0 oy
126 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,552 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

İyi akşamlar hanımlar.. Emziren annenin ilaç kullanması çok doğru değil, mümkün olduğunca uzak durmak lazım bunu biliyorum ama bende faranjit var.. Her kış kutu kutu binlik antibiyotik içerek, iğne vurularak anca iyileşiyordum.. Bu kış emziren bi anneyim, evladımın varlığına şükür ama ilaç içemiyorum.. İçmeyince de iyileşemiyorum..

Şimdi sorum şu, ben bi antibiyotik içsem bebişimi kaç gün emzirmemem gerekir.. (Emzirmediğim zaman daha önce buzluğa koyduğum sütlerle beslemeyi düşünüyorum)

DÜZENLEME: Sağlık ocağına gittim ama doktor hiç muayene etmeden omikron olabilirsin, git test ver dedi.. Sadece ağrı kesici ve burun açıcı sprey yazdı.. Ben kendimi biliyorum, yıllardır çektiğim faranjiti de biliyorum ama korona çıktı tedaviyi bıraktılar resmen

4 Cevaplar

0 oy
(3,135 puan) tarafından
Doktor veriyorsa kullanabilirsin emzirenlerin kullandığı antibiyotikler de var 
(1,552 puan) tarafından
Sağlık ocağına gittim ama doktor hiç muayene etmeden omikron olabilirsin, git test ver dedi.. Sadece ağrı kesici ve burun açıcı sprey yazdı.. Ben kendimi biliyorum, yıllardır çektiğim faranjiti de biliyorum ama korona çıktı tedaviyi bıraktılar resmen
-Reklam-
0 oy
(12,958 puan) tarafından
Doktor emzirmeye göre ilaç yazıyor zaten canım ben emzirirken de kullandım ama doktor sadece çocuk sütun acı olduğu için istemeyebilir 2 saat sonra emzir demişti 
(1,552 puan) tarafından
Sağlık ocağına gittim ama doktor hiç muayene etmeden omikron olabilirsin, git test ver dedi.. Sadece ağrı kesici ve burun açıcı sprey yazdı.. Ben kendimi biliyorum, yıllardır çektiğim faranjiti de biliyorum ama korona çıktı tedaviyi bıraktılar resmen
(12,958 puan) tarafından
Hastaneye gitmek en güzeli sağlık ocağı çok muayene etmiyor ilaç yazıyor sadece r
(1,552 puan) tarafından
Öyle yapim en iyisi, teşekkür ederim yine de
0 oy
tarafından
Emzirirken icilebilen antibiyotikler war ona gore yazar doktor.
0 oy
(5,557 puan) tarafından
Bunu doktora yada eczacı ya sorsan daha iyi 
(1,552 puan) tarafından
Yarın çocuk doktoruna kontrolüm var, gidince sorcam ama çok kötüyüm, bilen biri varsa şmdi içip yatacaktım
(5,557 puan) tarafından
Doktor bişey demeden kullanma canım burda doktor yok nede olsa .ben bir ara içtim oğlum hastanelik oldu sabaha kadar acilde kaldık

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 58 göst.
31 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde cicikiz (227 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 104 göst.
15 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde SAsya (1,794 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 80 göst.
0 oy
2 cevap 66 göst.
16 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Angel24 (42 puan) tarafından soruldu

378,959 soru

11,343,514 cevap

34,809 kullanıcı

...