0 oy
264 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar eşim bugün bimde yağ aldı 4 litre 110 TL olmuş önceden 100 TL ydi fiyatları nereye kadar çıkaracaklar acaba?? 

10 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bence bunlar iyi günlerimiz canım Allah kabul etmesin inşallah 
tarafından
Amin öyle gibi duruyor
-Reklam-
+1 oy
(4,493 puan) tarafından
Valla suan adı ucuza cikan ama piyasanin ustunde giden 3 4 market varsa onlarda 

Şok 

Bim 

101 ben artik alisverisi tamamen kestim bu marketlerden insanla dalga geciyorlar resmen etiket baska fiyat kasada baska fiyat ucuzlukla alakali yok

Genel olarak hersey dahada zamlanacak malesef 
(15,244 puan) tarafından
Ama o neden oluyor biliyor musun. O Kadar hızlı ve çok zam geliyor ki kasadan değiştirdikleri fiyatları reyondâ değiştirmeye fırsat bulamıyorlar. Unutuyorlar kalıyor öyle.
(4,493 puan) tarafından
Derdim o degilki baya baya piyasanin dahada ustunde bir fiyatla satis yapiyorlar ucuz vs alakasi yok gross marketler daha uygun oluyor
(15,244 puan) tarafından
Gross market derken bakkalları mi kastediyorsun. Doğrudur.  Hem herşeyi en ucuza mal edip hem de herkesden çok kar ediyorlar. O bı gerçek. Aslında fiyatları ucuz değil.
(4,493 puan) tarafından
Gross marketler var ankarada
 fix gross
Albir gross
Newgross
Adagross toptanci fiyatina satilan
tarafından
Doğru maalesef ki
0 oy
(119,355 puan) tarafından
dur baco daha yeni basliyo hersey annemde dediki ben fiyatlara bakiyom elin afkani market arabasini dolduruyo diye
(119,355 puan) tarafından
@Havva.nur kiz bide bunlari savunan kesim var onlarada ayri sinir oluyom
(15,244 puan) tarafından
Havvanur zaten bı doktor randevusu alabilmek için en aşağı bir iki hafta bekliyoruz. Şuan bile. İleride daha beter olacak belli
tarafından
Ya sevda o savunanlar da ayni durumda emin ol ama bazilari var ki körü körüne savunuyo ne yaparsa yapsin haklidir diyolar Allah akil fikir versin. Asgari ucrete %50 zam geldi de ne oldu yine istedigimiz seyi gonul rahatligiyla alamiyoruz. Dolar euro dusunce sembolik dustu fiyatlar asagi cekilmeyecek dedigimde nankör vatan haini ilan edildim yorumlarim kapatildi. Simdi her sey zamlandigi gibi faturalar da zamlandi 300 tl gelen faturam bu ay 470 tl geldi o da 15 gunu araliktan 15 gunu ocaktan yani tamami zamli gelse kim bilir kac gelir. Zerre kadar hakkim varsa haram zikkim olsun sebep olanlarin da Allah belasini versin
tarafından
Linkin muayene suresini 15 dk dan 5 dk ya dusurduler hastanelerdeki yogunlugu gormuyo musun parasi olan ozele gidiyo olmayan ne yapsin ben gecen gun ozelde bile muayene icin tam 2 saat bekledim cocuk kucagimda uyudu randevu alamayan ozele kosuyo ozelin de devletten bi farki kalmadi nerdeyse. Ee onlar da kurtulmanin yolunu ariyo dil calisip gitmek istiyolar ki haklilar da
(15,244 puan) tarafından
Aynen öyle malesef . Bakalım nereye kadar . Ama bu gidişle daha işimiz zor
0 oy
(971 puan) tarafından
Bende a101 e gittim bugün yine bi kac seye zam yapmışlardı 
tarafından
Evet yapıyorlar inşallah daha çok zamlanmaz
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Biz TMO dan aldık 5 litre. Ayçiçek yağı. 100 TL. Eskiden 50 tlymis öyle diyorlar
tarafından
Eşimin aldığı sole ayçiçek yağı
0 oy
(243 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Sorma cnm dün akşam esim bir paket bez bir ıslak mendil küçük bir peynir 2 paket tavuk döner almış 141 lira tutmuş poşet yarim dolmamış bile yazık günah 
tarafından
Öyle valla ıslak mendil zaten 11 TL olmuş
(243 puan) tarafından
12 cnm
tarafından
Zamlanmış yine
0 oy
(44,718 puan) tarafından
Allah sonumuzu hayır etsin
tarafından
Aminn
0 oy
(15,244 puan) tarafından
Daha çıkar dolar şimdi baskilandi. Ama fiyatlar çıktığı gibi kaldı. Dolar bı daha yükseldi mi yine zaman gelecek herşeye. Babam benzine de çok güzel zamlar geleceğini söyledi. Zaten her gece zam yiyor akaryakit. Daha da artacakmis. Akaryakıta zam geldi mi herşeye de geliyor malum. Daha gider bu böyle. Ülke 50 yıl geri gitti valla ekonomik olarak şu bı kaç senede.
tarafından
Yapacak bişey yok katlanacaz Allah sonumuzu hayır etsin
0 oy
(7,687 puan) tarafından
Sadece ıvır zıvır 80 tl tuttu poşet doldurmuyor. 2018 de evlendim 100 tl ye dunyanin seyini aliyoduk simdi bi kac parça anca alıyoruz 
tarafından
Aynen öyle bende 2018 de evlendim 100 TL ye 2 poşet dolu dolu abur cubur alıyorduk şimdi ise 100 TL ye Bi poşet dolmuyor bile veya anca doluyor
0 oy
tarafından
Dün etiketleri değiştiriyorlardi. 2 lira koymuslar nerdeyse herşeyin üstüne. 8 liraya aldığım içe tea 10 lira olmuş. Süt te artmış dost sut
tarafından
Doğrudur dolar yükseldikçe onlar da yükseltiyor dolar düştüğünde ise düşürmüyorlar

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 470 göst.
3 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Oglusumun annesi (1,558 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 37 göst.
28 Mart 2023 Diğer kategorisinde Bayannn1 (1,140 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 855 göst.
13 Eylül 2023 Aile kategorisinde RecoCo Minikco (2,728 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 135 göst.
25 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Mrvgul (3,086 puan) tarafından soruldu

380,334 soru

11,387,837 cevap

34,891 kullanıcı