0 oy
108 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Ücreti geri alabiliyorsunuz yasal değil bilginize tüketici hakem heyetine başvurun dekontunuzu alıp bankanizdan

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çoktan var kız bu :)
tarafından
Var canm ama bilmeyenler de var
(132 puan) tarafından
Canım detaylı anlatır mısın tüketici hakem heyetine e devletten basvurup dekontumu atacağım. Peki bankaya gittigimde neyin dekontunu isteyrcdgm tam olarak
tarafından
Diceksinki ben yapılandırma yaptığımda belli bir ücret ödedim onların bana dekontu lazim
-Reklam-
0 oy
(119,506 puan) tarafından
bu yeni bisi degilki ☺
tarafından
Değil canım ama bilmeyenler var
0 oy
(132 puan) tarafından
Ben bundan 3 yıl önce yapılandırma yapmıştım komisyon aldılar mı nerden görebilirim yada sorgulatabilirim
(132 puan) tarafından
O cokk fazlaymış sen kac bin cekmistin ki ben en fazla 4 bin felan ama ayrı ayrı zamanlarda sence ben ne kadar alırım
(132 puan) tarafından
Tüketici hakem heyetine e devlet basvuru yapılıyor değil mi. Dekontu oraya atıp komisyon adı altında benden kestikleri parayı mı talep edeceğim. Ben 3"kere felan ayrı zamanlarda yapılandırma yapmıstım. Ama her biri 3.000 bin TL borctı. Sence ne kadar alırım
(132 puan) tarafından
Bankaya gidip bu zamana kadarki yaptıgım yapılandırmaların dekontunumu isteyecrgm
tarafından
Yapılandırma yaptığında alınan ücretin dekontunu alıp oraya yazıyorsun ve uysumazlik bedeli senden ne kadar alındıysa oraya yazıyorsun evet başvuru yapabilirsin internet üzerinden canim
(132 puan) tarafından
Tm cok tesekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 97 göst.
4 Ocak 2021 Diğer kategorisinde egc01 (625 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 786 göst.
19 Eylül 2022 Aile kategorisinde MelekBebek (62 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 69 göst.
30 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Almi'mm (588 puan) tarafından soruldu