0 oy
433 göst.
Diğer kategorisinde (357 puan) tarafından

Kizlar sancim var ama dogum sancisimi gaz sancisimi anlamadim agri bazen belime vuruyor ara ara geliyor bide hafif pembesi kan geldi cok az agrimda var zaten sabah randuvumuz var ne yapcam bilemedim suanda sancim var 38+3 biri bana gercek dogum sancisi nasil olur anlatsin :(

8 Cevaplar

0 oy
tarafından

Kaç haftalik

(357 puan) tarafından
38+3 oldum cnm
tarafından
Kan gelmesi nisandır duşunu  al . Sonra hastaneye git
(357 puan) tarafından
Cok hafif geldi pembe bisey
tarafından
Tamam nisandır o cnm
-Reklam-
0 oy
(64 puan) tarafından

Uyumayan ben kafayi yicem uykusuzluktan

0 oy
(64 puan) tarafından

Dogum ola bilir ya hem belden avriyo diyosun hadi hayirlisi

(64 puan) tarafından
Dogumsa eyer insAllah rahat olursun bence sen yavasdan hazirlan belirtiler doguma isare canim
(357 puan) tarafından
Korkuyorum dua edin :( esim uyuyor uyandi bir ara uyu dedim bisey olursa uyandiririm seni dedim
(64 puan) tarafından
InsAllah sag salim dogar bebegin Allah yardimcin olsun senin yerine beni heyecan basdi ))
(64 puan) tarafından
Ilk cocukmu canim?
(357 puan) tarafından
Evet ilk cocuk cnm
0 oy
tarafından

hazırlan hastaneye gidin nasıl için rahat edick sabah a kadr cnm sancı dedgn aralıklı girer beldende girer nişan da gelmiş olablr zmnnda glmis sayılır bnce durma git

(357 puan) tarafından
Dogum sancisimi bu diyosun :(
tarafından
net bisi demek haddime dgl ama olablr bnmki ole olmsdu ve sanclrm varmış dgrdm bir sure sonra durdurmaya clstlr ama olmadı erken doğdu 33+3iken Dgm yaptm sende gt bak sen haftanda ilerde neolr neolmz derim ben
(357 puan) tarafından
Gidicem zaten dus aldim biraz hafifledi ama yine sancim var namaz kildim dua ettim rabbim yardim etsinb
tarafından
allah yardımcn olsun cnm hyrli haberlerini bekliyorum
(357 puan) tarafından
Ins cnm hayirli haberle gelirim suan evdeyim dus hafifletti ağrımi bakalim zaman neyi gösterecek
0 oy
(125 puan) tarafından

Kızz doğruyonmuu oyy heyacan basdı valla nasl pldun simdi aldılarmıseni ya nasl sancn atddımı doğmdan korkyom ya inseallah cabuk ve kolay gecer senjn icin canm sag salım kucagna slırsın habersiz bırakma merak ederim

(357 puan) tarafından
Cnn evdeyim kalktim dus aldim namaz kildim sancim biraz hafifledi zaten bu sabh  icin randuvum vardi bakalim korktum bnde biran ama bugun iliskiyede girdik esimle oda tetiklemis olabilirmi :(
(125 puan) tarafından
Olabilir canm  korkma bakacakkar zaten olsada doğumun tez diyul zaten Allah yardımcın olsunn
(357 puan) tarafından
Sagol cnm allah razi olsun
(125 puan) tarafından
Sendende canm benim
0 oy
(6,136 puan) tarafından

Lawin iyi misin canim nasıl oldun?

0 oy
(3,522 puan) tarafından

Çocuk bile o kadar aksiyona dayanamadı sana anne dur dedi :D sancındır canım o hayırlısı ile alırsın inşallah kucağına minnoşunu

0 oy
(816 puan) tarafından

nasilsin canim nasil oldun merak ettim gittinmi hastaneye

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 160 göst.
19 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (985 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 120 göst.
29 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Fethiye simsek (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 103 göst.