0 oy
81 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Başına gelen varmı 19 aylık dizinden kaynaklanıyor Dr götürdük röntgen çekildi bisiy çıkmadi ama dışa bastığı çok belli oda fark etti 1 ay süre vermişti masaj yapın falan dedi düzelmedi tabi masajla ne kadar düzelir ki bu hafta tekrar gidicez düzelir mi kızlar ya medikal ayakkabısı falan varmış galiba nette araştırdım onunla duxelenler olmuş 

2 Cevaplar

0 oy
(968 puan) tarafından
Ablamin bebegi oyle bingildagi erken kapandigi icin d vitamini birakmisti tekrar basladi sizinde belki oyledir bununla ilgili soru sordular mi ablaminkide 16 aylik
tarafından
Sormadılar canım ama bizim bilgildagimizda hala biraz açıklık var o yüzden tekrar d vitaminine başladık
tarafından
Hala dışa basıyor mu canım bebek
(968 puan) tarafından
Onunla alakalida olabilir canim d vitaminini aksatmadan ver
(968 puan) tarafından
Biraz duzeldi ama hala var tabi
-Reklam-
0 oy
(256 puan) tarafından
Daha küçükken yeni doğduğunda fark edilmedi mi. Benim kızım da öyleydi anne karnındaki bir pozisyondan dolayı sağ ayağı dışa doğru duruyordu daha kemikleri ve eti taze olduğu için doktor aksi yöne masaj yaparsanız düzelir dedi. Yaptık ve şükür düzeldi şu anda 14 aylık yürüyor ve hiçbir sıkıntısı yok.
tarafından
Bizimki sonradan oldu canım üzerine oturmaktan diye düşünüyoruz
(256 puan) tarafından
Masaj konusu bilmiyorum ama doktora danisarak ona gore ayakkabilar oluyo onu kullansanz belki duzelir

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 255 göst.
27 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 104 göst.
9 Nisan 2021 Aile kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 218 göst.
5 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Hayalerva (90 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 122 göst.