+1 oy
167 göst.
Diğer kategorisinde (373 puan) tarafından
Kızlar kreşe yolicam 2 buck yaşında hani neler yapiolar ne gibi şeyler beni bekliyor kresten ne gibi şeyler istiolar cocuklarizdaki değişim ne dir ve fiyatalr nelerdir biraz araştırdım pek bilgi edinemedim cocgu dio bin lira ama kırtasiye masrafiyla 1.200 flaan bunalr ne dir bilenler bı analtsn hem bilmeyen annlerde faydalansin

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Daha çok küçük kuzum ya gönderme bence
(373 puan) tarafından
Doktor tavsiyesi gelismi biraz geride malesef
tarafından
Hmm anladım kuzum
-Reklam-
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Benim kizim 5 yasinda 1 yasindan beri gidiyor ama turkiyede degil. Bizim hersey onlara ait. Biz sadece aylik bi miktar oduoruz.
(373 puan) tarafından
Gelişimi icn iyi ama degilmi
(11,217 puan) tarafından
Cok iyi. Biz evde turkce kurtce konusuyoruz. Onu biliyor. Okuldada ingilizce isvecce ogrendi :)
(373 puan) tarafından
Ya çok iyi masAllah sağlık basirlar diliyorum
(11,217 puan) tarafından
Sagol canim. Sizinkinede :)
0 oy
(119,169 puan) tarafından
baby boyum bi kac aydir gidiyo ingilizxe bi kres renkler sayilar ohrendi simdi meyvelerdeler
(373 puan) tarafından
Ya çok iyi kaç yaşında
(119,169 puan) tarafından
10 gun snr 2 yasima gircek
(373 puan) tarafından
Ya çok iyi masAllah benim oğlum konusmuyor tek anne bana dede tek tük lafalri var
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Ben normalde gönderecektir ve 14aylikken gidecekti maalesef derslerim online olduğu için gidemedi.Sinavlarim olduğu funler kreşe bırakıyorum.Oyunlar oynuyolar,şarkılar,motor gelişimi için özel oyuncakları var Montessori onlarla nasıl oynanilmasi vs ve yaş grubuna göre değişiyor bunlar benim ki her ay 1hafta fln gidiyor.Ordaki çocuklarla da iletişim kurdukları için daha çok şey ogreniyorlar
(373 puan) tarafından
Degilmi bende tam olarak bunu istiyorum gelişimi icn göndermek ama dzuneli tabi
(6,203 puan) tarafından
Kesinlikle düzenli gönderin arada ki farkı 2-3gunde bile goreceksiniz
(4,040 puan) tarafından
Ayda bir hafta nasıl oluyor öyle kabul ediyorlar mi
(6,203 puan) tarafından
Ben onlara çünkü en başta öğrenci olduğumu söylemiştim Ve kızımı çok sevdikleri için arada getirip,bırakın deedikleri için kreşe gitmese de böyle bir şey yapabilir miyiz diye sormuştum normalde kabul edilmiyor
0 oy
(383 puan) tarafından
benim oğlum 4.5 yaşında bu sene gönderdim ilk kez. Ben 21000 e yazdırdım 2000 de kırtasiye masrafı oldu. gelişimi açısından beklentimi karşıladı mı tam emin değilim canım valla. nedeni çocukla da alakalı olabilir. çünkü kreşe başladı 15 gün sonra bir hastalandı daha da iyileşecek. Bu sene herkes aynı sanırım ;( 
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Şuan benimki de 18 aylık ama ben yazın vermeyi düşünüyorum oyun grubu olan yerlere hatda annelerin de olduğu istiyorum daha çok hem gelişimi iyi olucak hemde arkadaşlik nedir oyun beraber nasıl oynanır onları öğrenir

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 268 göst.
4 Mart 2024 Aile kategorisinde clk38 (1,367 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 109 göst.
8 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Gozdeh (5,755 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 138 göst.
4 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Busraaa1 (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 124 göst.
14 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,330 puan) tarafından soruldu

378,448 soru

11,328,001 cevap

34,783 kullanıcı

...