0 oy
469 göst.
Diğer kategorisinde (1,097 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Merhabalar. Oğlum 39 derece ateşi gördü ilaç verdik düşmedi bizde hastaneye götürdük önceki gece. Bizi direk covidli alana yönlendirdiler. Orda beklerken ateşi düşmeye başladı. Doktor geldi ateşine baktı. Kağıtta yazan ateş 39 doktorun ölçtüğü 37. Öksürükte yoksa hiç burda tutmıyım virüs değil bu dedi. Antibiyotik, ateş düşürücü ve burun spreyi verdi. Gece ateşleniyor ilaç veriyoruz çok yükselmeden düşüyor. Dün gece ve bu sabah bişeyler yedikten sonra kusması oldu. Bişey yediremiyorum. İştahı iyi ama karnım ağrıyor diyip yemekten sonra kusuyor. Bide ağzının etrafı kızardı. İlk gün ateşlenince kızarmıştı eli falanda kızarmıştı ateş düşünce gitmişti. Ama şuan kızarık ve ateşi yok geceden beri böyle. Ressimde ne kadar belli bilmiyorum ama baya kızarık

17 Cevaplar

0 oy
(1,097 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

En İyi Cevap
Dudakları yanakları kurudu resimde çok farkediyor gerçekte çok daha kızarık
-Reklam-
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım bilgim yok postun yukarı çıksın 
(1,097 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Ayyyy Allahimmmm bu nasil bir ccocukkkkk ❤️❤️❤️❤️ masaAlahhh 

Cok cok gecmis olsun kuzummm Allahim sifa versin ❤️❤️❤️
(1,097 puan) tarafından
Teşekkür ederiz ❤️❤️
0 oy
(1,185 puan) tarafından
Ah yavrum ya kurban olurum verene  salgin  varmis kuzum herkeste ilaçlarini düzenli ver geçmezse başka doktora götür acile goturdüysen acilin doktorlari iyi olmuyor
(1,097 puan) tarafından
Acile gittik çok ilgilenmedi zaten. Antibiyotik kullanıyoruz. Ateşi oldukçada ateş düşürücü
(1,185 puan) tarafından
Ateşi vücuduna  vuruyor kuzum sen iyi bir doktora götür
(1,097 puan) tarafından
Çok sağolun
0 oy
(1,464 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun tekrar başka bı doktora göster derim kızarıklık da acaba ateşi düşürmek için bez koydunmu belki ondan dir
(1,097 puan) tarafından
Bez koymadık ya burnu akınca hemen elini atıyo silmek için acaba tahriş mi etti.
(1,464 puan) tarafından
Evet canim ondandır benim kızın da oluyor hasta olunca bide sümük yakicidir tuzlu olduğu için tahriş etmiştir:)
(1,097 puan) tarafından
Teşekkürler :)
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun kuzuma ya kıyamam okula falan gidiyorsa cok sık bakteri kapıyor çocuklar yegenimde gecen hasta oldu kemiksulu sarımsaklı çorba iyi gelebilir canim geçmiş olsun
(1,097 puan) tarafından
Çok sağolun henüz göndermiyorum okula ya nerden bulaştı bilmiyorum nasıl hasta oldu fikrim yok:( bide ben soğuk seviyorum diyo sıpa
tarafından
Ne kadar dikkat etsekte hastalanıyorlar malesef üşütmüş kuzum benim inşllah iyileşir biran evvel
(1,097 puan) tarafından
İnşallah çok sağolun
0 oy
tarafından
Gwçmiş olsn canm post yukarı çıksn
(1,097 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
tarafından

Ayy yerim ben onun kızarmış yanağını ya gülüşü güzel <3Rabbim sana bağışlasın 

Canım sen başka bir doktora götür bence 

(1,097 puan) tarafından
Acile gitmiştik. Bugün kustu sabah, keyfi iyi ondan dolayı götürmeyelim dedi eşim. Cidden keyfi yerinde ateşide yok ama işte çözemedim
tarafından
Bak acil hiç bir bo.k bilmiyor afedersin. Enfeksiyon kapmış bak ben bu durumu çok iyi biliyorum götürmek ile goturmemek arasında kararsz kalıyorsun çünkü bi iyi oluyor bi kötü özellikle akşam ateş alıyor sonra pişman oluyorsun niye götürmedim diye bence sen götür
(1,097 puan) tarafından
Uyuyor şuan uyanınca yine acil saati. En kötü işten izin alıp yarın götürücem
tarafından
Allah şifa versin canım
(1,097 puan) tarafından
Amin çok sağolun
0 oy
(481 puan) tarafından
Maşallah Rabbim gülen yüzünü soldurmasın inşallah

Çok geçmiş olsun
(1,097 puan) tarafından
Amin. Çok sağolun
0 oy
tarafından
Ahh canım bizi anlatmışsın 4.5 yaşında kızım dün gece kusmaktan  uyumadı şu anda ateşi var hiç birşey yemedi Sabahtandir sadece şu içip onuda kusuyor ilaç veriyorum onu da atıyor  akşama düzelmezse acile goturucem
(1,097 puan) tarafından
Ya bizim sadece gece ateşi oluyo. Ben üşüme gelince şurup veriyorum yükselmeden düşüyo hemen. Kusma da sürekli değil bişey yiyince oluyo. Bol su içiyo su kaybetsin diye ama tuvaletede çıkmadı sabahtan beri
tarafından
Dün gece  hastaneye götürdük kanına enfeksiyon mikrop cıktı 2 serum yapıldı ilaç verildi daha iyi sanki
0 oy
(365 puan) tarafından

MaşşAllah :)

Antibiyotik zaten kullanıyomuşsun canm ama enfeksiyon olabilir için rahat etmezse polikliniğe götür yinede.

Hasta oldukları zaman vücütları bazen dışarı atıyor yüzü o yüzden kızarmiş olabilir.

Antibiyotik kullandıktan sonra kusmaya başladıysa yan etkisidir belki

(1,097 puan) tarafından
Valla kusunca korktum bende
0 oy
(245 puan) tarafından
Senin dediklerinin hepsini ateş hariç 2 3 hafta bı yasiyoruz . Salgın  varmış bizde bi de domuz gribinden de şüphelendi ama değilmiş şükür. Hastane bı serum aldirsan hemen toparlar aslında kendi doktoru varsa ona götür biz serumla toparlayabiiliyoruz 
(245 puan) tarafından
Yanakları yüksek ateşten oldu büyük ihtimal benim kardeşim de olurdu
(1,097 puan) tarafından
Ateşten kızardı başta ateşi düşünce geçti ama sabahtan beri ateşi yok kızarık
(245 puan) tarafından
Bı kaç güne gecer
(1,097 puan) tarafından
İyi olsunda kızarıklık geç geçsede olur :(
0 oy
(7,545 puan) tarafından
Maşallah pek tatlı Rabbim şifasını versin nazarlardan korusun.
(1,097 puan) tarafından
Amin çok sağolun
0 oy
(665 puan) tarafından
Rabbim şifa versin canım...
(1,097 puan) tarafından
Amin sağolun
0 oy
(581 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım belki istemeyerek biseyler yediyse alerji gibi yapmıştır 
(1,097 puan) tarafından
Bilemedim ki yaa
0 oy
(1,771 puan) tarafından

image

İlaç yan etkisi olabilir baktınız mı ilaçların yan etkilerine canım Bak yan etkileri bunlarmis canım 

(1,097 puan) tarafından
Calpol ve dolven zaten ateş düşürücğ. Klamoks antibiyotik
(1,771 puan) tarafından
Klamoks belki yan etki etmiştir
0 oy
tarafından
Kiz smdi baktim oyle yazip cikiyo mavi tisortlumu oglun:))
(1,097 puan) tarafından
Evet yaa

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 48 göst.
25 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Ayseglll (237 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 54 göst.
1 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Poyrazin annesii (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 306 göst.
0 oy
22 cevap 283 göst.
8 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde _Reyhan-0 (1,625 puan) tarafından soruldu

378,380 soru

11,325,774 cevap

34,778 kullanıcı

...