+1 oy
111 göst.
Diğer kategorisinde (405 puan) tarafından
Kızlar kızımin dün çok ateşi vardı 40 a kadar ulaştı akşam 8 gibi hastaneye gittik iğne yaptılar çok şükür düştü ateşi bu saate kadar da çıkmadı daha sizce bu saatten sonra çıkarmı daha evde tekim kimse yok çok korkuyorum havale falan geçirir diye...

5 Cevaplar

0 oy
(3,769 puan) tarafından
Allah şifa versin geçmiş olsun
(405 puan) tarafından
Amin çok teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kontrol et canım oğlumun 1 hafta arayla çıkmıştı vücudu buz gibi ama yatakta titriyordu alıp hastaneye götürdüm birden buz gibi olan vücut 39 a kdr çıktı 
(405 puan) tarafından
Kontrol ediyorum sürekli ateş ölçerle hep 36 37 arası çıkıyor çok şükür ins bu saatte daha da çıkmaz
tarafından
Amin cnm çok geçmiş olsun
0 oy
(1,301 puan) tarafından
Rabb'im acil şifalar versin gece ara ara kontrol et hiçbir şey olmaz Allah'ın izniyle
(405 puan) tarafından
Amin cnm inşallah zaten akşam bile yürüyerek götürdük hastaneye yollar kapali araba falan gitmiyor bu saatte çıkarsa ateşi nasıl götürcem hastaneye bilmiyorum
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun canım Rabbım acil şifalar versin inşallah kuzucuğa dikkat sen yine Rabbım korusun ne olur ne olmaz 
(405 puan) tarafından
Ah keşke ya gerçekten zaten zor bir bebek hasta olunca çok daha zorlaşıyor işimiz
tarafından
Kıyamam yaa kaç aylik
(405 puan) tarafından
18.5 aylık :-)
tarafından
Maşallah canım Rabbım bağışlasın inşallah
(405 puan) tarafından
Amin cnm cümlemizinkini inşallah
0 oy
tarafından

Rabbim şifa versin Kuzuma 

. Canim belli bir saatten aralığı geçtiği ağrı kesici ateş düşürücü ver ki tekrar yukselmesin. 

Enfeksiyon varsa tekrarlama yapabilir. 

(405 puan) tarafından
Uyansa vericem ama gözleri kapalı mizmizlaniyor uyurken de boğazına falan kaçar diye vermiyorum işte
tarafından
Uyanirsa ver canim tedbirini al. Ins ateşi çıkmaz rahat rahat uyur kuzum.
(405 puan) tarafından
İns canım uyanr uyanmaz vericem

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 76 göst.
9 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Ecem44 (309 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 331 göst.
22 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Simayyy (1,778 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 86 göst.
26 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Pelin1 (599 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 83 göst.
23 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aşkı❤evladı⚘ (2,121 puan) tarafından soruldu

381,362 soru

11,417,368 cevap

34,968 kullanıcı

...