0 oy
83 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (268 puan) tarafından
İgrenç benim bile midem döndü çig balık kokuyor mahvoldum ilk defa verdim ve bidaha vermeyi düşünmüyorm dycavid diye portakal aromalı qüya kusucaktım kokusundan yabrum nasıl içti keske vermeseydim 

8 Cevaplar

0 oy
(119,224 puan) tarafından
berbat yaa kusturucak insani
(268 puan) tarafından
Ayy bidaha vermem asla kokusu her yerde
-Reklam-
0 oy
tarafından
Evet onlar kötü kokuyor aslında balık yedirmek daha iyi haftada bir mutlaka yediririm ogluma 
(268 puan) tarafından
Benimki asla agrınınsürmez ondan aldım ama buda berbart
0 oy
(565 puan) tarafından
Canim daha demin bununla ilgili bi post actim bak istersen.. Biz ocean balik yagini aldik oda portakalli hafif bir portakal tadi geliyor baskada o balik kokusi falan gelmiyor. 
(268 puan) tarafından
Baktım cnm benim bu aldıqım valla balık ayıklarsın bekler ya aynı öyle suan elim leş qibi kokuyor
(565 puan) tarafından
Küçükken annemde bana almisti zorla içirirdi ay oda igrecti. Allah'tan benim bu kizima aldigimda yok o tat rahatca iciyor
0 oy
tarafından
Ben kapsül şeklinde kullanıyorum kendime o bile midemi bulandırıyor yağlar daha kötü :( Dr dediyse ver ama ya da her hafta düzenli balık tüketin. Beyin gelişimi için çok çok önemli . 
(268 puan) tarafından
Benim oglan 3 yasinda aqzını bile sürmez
tarafından
O zman mecbur balık yağı vereceksin tabi dra danışıp.
0 oy
(2,501 puan) tarafından
Mollers balık yağı elmalı aldım güzel kokuyor elma gibi kokusu var 
0 oy
(1,887 puan) tarafından
möller sin limonlu olanını kullanıyorum kızıma tadı güzel kötüde kokmuyor 
0 oy
(5,334 puan) tarafından
Geçen gun bna dene bunudan çıktı ama çiğneyebilen tabletten portakalı ayy midem kalktı 
0 oy
(316 puan) tarafından
Kuzum mollers tuttu furitti al imkanın varsa. O şekerli sakız gibi kokuyor benim oğlum dolabı açıp kendi getiriyor içmek için . Biraz pahalı ama değer Dr onermisti

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 44 göst.
13 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 115 göst.
10 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde yolunyolcusu (176 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 201 göst.
29 Mart 2024 Aile kategorisinde hanimeli (479 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 314 göst.
12 Mart 2024 Aile kategorisinde Papatya0000 (86 puan) tarafından soruldu

378,946 soru

11,342,960 cevap

34,808 kullanıcı

...