0 oy
318 göst.
Diğer kategorisinde (146 puan) tarafından
Ben anlamıyorum 2 kere aradım donmedi annemlerdeyim ben şimdi babam beni almaya gelmişti  O arakaynanami arayamadım biraz gripti neyse Annemle re geldim ayda yılda bi geliom memlekete kocam annemi ara diye msj atmıştı aradım açmadı bi daha aradım açmadı kocamda bana laf sokup Duru O sinirlerim bozuldu keson kaynanam doldurdu isteyerek gönderdiydi esim beni Annemle re çocuğum un dişini yaptır dim bi arada kız kardesim diş doktoru o yaptırdı hallettirdi yoksa randevu falan alinmio özele de goturmuo esim kirik disle çocuğum durmuş bende göz muayenesi oldum miyop varmış orda gidemiyorum doktora benim küçük kızım durmuyor hic annem baktı gitti kayananmin donemesine sinir oldim

9 Cevaplar

+1 oy
(119,345 puan) tarafından
arasan nolcak aramasan nolcsk
(146 puan) tarafından
Aman iste ben anlamıyorum yaa sinir oluyorum böyle kesin evime gidince eşimde laf sokup duracak şimdiden başladı laf söylemeye
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yav illa aramak zornda değilsin ki, valla ben annemlere gittiğimde kimseyi aramam ki bana ne tövbe yarabbim ya aramak zorunda mıyız 
(146 puan) tarafından
Aynen öyle zorunda değilim ama boyle yapması saçma ben zaten uzu. Zamandır Annemle re gelmemisim neyin tribini atio bilmiyorum oraya gidince de ben aramiycam normalde arardı dönerdi
tarafından
Kız uzun zamana gerek yok,günlük de gitsem ben kimseyi aramam valla.takma boş ver
0 oy
(48,695 puan) tarafından
Anasini neden sricakmissin
(146 puan) tarafından
Nasıl oldun diye sormak için
(48,695 puan) tarafından
Belki sorasin yok Allah Allah
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Aramak zorunda değilsin canim bosver acmasin
0 oy
(5,353 puan) tarafından
Kimseyi istemediğim müddetçe aramam benide eşimin ailesi darlayıp dururlardı bizi ara diye aramadım karşımdaki ego tatmin edecek diye aramam . İlk başta  hep mütevazi davrandım kaynanam sınırları aştı artık tren çoktan kaçtı
(146 puan) tarafından
Ya hastayken çağırdım gel bizde kalalim falan diye yok dedi benim iki çocuğum var durmuyorlar evden bir yere gitmiom eşime dedim bunlar tatil boyunca birbirini yer en azından annem bakar gideyim dedim sesini çıkartmadı gönderdi kaynanamı n amacı ne ben anlamiom
0 oy
(13,142 puan) tarafından
Evlendikten iki ay geçmiş el öpmeye gidiyoruz hem ailemi ziyaret edeceğiz hem de eşimin bekar evini kapatacağız araba ile gittik kayinvalidem yolda oğlu araba kullanıyor diye bir iki sefer beni aradı eve gittiğimizde de vardınız mı diye aramış görmemişim eşime sitemli sitemli aradimda avradın açmadı demiş bir güzel cevabini verdim iki ay olmuş annemleri görmüyorum bir gün kalacağım gelip annemi görmüşüm senin ananı mi düşüneceğim dedim genelde beni aramaz sormaz ancak oğlu işten geldiğinde rahat rahat uyusun diye onu aramaz beni arar ya da ona ulaşamayınca evlenelimiz bir ay olmuştu ciddi bir rahatsızlık geçirdim hastanede beni aramış hiç hal hatır sormadan aradım ulaşamadım merak ettim diyor insan bir nasıl oldun demez mi yıldızımız bir türlü barışmadı mecbur kalmazsam konuşmam konuşsamda usulen konuşur kapatırım hiç kimse de bir şey diyemez 
0 oy
(14,428 puan) tarafından

Kocanda işini biliyo valla isteyerek gönderdi bebenin dişi yapılsın diye :) 

Aradım açmadı dedi kocana burnundan getirmesinler susma kız 

(146 puan) tarafından
Ay sorma 6 çürüğü varmış 2 günde normalde nerde 6 diş hallor
0 oy
tarafından
Allah böyle kocalardan korusun kaynanayı geçtim artık
(146 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Hasta degilmi kadin zaten belki yatiyordur sen tekrar ararsin donmesini bekleme 

İlgili bir soru bulunamadı

380,227 soru

11,383,781 cevap

34,882 kullanıcı

...