0 oy
544 göst.
Aile kategorisinde (854 puan) tarafından

31. Haftaya girdim hala doktora giderken heyecanlaniyorum. Gidecegimden önceki gece gözüme uyku girmiyo resmen sabah olsa da kosa kosa gitsem diye. Sabah 7 den beri saat 9 olsun diye bekliyorum sanki inadına olmuyo gibi :) kızım da aynı kavusucaz diye 5 dk durmuyo karnimi delip cikacak gibi ne zaman sıklasacak bu doktor muayeneleri vallahi ozlesiyoruz biz <3

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende öyleydim ya :) Bizim 35 ten sonra sıklasmaya baslamıstı canım saglıkla kucagına alırsın insallah prensesiii :)
(854 puan) tarafından
Ay daha cok vaar :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
33 den sonra sıjlaşmıştı benim 

Ayy bende öyleydim her gün doktora gitmek istiyordum hatta bir ara ciddi ciddi ultrason aleti almayı düşünüyordum hahahah:D
(854 puan) tarafından
Sorma inan ki benim de aklimdan gecmedi değil. Keske doktor bi koca bulsaydim diyorum arada valla :D
tarafından
Hehehe he valla yaa
0 oy
(1,948 puan) tarafından
Aynı benim hamileyken ki halim :)
(854 puan) tarafından
Valla kontrol edemiyorum kendimi 3 gün onceden basliyorum ben doktora gidicem holey demeye :D
0 oy
(3,798 puan) tarafından

35 ten sonra 2 haftada bir gitmeye baslamistm canm

Doğurcagin güne kadar o heyecan bitmez canm o gün doruklara ulaşir ve kavuşursunuz:D

(854 puan) tarafından
Hayirlisiyla insallah :)
0 oy
(25,224 puan) tarafından

Ahh ben daha 6 haftalık ta hergün doktora gidesim var :D

(854 puan) tarafından
Ahaha hic gecmiyo iste o istek :D
0 oy
(1,082 puan) tarafından
Valla benimde oyle ayni haftaymisiz kiz :) burdaki cogu anne kasim ayinda dogum yalcak galibaa ❤
(854 puan) tarafından
Evet canim ayniyiz seninle. Nstyi soruyordum suan bagliyim. Gelirken düştüm bakalim ne olacak...
(1,082 puan) tarafından
Allahim insallah bisey olmaz.. bende 2hafta sonra giricem nstye
(854 puan) tarafından
Yok canim cok şükür bisey cikmadi. Onlem amacli bir bakmak istemis zaten Allahtan yok agrim falan...
0 oy
tarafından
Masallh çok heycanlisin bende korkuyorum yaa
(854 puan) tarafından
Cok heyecan da iyi değilmiş valla. Gelirken yapistim yere simdi nstde yatiyorum...
tarafından
Vallh ben o kadar korkuyorum ki bilmiyorum daha 4 ayligimda
0 oy
(588 puan) tarafından
Bende öyleydim hep özlerdim 2 haftada bir giderdim ben hep
(854 puan) tarafından
Benim de doktor kizmasa valla gidicem ama gelme diyo :D
(588 puan) tarafından
Ama ben devlete bide ozele gittim kendim ayarladim yani
0 oy
(1,390 puan) tarafından

36 haftalık oldum ah sorma o nasıl bir duygu ya. Doktordan geliyorum ertesi gün yine gidesim geliyor görmeye. Rabbim sağlıkla kavuştu mayı nasip etsin inşallah :angel:

(854 puan) tarafından
Amiin cumlemize ♡
0 oy
(532 puan) tarafından
 Ha ha bizde oyleyiz  4 ayligiz bizde bebisimizle  gece uyku gozume zor giriyo bide bebisimiz galiba hastaneyi pek sevmiyo hastaneye gidicem gun sabahi kesin yedigimizi cikartiyotuz  cok heycan yapiyoruz ondan galiba cunki normalde midem bulanmiyo cok    :))
(854 puan) tarafından
Valla o heyecani hissediyolar galiba ya hakikaten :)
0 oy
tarafından

Doğurmak üzereyim doktor haftaya gelin dediğinde gün sayıyoruz :D doğum için gün verince o günü nasıl beklices diye bile düşündük:D

(854 puan) tarafından
Ahahahahha sorma ya o soblar cok daha zor diyolar :)

İlgili bir soru bulunamadı

381,190 soru

11,411,769 cevap

34,954 kullanıcı

...