0 oy
229 göst.
Diğer kategorisinde (331 puan) tarafından
Kızlar 3 ay 6 gün önce doğum yaptım. Lohusalık bitti 45. gün adet gördüm. Eğer düzenli olacak ise 31 Aralık'ta tekrar adet olmalıydım. ve oldum. Üçüncü adetimi dün olmam lazımdı olmadım. karnında ağrı, bı belirti falan da yok. Çok korkuyorum. Gebelik var mıdır diye :( bir de Sezaryen doğum yaptım. Bu şekilde olup sonradan adeti düzensiz olan var mı acaba?

14 Cevaplar

0 oy
tarafından

4 aydır tık Yok  olamıyorum   ama İlk 1 yıl normal deniyor

tarafından
Kan testi yaptırdım negatif cnm   tarlusal kullandım  yine olmadım ama 20 gündür saat başı ağrı kesici alıyorum  ondan tarlusal etki etmedi
(3,693 puan) tarafından
Ana ben yorum yapayım derken senin posta yazmışım ama olsun ☺️ saat başı neden ağrı kesici alıyorsun
tarafından
Dolgu yaptırdım sinirleri öldüremedi   Tekrar geri gitttim dışin üzerini kazıdı  gömülü Dışı daha çok gömdü   özele gittim  damagimi yarıp aldılar   2 dışı aynı anda aldılar  ağrısı cok oluyor
(3,693 puan) tarafından
Ayyy çok kötü olmuş ya çok geçmiş olsun
(331 puan) tarafından
Canlar benim ilk iki ay düzenli olup şimdi olmayınca korktum yarın test yapacağım inşallah içim rahat etmedi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Korunmadınmı canm , ya düzensizdir adetin yada hamilesindir kan ver öğren cnm
(331 puan) tarafından
Yarın test yapcam canım içim rahat etmedi
0 oy
tarafından
Hadi bakalım bebiş geliyooo
(331 puan) tarafından
Allah korusun kız. Sezaryenli olduğum için korkuyorum. Yoksa Allah'ın takdiri tabi de
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Bacım hamile olup olmadığını nerden bilelim bunu senin bilmen gerek emin değil misin kendinden veya eşinden
(331 puan) tarafından
Eşim eminim diyor ama ilk iki ay düzenli olup şimdi olmayınca korktum canım yarın test yapcam içim rahat etmedi
(1,785 puan) tarafından
Benimde başıma geldi bu 3 4 gün geçti test yaptm negatfti eşinden eminsen için rahat olsun hamilelikten sonra böyle aksaması normal
(331 puan) tarafından
Ay inşallah canım sağ olasın
0 oy
(370 puan) tarafından
Bana düzensizlik olabilir sezeryanda dediler test yapmadım 5 aylık hamile olduğumu öğrendim önlemini al 8 ay önce doğum yaptım bende şuan 6 aylık hamile olacağım canım 
(331 puan) tarafından
Ayyy deme canım. Tabi rabbimin takdiri de Sezaryen olunca korkuyorum. Herhangi bir sıkıntın oldu mu kuzum? Allah'ım sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin inşallah
(370 puan) tarafından
Yok olmadı şuan ama doktor bebek büyüdükçe  dikişler açılırsa bebek yada sen olebilirsin  dedi taktir allahtan  korkmuyorum  ama ilkinde hemen kalktım ikincide oyle olur inşallah
(331 puan) tarafından
Allah'ım korusun canım. Allah yar ve yardımcın olsun inşallah
(370 puan) tarafından
Amin canım teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Ilk 1 yıl normal canım 
(331 puan) tarafından
İnşallah düzensizliktir canım benim de
0 oy
tarafından
Bende 4 gün geciktim bu ay çok korkmuştum dün oldum çok şükür düzensizlik normal. Diye biliyorum adet olana ksdar benim de hiç ağrım yoktu ama dünden beri kendime gelemiyorum çok ağrım var 
(331 puan) tarafından
Ay ağrıya bile razıyım canım yeterki olsun :(
tarafından
İnşallah olursun ne diyim canım
0 oy
(247 puan) tarafından
Canım bende sezeryan oldum ssnin gibi lohusalıgımın somunda adet oldum sonea7 ay olmadım 
(331 puan) tarafından
Ay inşallah benim de öyledir canım
0 oy
(139 puan) tarafından
Canım  ben sezeryandan 4.5au sonra gebe kaldığımı öğrendim rabbim şuan için korusun sizi benim sürecim çok sancılı geçmeye başladı çok şükür 35.6 olduk
(331 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah canım benim
0 oy
(2,264 puan) tarafından
Oğlumda 1 yıl kızımda 9 ay olmadım canım ben 
tarafından
Sezeryanli misiniz? Bende 3 ay oldu hala olmadım ama kasiklarim sızlıyor arada sezeryandan sonra olabilir diyorlar sizinde öyle oluyor muydu
(331 puan) tarafından
İnşallah benim de düzensizdir canim
(2,264 puan) tarafından
Yok ben normal doğum yaptım
0 oy
(247 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı neyse o olsun bende sezeryan dan sonra 40 çıkınca düzenli oldum sonra olmadım dedim düzensizlik normaldir  bide baktım ki hamileyim  bide sprail varken kaldım 
(331 puan) tarafından
Hadi ya Allah korusun inşallah canım
0 oy
(3,693 puan) tarafından
İlk bir yıl düzensiz olmak ya da hiç olmamak gayet normal canım hatta bir ay olup bir ay olmamakta çok stres yapma kendine emziriyorsan gecikiyordur içinin rahat etmesi için bir test yapabilirsin ama gecikme normal unutma
(331 puan) tarafından
İnşallah öyledir canım ya
0 oy
(700 puan) tarafından
Belki sutun koruyordur artik
(331 puan) tarafından
İnşallah canım öyle olsa

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 62 göst.
0 oy
1 cevap 46 göst.