+1 oy
252 göst.
Diğer kategorisinde (173 puan) tarafından
Sorum yukarda

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hiç yatmadım ama eşimle ciddi düşündüğümüz zaman Bi ablama rica etmiştim o yatmıştı benim için. 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bennnnn bacım buyur :)
0 oy
(12,492 puan) tarafından
Dur kardeşime sorarım uyanıksa yazar
0 oy
(158 puan) tarafından
Canım netten bakarsan orda var bende bilmiyorum ama bildiğim kadarı ile 2 rekat namaz kılıp duasini okuyup ne için kiliyorsan ona niyet ediyorsun 
(765 puan) tarafından
Ahahahha benim gibi bende kırmızı ve yeşil görmüştüm  kırmızı arabayla yeşilliklerin içinden geçiyordum arabanın içi siyahtı bulutlar falan hayırsız oldu :)))))) iyikide hayırsız olmuş çok daha iyisi beni buldu şükürler olsun
(1,785 puan) tarafından
Eşim için yatmadım istihareye ama şükür hayırlı oldu benim için :)
(765 puan) tarafından
Neyi çok istersen olmuyor deseneee hayırlısı olmuş bizim için
(1,785 puan) tarafından
Yok kız istemiyodm okadar sadece merak ettim
(765 puan) tarafından
Yaaaa ben çok istiyordum ya oluyordum bitiyordum :)) çocukluk işte ya 14 yaşımdayken 2sene sonrada eşimle tanistim .d
0 oy
(276 puan) tarafından
Ben biliyorum 

Ama öncelikle istihareye yatma sebebi çok geçerli olmalı helal bı sebep olmalı ...

Ve büyükler der ki önce istişare ( yani aklına güvenliğiniz birilerine bolca görüş alın ) sonra istihare ...
0 oy
(1,837 puan) tarafından
İstihare namazı yatsıyı kıldıktan sonra kılınıyor özel duasi var okuyup hiç konuşmadan uyuyorsun. Rüyanda beyaz yeşil renkleri görürsen istihare sebebin hayırlı olumlu manaya geliyor kırmızı siyah gibi renkler görürsen hayırsız olumsuz şeylere yoruluyor 
0 oy
tarafından
Ben zamaninda yattim ve denilen renkleri gördüm  iki  renk sunuldu  önüme  ben birinden gittim ruyadaki gibide cikti ayni
0 oy
(313 puan) tarafından
Cidden çıkıyor mu emin misin 
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Ben yattım eşimle evlenecegimiz zaman bana rüyamda dalından nar koparıp vermişti bende evlenme teklifini ondan sonra kabul ettim 
0 oy
tarafından

Ben bikere yatmıştım sabaha kadar uyuyamamıştm ne gorucem acaba diye heyecandan , velhasıl olmadı uykusuz kaldım :D

(3,136 puan) tarafından
Benimde öyle olmuştu:)))
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Ben de bekarken yattım evlilik için bi kaç yıl sonra anladım rüyamı çıkıyor canım netten bak duasına 
0 oy
(660 puan) tarafından
Ben eşimle evlenöeden önce sadece şükür namazı kılıp ardından istihare duası okumuştum rüyamda eşimle yüksek bir yerde oturup sohbet ediyorduk pembe bardaktan su veriyordum ağaç vardı erikleri küçüktü 
0 oy
(98 puan) tarafından
Yahu bulamadın mı internetten 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 162 göst.
2 Haziran 2023 Diğer kategorisinde poyraz3307 (166 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 109 göst.
27 Ocak 2023 Diğer kategorisinde poyraz3307 (166 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 757 göst.