0 oy
110 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızımın normalde bu huyları yoktu görümcem in iki oğlu var onlarla bir araya geldi 2 gün sonra bunları öğrendi nasıl yanlış olduğunu öğreteceğim bilemedim cıs yapma hayır falan diyorum yok yine yapıyor nasıl öğretmeliyim? 

2 Cevaplar

0 oy
(12,854 puan) tarafından
Benim oğlum da hep vurulan bebek bende vurması gerektiğini anlatıyorum ama yapamıyor ortası yok bu bebelerin :)
tarafından
=) kendini savunsun ama durduk yere bana babasına dedesine bebeklere hepsine vuruyor tırmalıyor cimcik atıyor sadece ona karşı öyle bişey yapıldığında yapsa tamam ama durduk yere şuan yüzümde kaç tırnak izi var tırmaladu resmen
(12,854 puan) tarafından
Sen her hareketinde cız hayır de canım zamanla unutur daha küçük benim oğlum 3 yaşına girecek biri vurduğun da hiç karşı tarafa tepki vermiyor elindeki oyuncağı alsalar geri alamıyor bende biraz cesaretli olsun istiyorum ama yok : D
tarafından
Şey de biri sana böyle yaptı mı böyle yap de dayakda yemesin canım kendini savunsun hakkını savunsun. Yani ben öyle diyorum dayak yemesin biri ona zarar verdiğinde kendini korusun böyle konuş =)
(12,854 puan) tarafından
Hep diyorum ama yok icraata geçmiyor çocuk okulda çok dayak yer yavrum yaa :)
tarafından
Ya kıyamam İnşallah yemez o zamana öğrenir =) sonuçta hepimiz anneyi ve dayak yemeklerini istemeyiz yavrumuzun
(12,854 puan) tarafından
İnşallah canım ya o kadar üzülüyor ki bir de çok duygusaldır oğlum hemen ağlar :)
tarafından
Balık burcu mu
(12,854 puan) tarafından
Evet hem balık burcu yetmezmiş gibi yükselen burcumuz da balık :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benimkide aynı valla mahfetti beni şimdi boğazına parmak sokuyor ilgi istiyor . ve eşim bana sarılınca yanıma oturunca :/ benimki kimseden de öğrenmedi kendi kendine yapmaya başladı tırmık cimcik vurma mahfetti beni yüzüme yapistiruyir

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 125 göst.
3 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Yeni Dertli Gelin (865 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 862 göst.
10 Eylül 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 124 göst.
5 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Hatice061987 (1,287 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 59 göst.