0 oy
154 göst.
Diğer kategorisinde (846 puan) tarafından
Eşime dedim kaç kere de çok masraflı olur diyo başka bişey demiyo arkadaşlar ya evi 5 ay oldu aldık. Afedersin çişini yapmaya oturuyom alttan olduğu gibi su akıp gidiyor bıktım artık. Gidip kendim bulcam en sonunda adamı. Tesisatçı mi cagrilcak tamamen söküp mü bakicak ne yapar bilen var mı. Bıktım onun altını temizlemekten yaa. Bir ay sonra doğumum var gelen giden olcak orası öyle akıp durcak mi. 

Sizin kocalarinzda böyle mi biseyi elli kere dedirtiyo ya bir deyişle yapsa ne güzel olcak

7 Cevaplar

0 oy
(780 puan) tarafından
Sızdıran bı yer mi var acaba silikon falan denediniz mi dibine klozetin yoksa direk klozetle ilgili bı sıkıntı mı 
-Reklam-
0 oy
(119,533 puan) tarafından
tesisatci yapar      
0 oy
(11,416 puan) tarafından
Sucu bakıyor sanırım kuzum çok şükür benim eşim öyle değil şurası söyle dediğim günün akşamına yapıyor sagolsun biz bide kiradayiz esin iyi duruyor bide kendi evinizmis zamanla assa falan da şu alir banyo bi sürü iş çıkarır bir an önce halledin tabi
0 oy
tarafından
Valla beninkide iki tane birden bozuk esim sucu cok para alir diye kendi abisi yapiyo ama hersene bozoluyo gecen iki gun arayla ikiside bozuldu alttan akiyo 
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Tesisatci bakar ayrica simdi yapmazsa yarin onlbur gun alt kata su sizar siz odemek zorunda kalirsiniz bunuda soyle esine bence 1 lira vermicem diye 1000 liradan olmasin yani
0 oy
(44,758 puan) tarafından
Usta tesisatçı cagircan 
0 oy
(16,116 puan) tarafından
Sucu bakıyor da yapacağı sey klozetin etrafina silikon cekmek onu siz de yapabilirsiniz

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 208 göst.
24 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 35 göst.
28 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Mevah (1,506 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 63 göst.

381,497 soru

11,421,790 cevap

34,978 kullanıcı