey olur diye korktukları için yapma gereği duymuyorlar
(506 puan) tarafından
Benim ilk aylar düşük tehlikem vardi iğne progestan kullandım. Daha sonra erken doğum riskim olduğunu öğrendim ama doktorum hiç bi zaman uyarmadi bende sormadım eşim korkuyor sor dedi bana doktora soramadım
(1,367 puan) tarafından
Sor bence ben sordum gayaet doğal
0 oy
tarafından
Doktoruna sor eğer izin vermezse ön sevişme yapabilirsin oral vs.
(506 puan) tarafından
Benim ilk aylar düşük tehlikem vardi iğne progestan kullandım. Daha sonra erken doğum riskim olduğunu öğrendim ama doktorum hiç bi zaman uyarmadi bende sormadım
0 oy
(2,016 puan) tarafından
36 haftadan sonra olan cinsellik dogumu kolaylastiriyor erken dogum riski varsa kendinizi yormadan yapilacak yontemleride bulabilirsiniz;)) 
(506 puan) tarafından
(2,016 puan) tarafından
Benim ilk gebeligimde dusuk tehlikem var 3 ay sonra tutununca bebek gecti sonra iliskide sikinti olmadi. Doktora sorabilirsin bence bunu
0 oy
tarafından
Dr bişey demedi mi 
tarafından
Sor o zman risk.hala devam ediyor mu
(506 puan) tarafından
En son gittiğimde 34 e kadar daha kalsa yeter en azından dedi
tarafından
Allah zamanında kucağına almayı nasip etsin. Benimde erken doğum riskim vardı kasılmalar erken başlamıştı yürüyüş fln yasaktı hep yattım. Dr 36 dan önce doğmasını istemiyoruz  ciğerleri gelişmemiş oluyor  kuvoze alınıyor demişti.  Dikkat et bence ya da dra sora. Surda az bişey kalmış zaten
(506 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun.Merdiven inip çıkıyorum asansör yok 4.katta oturuyorum erken doğum için sıkıntı olur mu acaba
tarafından
O kadarını bilemem dra sorun
0 oy
(207 puan) tarafından
Bana 32. Haftadan sonra yasakladı. Bence bu soruyu doktoruna sormalisin
(506 puan) tarafından
Anladım teşekkür ederim ❤️
0 oy
(1,009 puan) tarafından
Bir sıkıntı varsa yasaktır canım ben 3hamileliginde  de sorun yoktu sonlara kadar da yaptım  
(506 puan) tarafından
Bana erken doğum riskim var dedi ama hiç bı zaman cinsellik konusu geçmedi Benim ilk aylar düşük tehlikem vardi iğne progestan kullandım. Daha sonra erken doğum riskim olduğunu öğrendim ama doktorum hiç bi zaman uyarmadi bende sormadım
(1,009 puan) tarafından
Bence hiç kendini de bebeğini de dişle atma canım sıkın dişinizi ne olacak
(506 puan) tarafından
Doğru söylüyorsun canım teşekkür ederim
0 oy
(1,538 puan) tarafından
Erken doğum riskin varsa yasak son haftalarda da doğumum yaklaştığı için yasak ti 36-37 haftalarda 
(506 puan) tarafından
Anladim canım teşekkür ederim
0 oy
(476 puan) tarafından
Riskin varsa girme sakın ben 9 ay girmedim
(506 puan) tarafından
Anladım canım teşekkür ederim ❤️ eşimde korkuyor tedavi gebeliği ve hep iğne progestan kullandim halende kullanıyorum
0 oy
(1,439 puan) tarafından
riskin varsa iljski olmaz 
(506 puan) tarafından
Anladim canım teşekkür ederim ❤️

İlgili sorular

+1 oy
19 cevap 825 göst.
3 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde cileklikurabiyem (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 835 göst.
23 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Esraa45 (351 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 611 göst.
4 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Sedos (34 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 525 göst.

378,360 soru

11,325,137 cevap

34,777 kullanıcı

...