0 oy
172 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,777 puan) tarafından

image

Çoktandır almayı düşünüyordum dekoratif olarak güzel duruyor, bugün Arkadaşıma gittim oda almıştı baya şık duruyor alıp kullanan var mı? Memnun kaldınız mı? Bide açık gri güzel mi

12 Cevaplar

0 oy
(8,539 puan) tarafından
Yıkayınca iç içe girmezmi bu 
(1,777 puan) tarafından
Bilmiyorum dedim tavsiye alayım bir kuzum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bnmde teyzemde var ben beğenmedim canm renkler ve zevkler tartışılmaz hayrlı olsn şimdşden 
(1,777 puan) tarafından
Sağol bebeğim benim neden beğenmedin ki
0 oy
tarafından
Burdan Esra aldı canım kokosun annesi çok güzeldi onunki siyah 
(1,777 puan) tarafından
Ay kuzum koltuklarım koyu gri herseyimiz koyu bunu açık renk almak istedim
tarafından
Iyi yaptın canım güle güle kullan
0 oy
(611 puan) tarafından
Daha önceden vardı. Beyazdı o zaman hoşuma gidiyordu şimdi pek değil 
(1,777 puan) tarafından
Neden canım ben açık gri alcam alsam
(611 puan) tarafından
Al canım ben yıkama konusundan dolayı sevmiyorum bağlayarak yıkamak gerekiyor vaktini çok alıyordu
0 oy
tarafından
Bunlarin modası geçti. Şimdi düz ama çizgili gibi tüller var çok daha zarif ve güzel onlara bakabilirsin 
(1,777 puan) tarafından
Onları da biliyorum bebeğim çizgili tül
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Cocuklu evde yasiyorsan alma derim tehlikeli 
(1,777 puan) tarafından
Neden kuzum
(2,016 puan) tarafından
Cocuklar boynuna doluyor bogulma riski var bor defa haberlere cikmisti 5 yasinda ki kiz cocugu stor perdesinin ipiyle bogulmus koltuktan tirmanip perdenin ipiyle oynuyor Allah korusun yinede
0 oy
(12,851 puan) tarafından
Bende var çok güzel duruyor yıkanınca dolaşmıyor
(1,777 puan) tarafından
Hangi model kuzum zincir model mi yoksa başka model mi
(12,851 puan) tarafından
Zincir model canım
0 oy
(2,446 puan) tarafından
Modası onbes yıl önce falandı cnm eğer sen begeniyorsan bize laf etmek düşmez de bide şey sorunsali var dışardan birileri evi görür mü tülün kullanjm amacına da uymuyor gibi geliyo bana
(1,777 puan) tarafından
Ben tülde takacam kuzum ekstradan
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Kafayı yemek istiyorsan buyur al bacı mani olmayalım. Makinede yıkayamazsın iyice dümdüz çarşafa sarıp elde yıkamak lazım takarken dolaşmasın diye en az iki kişi olman lazım. Ayda bir yıkayamazsın tititzsen asla önermem telaşı çok 
(1,777 puan) tarafından
Hahaha sen çok dertlisin herhalde kız :D
(13,203 puan) tarafından
Ay sorma bir tane kullandık şık duruyor evet de kullanımı zor cidden hele çocuklu evde çok zor
(1,777 puan) tarafından
Ayyy bende duruşunun şıklığından ötürü çok istedim hatta 2 tane alayım diyordum
(13,203 puan) tarafından
Valla sen bilirsin tabi
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Bende var krem rengi eski bi model ama severek kullanıyorum yikayacagim  zaman üç yerden sıkıca bağlıyorum hani bi baştan bi ortadan bide tam uca gelmeden atıyorum makineye birbirine girmiyo o zaman
(1,777 puan) tarafından
Cidden mi , açık gri düşünüyordum balım, ip modelini, Instagram üzerinden sipariş vercem orda da ip modeli var
(1,207 puan) tarafından
Ya ben seviyorum cok guzel duruyo renk olarakta  benim sevdiğim renk mobilyana  hangi renk uyuyorsa onu ver güle güle kullan şimdiden:)
(1,777 puan) tarafından
Mesela açık gri seçmemin nedeni, benim mobilyam koyu gri herşey koyu gri bende açık renk olsun istedim ip perdeyi, düz ip perde ha alacağım, belki arkasına storu çekince yada kalın perdeyi kendini göstersin
(1,207 puan) tarafından
Heee güzel olur değişik sık olur bi foto atarsın artık şekerim bekliyoruz alınca:)
(1,777 puan) tarafından
Hahaha çekerim tabiki kuzum paylaşırım :)
0 oy
(12,851 puan) tarafından

image

bak canım böyle
(1,777 puan) tarafından
Zincir modelin 3 metresi 300 tl yi geçiyor kuzum ya, düz tül ip model var oda güzel 3 metre alcam ya iplide olsa bir fark yok diye düşünüyorum, ben 2 tane alcam ya bide açık gri rengini güzel olur dimi bu renk
(12,851 puan) tarafından
Olur tabiki canım bana bu perdeler Almanya'dan gelmişti zincir şeklinde internet de uyguna var aslında bak canım
(1,777 puan) tarafından
Instagram üzerinde güzelleri var balım, zincir modellerin bir perde gibisi çok pahalı, o yüzden ip tül modelini alcam, zincirinki çok pahalı

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 86 göst.
2 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 54 göst.
2 gün önce Diğer kategorisinde Havin06 (1,962 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 62 göst.
5 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bayanistanbul (167 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 47 göst.
18 Şubat 2024 Diğer kategorisinde AlpereninAnnesi (738 puan) tarafından soruldu

377,163 soru

11,287,386 cevap

34,692 kullanıcı

...