+1 oy
77 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (220 puan) tarafından
Kızlar burnum aylardır tıkalı şimdi grip oldum içi de doldu hiç nefes alamaz hale geldim doğurunca ne kadar süre sonra geçti ?

5 Cevaplar

0 oy
(7,791 puan) tarafından
Burun tikanikligi icin otrivine olmasi lazim menthollu gibi butun spreyleri var ondan al *** bide agirlasinxa cigere baski oluyo nefes zor aliniyo
-Reklam-
0 oy
tarafından
Geçti canım doğum yapar yapmaz Ay ne kötü 9 Ay boyunca burnun tıkalı rahat nefes alamıyorsun 
0 oy
tarafından
Canim hamileyim 31 haftadayim..

Burun tıkanıklığı yaşıyorum dr sadece deniz suyu verdi sinomarin kullaniyorum.

İlaç içerikli olan bir kullanım vermedi. Deniz suyu ile rahatlıyorum az da olsa . 

Ama doğum.sonrasi geçiyor merak etme .1 hamilelikte yaşadım. Doğum.sonrasi düzeldim.

2. De aynı sorun var konuşurken bile.bazen nefes nefese kalıyorum:)))) 
(220 puan) tarafından
Ne kadar süre sonra geçti peki ?
tarafından
Hatırlamıyorum canim. Üzerinden 5 yıl geçti;)))
(220 puan) tarafından
Hadi ya geçmiş olsun :) valla ben artık dayanamaz haldeyim bıktım uyku uyuyamıyorum
tarafından
1 hamileligimd ödem burun tıkanıklığı sorunlarım.cok vardi.
Ama 15 günde ödem şişliklerim  gitmişti. Vücut mac 10.15 günde topluyor canim.kendini merak etme. Doğum.sonrasi vitaminler bağışıklık sistemini güçlü tut hizlica geçer hersey.
Bende uyuyamiyorum.sabah 6dan sonra ne oluyorsa az biraz dalıyorum uykuya
Az kaldı sayılı gün çabuk geçer az daha sabır bacim
(220 puan) tarafından
Bende de ödem var sanırım ondan oluyor doğum bu hafta sonu ama 10 15 gün daha varsa yandım rabbim dayanma gücü versin sabah 9a kadar ayaktayım en son datanaki da yarım saat anca sonrasinda boğulma hissi ve yine aynı
0 oy
tarafından
Ben hamileligim boyunca hep yasadim bunu bide bende sinizut var sen dusun neler cektigimi. Doktorum hamileler burun spreyi kullanamaz diyip deniz suyu verdi sinomarin diye bi spreydi. Ve evet geciyo hamilelikten sonra
(220 puan) tarafından
Aynı durumdayım spreylerin kendine hayrı yok ağzımdan nefes ala ala mahvoldum
0 oy
tarafından
Hamileyken burun spreyleri önerilmiyor doktorum demişti tuzlu su kullan derim birde hava nemlendirici olsun yattığım odada kurulduktan da olur

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 96 göst.
16 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mira 34 (97 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 112 göst.
6 Nisan 2021 Aile kategorisinde Tostininin annesi (190 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 62 göst.
6 Ekim 2023 Diğer kategorisinde duygumiray (331 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 192 göst.
16 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,208 soru

11,351,516 cevap

34,822 kullanıcı