+1 oy
322 göst.
Aile kategorisinde tarafından
tarafından kapalı
Kızlar 21haftalik hamileyim . Doktor 400gr dedi uygulamaya da 380gr yazıyo da etrafımdaki herkes az diyo , sizce de az mı ya :( 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Doktora inan etrafa degl
-Reklam-
0 oy
tarafından
Etrafindakiler kac olmasi gerektiginide bilir bence sorsaydin bakalim ne sacmaliycaklardi 
tarafından
:)) kız sinirlenme , bilmem ki bana da normal geldi ama  bebiş de var emzirdim hep emzirme dediler belki ona yorarlar kız şimdi de
tarafından
Ay cok bilmislere sinirlenmemek mumkunmu doktir bi sıkıntı yok dediyse yoktur takma boşver
0 oy
tarafından
Gayet normal canim
0 oy
(118,990 puan) tarafından
yoo dr normal dediyse etrafa ne bakiyon
tarafından
Ne biliyim merak ettim ya herkes bı şaşırdı buraya da soraym dedim , sağ ol cnm
0 oy
(265 puan) tarafından
Son haftalarda alır kiloyu uygulamadakinin  üstündeymiş zaten.. merak etmeyin sağlıklı olsun kilo dediğin nedir.
tarafından
İnşallah
0 oy
(2,226 puan) tarafından
kilo şuan önemli değil zaten daha kilo alacaklar 22+4 de  benim ki 490 dı
tarafından
Dimi doğru ama merak ettim işte napim :)
0 oy
tarafından
24 haftalıkken 400 gramdi kızım ve 39 haftalıkken 4 kilo 60 gram doğdu bence baya kilolu doğacak inşallah gerileme olmazsa 
tarafından
Oy masallah barekallah sağlıkla gelsinler ,sağ ol canım bnm
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Hayır normal canm ne kadar olmasını bekliyosn 7. Aydan sonra kilo aliyolar
0 oy
(8,958 puan) tarafından
Etraftakiler hangi tip fakültesini bitirmiş daha karnındayken daha bu kadar aklını karıştırmalarina müsade etme kuzum
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Etrafındakiler 4kilo olmasını beklerdi canm aaa neden öyle diyosın sen dr dinle gerisini takma
0 oy
(7,165 puan) tarafından
Allah aşkına bebek 30 haftalık olmadan bu gramlarin hiç önemi yok her şeyi bu kadar kafanıza takmayın bacım 
0 oy
tarafından
İnsanlara bakma hiç bir zaman kendi doğruların ile hareket et insanlar hep birşey söyler asıl doğduktan sonra ne diyecekler kim bilir
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Herkes bilirkişi olmuş valla hiç takma tatlım
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Ben hamileyken hiç bu kilo olayını takip etmedim ya sonuçta doktor kontrolüne hal hatır sormak için gitmiyoruz her şey yolunda mı bi sıkıntı var mı öğrenmek için gidiyoruz doktor size bi sıkıntıdan bahsetmediyse niye kendinizi strese sokuyorsunuz ki streste bebeğine zarar verir canım gerek yok bunu takmaya 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 172 göst.
0 oy
19 cevap 391 göst.
20 Aralık 2023 Aile kategorisinde MARMELAT -_- (556 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 131 göst.
0 oy
17 cevap 474 göst.
7 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Janya (245 puan) tarafından soruldu

377,228 soru