0 oy
420 göst.
Diğer kategorisinde (604 puan) tarafından

image

bu fotografı instagram da gördum ve gercekten bende gorunmez anneyim. Gurbetteyim ve hayat arkdasim demeye bin sahit bi kocam var. Ustune oglumun evin sorumlulugu her sey bazen asilamayacak kadar zor geliyor. Kendime ayirabildigik tek zaman haftanin 3 gunu 1 saat gittigim spor salonu ondada her gidisimde esimle kavga ediyoruz o bile batiyor ona sirf 1 saat cocuga bakiyor diye ki baktigi da cocuga telefondan bi seyler izletmek. Hayat yalniz desteksiz ilgisiz kalmis anneler icin zor yipratici

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ayy çok doğru valla
-Reklam-
0 oy
(14,428 puan) tarafından

Canım o kavga çıkarsın dursun güle oynaya git takma kafana amaç seni kavgalara yıldırmak,bi öpücük ben kaçtım de git :)

(604 puan) tarafından
Bende devam ediyorum cunku o 1 saat bile bana kendimi insan gibi hissettiriyor :)
0 oy
tarafından
Evet çok doğru 
0 oy
(611 puan) tarafından
İlk çocukta öyleydi çok şükür öyle değil artık 
0 oy
(7,588 puan) tarafından
En azından başınızda evladının babası.Babasız evlat büyüten ve tek başına hayat mücadelesi veren kimsesiz bir anneyim emin ol canım her zaman mevcut durumumuzun daha kötüsünü yaşamak zorunda olanlar var seni anlıyorum elbette evlat büyütmek dünyanın en zor işi ama şükretki yanıbaşında bi el bi nefes var:(
(604 puan) tarafından
Tabiki ama bazi anlar insanin pisikolojisini zorluyor esim evde var ama yok sadece eve para kaynagi olmaktan öte bi hizmeti yok gece gec yatar isten gelince uyur cocuk uyunca kalkar sonra gece bilmem kac saatlerine kadar bilgisayarda oyun oynar ne bi gunun nasil gecti der bugun neler yaptin der ne bi seye ihtiyacain var mi diye sorar bu liste boyle uzar gider. Zaten oglu var mi yok mu umrunda degil hic onunla vakit gecirmez cocuk o isten her geldiginde babacim diye kosar ama o cocugu opup sevmek yerine bi dur oglum ustumu cijarayim once der sonra tabi cocgun yanina ugramadan tuvalate girer saatlerce tuvalette durur. Boyle bi nefese ihtiyacin var mi sence
(7,588 puan) tarafından
Ne diyim canım hem geçim mücadelesi verip hem evlat büyütmek te çok zor sende öyle ilgisiz adama bidaha çocuk doğurma bitane ile annelik sevgisini tadıyor zaten kadın.
0 oy
(8,860 puan) tarafından
Gerçekten çok doğru. Severek isteyerek bakıyoruz tabiiki cocuklarımıza ama sanki kolay bişe gibi. Kuzenim bana napıyosun sanki karnını doyur altını değiştir. Bebek bakmak bu kadar diyo. Geceleri kaç kere uyandığımın haddi hesabı yok. Hem çalışıyorum hem eve yetişiyorum hem bebeğime bakıyorum. Ama ne kadar zor anca yaşayan bilir 
(604 puan) tarafından
Evet ve artik kendimi anlatmak hislerimi soylemek bile istemiyorum soyleyince sen annesin oluyor ama her seyden oncede bi insanim
(8,860 puan) tarafından
Boşver canım kimseyi dinleme sen. Bazen bizim de kendimize vakit ayırmamız lazım.
0 oy
(670 puan) tarafından
Bagrisaklarimı bozmuş tuvalete gidiyorum eşim sende hep aksamlari gidiyorsun benimi bekliyosun
0 oy
(1,586 puan) tarafından
Asıl Kocalar Görünmez neden biliyormusun canım Çocuğa bak diyince kaçarlar Yardım et diyince kaçarlar ilgilen diyince kaçarlar Yani kısacası ortadan yok olurlar ve ha varlıklari ha yokluklari yani bağzı adamları huzuru Evinde esinde bulurken bağzıları malesef ki dışarda bulurlar olmasalar da olur gözüyle bakıyoruz bazen işte ama KADIN gerçekten koca bir dünya aslında Kendi başına ❤
0 oy
tarafından
Asla yaşamadım şükürler olsun ama eşim sayesinde hep destek oldu hep senin işin em zoru dedi izin gununfr çocuğa baktı bana sen arkadaşlarınla vakit geçir dedi Allah razı olsun ne razıyım...
0 oy
(158 puan) tarafından
Çok şükür hem ailem hem eşim tarafından çok şanslıyım bütün gün ne kadar yorulduğumu görüp kendime vakit ayırmam için herşeyi yapıyolar bazen annem alıp gidiyo çocukları eşimle baş başa kalalım diye eşim bazen akşam erkenden alıp çocukları uyuyo ben kesintisiz uyuyum diye yemek yedirip oyun oynuyo ben istediğim filmi kalkmadan izleyim diye. Allah bin kere razı olsun onlardan kafa dinlememe izin verdikleri için yoksa sürekli ağlayan iki çocukla çok zor
0 oy
(67 puan) tarafından
Gurbet dedigin neresindesin 
(604 puan) tarafından
Dogudayim tayin nedeniyle

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 111 göst.
19 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yigidinannesi (242 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 58 göst.
4 Ocak 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Miss.Berna (4,134 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 221 göst.
20 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Happymommy (1,892 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 308 göst.
6 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde ozkisikbb (20 puan) tarafından soruldu

379,212 soru

11,351,608 cevap

34,822 kullanıcı

...