0 oy
67 göst.
Diğer kategorisinde (2 puan) tarafından
Kızlar kayınbabamın adı Cengiz eşimle oğlumuz olursa adını koyarız dedik . Şimdi Cengizhan ve cengiz Asil arasında gidip geliyoruz bir türlü karar veremedik sizce hangisi daha güzel duruyor 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Niye cengiz? Daha güzel isimler var 
(2 puan) tarafından
En başında öyle bir söz verdik yani kendisi de çok saygıdeğer bir insan . Benim babamın adı var yeğenimde . Eşim ilk erkek ilk torun ondan büyük ismi olsun dedik . Anlamı da çok güzel ama işte yukarıdaki iki isim arasında kaldık
tarafından
Cengizhan kulağa daha iyi geliyor ama isim kişiye nüfus eder. Cengizhan tarih olarak baktiginda savaşçı biri. Tavsiye etmem canim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben büyüklerin isimlerinin konulması taraftarı değilim ama ne bileyim iki isim de güzel değil gibi
(2 puan) tarafından
İsmi ve anlamı kötü olsaydı ben de koydurmazdım hatta kayınbabamı sevmesem adı bile gecemizde ama kendisini babam kadar çok seviyorum o yüzden ismi yaşasın istedim
tarafından
Tek başına güzel bence canım, eğer illa ikinci isim olacaksa uyum arama,başka sevdiğin isim varsa onu koy,büyüyünce de istediği ismi kullanır zaten
0 oy
(14,470 puan) tarafından
Bilemedim. Cengizhan Moğol hükümdarı. Baya gaddar biriymiş. Ne bileyim. Çok da sevilmez. Ben onun ismini vermek istemezdim şahsen. Asil ismini kullanmak ister belki 
0 oy
tarafından
İlla biri olcaksa cengizhan

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 134 göst.
31 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Guley. (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 165 göst.
8 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Esraysf2009 (115 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 346 göst.