0 oy
105 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,014 puan) tarafından
Eşim pozitif bugün kızımda ateşlendi test yaptılar oda pozitif 11 aylık, nasıl bi süreç? Neler yapmam lazım geçiren arkadaşlar yardımcı olursanız çok sevinirim 

4 Cevaplar

0 oy
(7,654 puan) tarafından
Anne sütü bol bol

Her zaman ki ek gıdalar 

Muz

Yulaf

Yumurta

Labne 

Corbalar

Pilav 

Makarna 

Balık 

Tavuk....
(2,014 puan) tarafından
Sütüm yok malesef :( ilik sulu çorbalar yaptım sürekli inşallah çabucak atlatırız
(7,654 puan) tarafından
Bende ilik sulu şehriye ya da tavuk suyuna yaptım bi de keçi boynuzu özü ve pekmez
(564 puan) tarafından
Ben bunu hep düşünmüşümdür Allah korusun da benim kızım anne sütü almıyor 2 aya kadar aldı sonra rahatsızlığımdan dolayı ilaç aldığımdan mama ile beslemek zorunda kaldım. Hep hastalandığında bol bol anne sütü derler ya içimde hep uktedir.
(7,654 puan) tarafından
Bebekler koronayi hafif atlatıyor bizde ufak bir ateslenme oldu o kadar
tarafından
Serra boştan yere anne sütünü dert ediyosn benm kızım doğduğundan beri mama içiyo geçen ay koronayıda çok şükür atlattk
-Reklam-
0 oy
tarafından
Geçen hafta atlatik benim kızımda 11 aylık ben pozitif çıktım ona yapmadım ama oda bence pozitif di ateşlendi baya parol verdik çorba tavuk suyuna çok uyutum baya uyuyodu i dinlendik beraber geçti şükür elhamdülillah geçti insalah sizde çabuk atlatirsiniz canım geçmiş olsun
(2,014 puan) tarafından
İnşallah canım kaç güne toparlandınız
tarafından
Canım bizi ilk grip sandık büyük oğlum negatif çıktı biz test vermedik bı beş gün süründük sorra Dr boğaz enfeksiyonu dedi kızıma antibiyotik verdi sonra ben kötü oldum test verdim küçük oğlum ben pozitif çıktım kızımda ilaçlarıni kestik Dr sadece parol için dedi ve böyle uzadı işte 12 günü buldu iyilesmemiz çok halsiz kaldık kızımda iştahsızlik oldu biraz ben bugün koku almaya başladım öyle atlatik bı 10gune geçer inşallah çok uyut salladım yanına yattım benim kız hep uyudu bende ağrım çok fazlaydı benimde canimm
0 oy
tarafından
Ne yiyorsa aynen devam ama bol bol c vitamini ver. Portakal mandalina. Bitki çayları da ver. 

Bu arada eczaneden doktorunda konuşup vitamin ve balık yağı alabilirsin. 

Bizde atlattık 18 aylik ve 6 aylik bebegim var. Cok zOr surecti. 
0 oy
tarafından
Tavuk suyuna limon terbiyeli çorba. balık, sabahları yumurta ve en önemlisi vücudundaki mikrobu kırsın diye yoğurt. 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 90 göst.
5 Temmuz 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 64 göst.
17 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 202 göst.
12 Nisan 2023 Diğer kategorisinde O bir anne... (1,170 puan) tarafından soruldu

377,373 soru

11,293,100 cevap