0 oy
652 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Gerçekten neden geçmiyor su göğüs yaralarım anlamıyorum. Smdide kahverengi kısmı kırmızı oldu resmen kan oturmuş gibi çok fena yanıyor yani üç yaraları vardı şimdi bu da cabası bu neden olur bilgisi olan yazsin lütfen nasıl bir çözüm buldunuz ? 

Bir de göğüs ucum benim çok az var oğlum alıyor emdikten sonra tam çıkıyor ama açıyor bu zamanla eme eme kendiliğinden oluşur mu? 

10 Cevaplar

0 oy
(843 puan) tarafından
Islak kaldığından olabilir mi canım müsait oldukça göğüslerini havalandır bırak açık kalsın 
tarafından
Havalandiriyorum ztn ama kıpkırmızı neden anlaiyorum
(843 puan) tarafından
Canım kiminin derisi hassas bende ağlayarak emzirdim iki ay canım yandı inan emzirmekten soğumuştum bi dönem. Ne yaptımsa geçmedi kendiliğinden iyileşti sonra
tarafından
Esim bugün göğüs ucu al dedim alsın bakayım o da mı aynı yapicak ya oğlum 54 günlük oldu 2 aydır çekiyorum geçmiyor ya
(843 puan) tarafından
Allah şifa versin canım sabret geçecek inşallah
-Reklam-
0 oy
(2,484 puan) tarafından
Sabrettim 

Hiç bir şey geçirmedi benimkini maalesef 

Gogus pedi kullanmaya basladiktan sonra acıları azaldı ama

Belki nemli kaldigindan dolayıdır
tarafından
Benmkini de göğüs pedi bu kadar yara yapti hava aldirmadigo için
(2,484 puan) tarafından
Esinin eski atlerleri el bezler falan oluyo bebeklerin gogus pedi yerine onlardan kullanmayi dene
Bide gogus cerrahisine git bi bakalim doktor ne dicek canim
tarafından
Gittim gittim bişey demiyorlar yapacağimiz bişey yok diyorlar
(2,484 puan) tarafından
Cildiyeye gittin mi bana furacin vermislerdi o bi tık acısınıda alıyodu
(2,484 puan) tarafından
Yada hametan denedin mi
Ama her emzirmeden sonra surmen lazim
0 oy
(3,769 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım benim 

Benim hiç olmadi şükür ama 9aylik olduk ve dişler çıkmaya başladı artık acitmaya başladı yara olucak diye korkuorm
tarafından
İnan o kadar kotu ki tarif edemem
(3,769 puan) tarafından
Az da olsa anliorm seni canım çünkü acitmaya başladı ve emzrrken canım yana yana emzriorm allah yardimcin olsun canım:(
tarafından
Birde kanlar aktığını düşün resmen tüm bedenim uyuşuyor
(3,769 puan) tarafından
Doğrudur canım:( insanın neresi ağrırsa orası canı allah şifa versin inşallah
0 oy
tarafından
Cep sodası al yatçrım çay bardağı suya 1 çay kaşığı at göğsünü bununla temizle hergün ama bebeğin emeği zaman sil 
tarafından
Cep sodası nedir normal bildiğimiz soda devil mi?
tarafından
Evet biz cep sodası diyoruz
0 oy
(1,093 puan) tarafından
Yani gögüs kalkanları var ebebek te böyle gögüs ucuna lansinoh krem sürdükten sonra takıyorsunuz hava aldırıyor kıyafette degmiyor o faydalı olabilir size.. Gögüs pedi kullanmak yapabiliyor hava aldırmadıgı icin.. Lansinoh kremi de öneriyorlar.. Birde ayva cekirdegini suyun icine atıp jel gibi bir sıvı yaydıktan sonra süren varmıs onu da bir arastırın isterseniz.. 
0 oy
tarafından
Bnmde kotuydu canm uc hafta cektim varzelin surdum bol bol acisada emzirmeye calistim oyle.gecti
0 oy
(92 puan) tarafından
Canim tahinin uzerinde bekleyince yag birikiyor. Onu sur benimkini o gecirdi belki sana da faydasi olur. 2 ay cektim bebse
0 oy
(319 puan) tarafından
Canım bence bi doktora git belki mantar felan olabilir bende kızım 8.5 aylık neden geçmiyor diyordum mantar varmış meğerse biranda kuruyup yarılıyordu çok kaşınıyordu çok geçmiş olsun Rabbim acil şifalar versin inşallah canım çok zor seni anlıyorum 
tarafından
Gittim gülüm bişey yapmiyorlar
(319 puan) tarafından
O zaman her emzirmeden önce karbonatlı suyla sil bide kendi sütünle sil bayağı etkisi oluyor
0 oy
(7 puan) tarafından
Madecassol krem ve e vitamini ampulünü karıştırıp göğsüne sür beklesin. Emzirmeden öncede iyice yıka durula. Benim göğüslerim hemen iyileşti bunun sayesinde. Bana dua edersin :) 
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Malesef bi çaresi yok sadece bebek emecek bide banyoda köpük değmicek vazelin sür banyoya girerken kuru tut nemli olmasın ki kabuk tutsun iyileşmesi hızlansın Allah yardımcın olsun canım :(

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 420 göst.
16 Kasım 2021 Aile kategorisinde Sahraatay3 (188 puan) tarafından soruldu
+1 oy
26 cevap 618 göst.
14 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eda00 (731 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 482 göst.
0 oy
42 cevap 2,411 göst.

380,042 soru

11,376,426 cevap

34,861 kullanıcı

...