0 oy
194 göst.
Diğer kategorisinde (600 puan) tarafından
Oğluma tuvalet eğitimine başladık kakasını 3 günde bir yapıyor ve az az kendini tutuyor bunu görebiliyorum tuttukca kabız oluyor sürekli kabız ne yapacam bilmiyorum nolur yalvarırım akıl verin ya 2 buçuk yaşında oğlum 

10 Cevaplar

0 oy
(119,055 puan) tarafından
kayisi ver eline yesin yemegine zeytin yagi koy 
(600 puan) tarafından
Her gün veriyorum ya her gün
-Reklam-
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Haslanmis yumurta ver duzenli olarak sabah kahvaltisinda yada probiyotik kulan  ama en basta doktora danis 
(600 puan) tarafından
Doktora götüreyim yarin diyorum
(7,036 puan) tarafından
Bemcede canim belki bagirsak sorunu olabilir zaten doktor daha iyisini bilir en azindan kafandakibsorularin cevabini icin rajat ederk alirsin
0 oy
(3,888 puan) tarafından
Psikolojikmen yapıyor sanırım çekiniyor yada utanıyor olabilirmi acaba 
(600 puan) tarafından
Aynen aynen ondan yapıyor zaten
0 oy
(551 puan) tarafından
Hazır değil mi acaba ya da neden yapmak istemiyor korkuyordum belki dışkısından 
(600 puan) tarafından
Aynen korkuyor
(551 puan) tarafından
İnternette ne kadar doğru bilmiyorum ama bunlarla alakalı makaleler var oku canım belki işine yarar. Ve zorlama baskı kurma benim oğlum 15 aylık şu an şimdiden ben tuvalete gidiyorum demeye başladım o da çiş diyor ama anlamını öğrenmesine çok var :D
0 oy
(2,564 puan) tarafından
CNM sabret ilk önce hayatından tamamen bezi çıkar sen ona örnek ol her cişe gittiğinde ay benim kakam geliyor bem gidiyom kaka yapacam de bilerek tuvaletten cık onun sevdiği abırcuburu al ben kaka yaptım baban bana aldı sende kaka yap sana alsın de götür ben öyle alıştırdım sen her gittiğinde onuda götür sana baksın CNM 
0 oy
(378 puan) tarafından
Gule gule kakalar kitabi var cok guzel onu hepsiburadadan falan alabilirsin, birlikte okuyun resimlerine bakin tuvalette falan okuyun. Benim kizim tuvalete hic yapmiyodu kakasini o kitapla ilk kez yapmisti:)
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Çocuk kendi parçasını bırakma korkusu yaşıyor olabilir.çocuk için erken olabilir.ki benim fikrim üç yaşında öğrenmesi. 
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Posali  şeyler tuketsin canım yeşil mercimek te kabızlığa  iyi geliyo korktuğu için cikarmiyo tuvaletini konus deki bırakalım gitsin hadi yap bay bay yapalım edelim hani yapmaya teşvik et meyve suyu falan tuketsin 
0 oy
(12,904 puan) tarafından
Kuru incir kayısı haşlayıp meyve suyu gibi içir 
0 oy
(65 puan) tarafından
Benim kız doğuştan kabız denemediğim yol kalmadı gitmediğim dr da sonra tesadüfen youtubede bi reklama denk geldim kızım o şurup sayesinde kabizliktan kurtuldu adi dulkosoft yüzde yüz bitkisel bebekler çocuklar hamileler yaşlılar kullanabilir yani anlayacağınız herkes kullanabilir biz faydasını gördük dilerim sizde görürsünüz eczanelerde bulabilirsiniz 75 lira

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 48 göst.
30 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Bsmllah (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 368 göst.
28 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Kübraaaaa (1,426 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 317 göst.
1 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 94 göst.