+2 oy
308 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (506 puan) tarafından

kizlar saclarimi boyamak istiyorum biraz da kestirmek,kisa kullanmak istiyorum. kuafore sordum 70 tl kesim 200 tl boya 30 tl kas alimi dedi. sizce fiyatlar nasil sizin kuaforlerde ucretler nedir. siz kendiniz mi boyuyorsunuz kuafore mi gidiyorsunuz ?  

23 Cevaplar

+2 oy
(8,552 puan) tarafından
Herseyde oldugu gibi fiyatlar uçtu.  Ama egerki ilk defa yapacaksan kuafore git. Saçını yakarsın daha kötü olur
-Reklam-
+1 oy
(119,076 puan) tarafından
200 boyama bedava baci
+1 oy
(1,389 puan) tarafından
Vereceğin 300 lira için saçını heba etmenin anlamı yok belki yanıcak belki istediğin renk olmayacak bence işi bilir kişiye bırak ve kuaföre git. Ben doğum yapmadan önce (3ay oldu) kaş için gitmiştim 25ti. Şuan bilmiyorum saçımı da hatta doğum yapıcam çok uzun diye kestirmiştim ya 30 ya 35 tam hatrlamıyorum. Bnce senin kuaför güzel fyat vermiş
+1 oy
(1,066 puan) tarafından
Saçımı ben kesiyorum boyasını ben yapıyorum kaşımı kendim alıyorum 300 TL cebimde kalıyor 
0 oy
(564 puan) tarafından
O kadar paraya yazık canım ben kıyamıyorum boya al boya bence 
0 oy
tarafından
Kendim boyamida yaparim kaş bıyığımı da alırım eşim de saçlarımı keser ☺ 
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Ben istanbulda Bakirkoyde  yeni gittim ilk defa boya yaptirdim kendi sacima ombre 200tl kesim de icindeydi cok guzel boyadi renk soguk sari cok guzel oldu tesettur bolumjne yaptirmistim Cok memnun kaldim. AMA GENEL OLARAK FIYAYLAR 400 500 SENINKININ FIYATIDA IYI
(1,389 puan) tarafından
Ombre ve fiyat 200 bedava resmen saçların kısa mı nedn okdr ucuz oldu
(2,016 puan) tarafından
Yok kampanyali fiyatlari hala devam ediyor ama dogal saca boyali saclarda fiyat degisiyor galiba omuz hizasinda sacim evet baya uygun oldu ve renk muthis cikti.. daha once sari yapmistim da yine kuaforde sari demeye bin sahit lazimdi ;)) sonra kazittim sacimi :))
(1,389 puan) tarafından
Çok afedrsin kıçıı kırık bi mahllede sorduğum kuaför sadece saçımı açma işlemine 200 + ombre 500 tplmda 700 fyat çekti. Parayı vermek değil bana zor gelen ya istdğim gbi olmzsa ozmn acırım paraya :)
(2,016 puan) tarafından
Valla bende fiyatlardan dolayi bide sacim kolay acilmiyor diye tereddut ediyordum megersem sacim aciliyormus onceki gittigim kuaforler bom etmis sacimi :)) gayet guzel acti cilasini yapti kesimini fonu 200 bitkisel boya da 300 1 hafta  oldu daha yikadim renkte degisiklik olmadi
0 oy
tarafından
Valla çok pahalı ya bı ombre yaptırdım 500 ondan beri kıyıp saç kesmiyroum kesmek istesem ucundan kendim keserim . Tek renk boya ise kendim boyarm 
0 oy
(5,954 puan) tarafından
Omre kullanıyorum 350 tl di en son hafta içi gidicem boyaya bakalim ne olmus fiyatlar
0 oy
tarafından
Kuaförde yapılır da böyle şeyler bana çok geldi fiyatlar ya
tarafından
Uygun valla keşke burdada 200 olsa
tarafından
Lan bizim burada kesim 50 kas 15
0 oy
(7,661 puan) tarafından
Cook uygun ben kac sene once ombre 350 tl yaptırmıştım
0 oy
(4,391 puan) tarafından
kendim ustesinden gelemem. bi ara yapmaya calistim mahvettim. fiyatlar pahali evet mesela 400 'den başlıyor fakat yine de yaptırmayı düşünüyorum kuaförde. 
0 oy
(2,054 puan) tarafından

Ben aralıkta memlekette ombre  yaptırdım 250ye 30 sa saç kesimi  yaptırdım  280 bnce uygun  çok  güzel  oldu  resmen öncesi  sonrası  oldum ;) gittiğin yer nasıl bi yer iyi bir yer  mi çok mu tutuluyor bana  saç kesimi  pahalı  geldi 

(506 puan) tarafından
mahalle lüks bir mahalle dukkanda o sekilde ondan sanirim cnm. 50di zam yapmis kesime 70 yapmis
0 oy
tarafından
Gayet normal geldi fiyatlar her yerde öyle
0 oy
tarafından
Düzenli olarak kuafore gidiyorum bu ay sonu randevum var yine gidicem ama evdede kendim bakımı aksatmam yaparim duzenli kuaför eli değincede çok hoşuma gidiyor 
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Hiç boya yapmayan ben :)
0 oy
tarafından
Ben bugüne kadar hep evde boyadım kesimleri kuaför de yaptırdım kaş da aynı şekilde ama bebeğim var 3 aylık 3 ay daha geçsin ombre için kuaföre.gidecegim ilk kez boya için yani 
0 oy
tarafından
Tesettürlü olmama rağmen giderim kuaföre evde açığım çünkü saç bakımı seviyorum 3 ayda bir de saç rengimi değiştiriyorm:D 
0 oy
tarafından

Ben bunların hepsini kendim yapıyorum :)

0 oy
(12,871 puan) tarafından
Kesim ve kas alımı kuaför yapmalı bence 

Boya da  eğer ombre veya ona benzer yapacaksan kuaför yapamali ama duz renk boyayacaksan evde boya :)

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 192 göst.
14 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Tuğçe ALATAŞ (662 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 238 göst.
21 Temmuz 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Selin1903 (362 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 62 göst.
7 Mayıs 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 285 göst.
15 Kasım 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde NurAsel09 (131 puan) tarafından soruldu

378,040 soru

11,314,860 cevap

34,755 kullanıcı

...