0 oy
445 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
500 TL elektrik faturam geldi 

Haram zıkkım olsun 

Ne fırın çalıştı doğru düzgün ne bişey 

28 Cevaplar

0 oy
tarafından
Amin amin. Ben 35 gün evde değildim 131 lira gelmiş
tarafından
Bide evde olsan Allah bilir
-Reklam-
0 oy
tarafından
Aboooooo Allah kabul etmesin inşallah 
tarafından
Amiinn kendilerinden çıksın ya ağlıcam sinirimden kullansam inan gam yemicem yazık ya
0 oy
(44,714 puan) tarafından
Banada 404 lira gelmişti kız komsumada 500 Gelmis sordum ama diyo çok fırın çalıştırdım  Demişti kısınca çok geliyo bence:D
tarafından
İnan iki kere çalıştırdım fırını bu ay ben anlamadım ya geçen ay 175di bu ay 500 yazıklar olsun
(44,714 puan) tarafından
Benimde zamsız 235 gelmişti zamdan sonra 404 lira geldi
tarafından
Allah yardımcımız olsun ya bukadar beklemiyordum
0 oy
(4,493 puan) tarafından
Bende bekliyorum dehsetle haram zikkim olsun
(4,493 puan) tarafından
Hala insanlar savunmadalar ya anlamiyorum ne olmasi lazim daha faturalara bak asgari ucreti 10bin yapsalar ne olur faturalarla geri aldilar zaten
tarafından
Hiç yani yaa. Eskiden zar zor yetiştirdik gene şimdi hiç yetemiyoruz çocuk var altı bağlanan o bu bilmiyorum ya
(4,493 puan) tarafından
Kiz gercekten cok zor allah durumu olmayana yardim etsin bir disari ciksan hicbirsey almasan 500 lira napsjn bu insanlar evin icine ates  yakip tasmi yesin
tarafından
Öyle valla herşey pahalı markete gitmeye korkuyorum ya. Yazık cidden
(4,493 puan) tarafından
Allah sonumuzu hayir etsin
0 oy
(1,381 puan) tarafından
Aynen canım valla bn de bu konudan muzdaribim. Bana da 550 geldi canım sıkıldı. Burunlarından gelsin inşallah kullansak fırını felan acaba kaç gelecek
tarafından
İki sefer kullandım fırını bu ay dediğin gibi devamlı açsam Allah bilir sinirimden aglicam ya iki gün ödeme hemen keserler. Yazık
(1,381 puan) tarafından
Aynen bnde 2kez çalıştırdım geçen ayın 2 katı geldi
tarafından
Bana geçen ay 175 geldi bu ay 500 iki katını da gecirmisler
(1,381 puan) tarafından
Sonumuz hayr ola
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Kız desene bana bin TL gelecek hergun fırın çalışır nerdeyse çamaşır bulaşık dolap derin donduricu ooo balkon lamba sabaha kadar yanar battım ben
tarafından
Çamaşır benimde iki üç güne bir çalışıyor ama fırın bu ay iki kere çalıştırdım günah ya bukadar para. Seni düşünemiyorum inşallah az gelir
(3,419 puan) tarafından
İnsAllah canm valla 550 gaz geldi bu yüksek gelirse eşimin gözler fal taşı gibi açılır
0 oy
(2,573 puan) tarafından

Yuhhh ya bu kadarda olmaz.Sn hiç kullanmadan bu kadar geldiyse Annemler evde ekmek yapıyor Sürekli merak ediyom onlarinki ne kadar gelecek

tarafından
Yeminle kullanmadım ya üç güne bir çamaşır çalışır bulaşık elde yıkarım makina binde bir açarım . Ütü kışın zaten pek olmuyor fırın desen iki kere açıldı bu ay . Yazıklar olsun ya
(2,573 puan) tarafından
Zehir zıkkım olsun inş. ya.Binlerce gariban yoksul var onlar nasıl ödesin ne yapsın düşünen yokki
tarafından
Kimin umrunda gariban fukara
0 oy
(1,301 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun zorrrr
tarafından
Zor tabi ya yazık günah
0 oy
(93 puan) tarafından
Biz iki kişiyiz 700 TL gelmiş çalışan buzdolabı akşamları TV haftada 2 kezde fırın haftada 1 çamaşır makinesi
tarafından
Benimde öyle çamaşır üç dört güne bir yıkanır ama fırın bu ay iki kere açtım günah ya
0 oy
(119,351 puan) tarafından
haah sanadami oyle geldi
tarafından
He la geldi zehir zıkkım olsun
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Amaninnnnn ayyy benim bu ay daha fazla gelecek desene geçen ay 270 liraydii
tarafından
Benim geçen ay 175 tlydi bu ay iki katını da geçmiş
(15,823 puan) tarafından
Ayyy Allah yardım etsin valla
0 oy
(1,685 puan) tarafından
Bize de 300 gelmiş neredeyse doğalgaz kadar... Yazın ne olacak bakalım haram zıkkım olsun
tarafından
Bizim doğalgaz geçen ay zamsız 415di bide o gelir bugün yarın. Onları öde. Ay sonuna açsın kuru ekmek ye .
(93 puan) tarafından
Ekmek 2.5 :))
(1,685 puan) tarafından
Tam buğday 5 TL :(
0 oy
(2,282 puan) tarafından
Bana da bugün geldi 162 TL gelmiş valla ben 300 bekliyordum faturayı görünce çok sevindim Allah yardımcın olsun canım
tarafından
Ne güzel ya benim geçen ay 175di bu ay ne oldu anlamadım günah ya nasıl ödenir bu
0 oy
(1,007 puan) tarafından
166 gelen elektrik 276 geldi.

En son doğalgaz 546 geldi 

Su çok şaşırttı 80 gelen su 36 geldi :/ diğer faturaları saymıyorum bacı telefon felan var cnkü.
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Zam var zam.  Benimde dogalgaz şaşırttı beni
tarafından
Sicayim zamina ya açlıktan gebercez
0 oy
tarafından
Kullanım miktarin kwh ne kadar ?
tarafından
Ya onu soracaktim hangisine bakmam lazım faturanın ortasında yazıyor fatura ortalama tüketim yazan yer mi yoksa en altta yıllık tüketim bilgileri yazıyor o mu
tarafından
Bir önceki zamsız ay gelen fatura ile bu ay gelen faturanın elektrik tüketim değerini karşılaştır canim. Kwh birimli olanı. Fatura tutarının kalemlerinde yazar. Miktar aynıysa aşağı yukarı o tutardan vergiyi ekleyip bak eğer arada bariz fark varsa dilekçe verir itiraz edersin. Baya fark var gibi yazık günah yanlışlık olmasın. İstersen EPDK sitesinde online hesaplama var. Orda  da yapabilirsin.
0 oy
tarafından
Benimki de az önce geldi 965 :) ben bekliyodum ama 2 haftadır klima kapatmiyoruz
tarafından
Klima da yok anasını satayım ya zıkkımın koru Allah yardım etsin
tarafından
Amin canım
0 oy
(243 puan) tarafından
Bu ay çok fırını çalıştırdım camasir makinasida çok açtım hergun ev süpürürüm 190 lira geldi eşim çok geldi dedi normalde 130 gecmezdi
tarafından
Ya bu EPDK varmış oradan hesaplıyorum 200 TL falan çıkıyor fatura tutarım şikayet mi etsem ki
(243 puan) tarafından
Hiç bilmiyorum cnm bi fikrim yok
0 oy
(880 puan) tarafından
Benim de yarın gelecek hatta post açmıştım Antalya dayım doğalgaz 45 derece 1075 geldi diye :( Haram zıkkım olsun 
tarafından
Oha ya burunlarindan gelsin
0 oy
(13,044 puan) tarafından

Ben bu ay çok fırın çalıştırdım şimdide çalışıyor yandık o zaman :'(

tarafından
BurunlarindN gelsin bemim fırın iki kere çalıştı

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 348 göst.
18 Mart 2022 Aile kategorisinde Esrat (9,247 puan) tarafından soruldu
+2 oy