0 oy
790 göst.
Diğer kategorisinde (225 puan) tarafından

4 aylık hamileyim sacimi kestirdim şekil verdirdim güya komple kesti manyak kuaför doğuma kadar nasıl uzatabilirim ya sinirimden oturup agladim :(

11 Cevaplar

+1 oy
(141 puan) tarafından

Ben de kısacık kestirdim canım. 30 cm gitti:)) Üzme kendini boş yere. Bu sıcaklarda rahatlamış oldun. Hem bebek doğunca yıkanmaya bile doğru düzgün  vaktin olmayacak. Ben o yüzden kestirdim

-Reklam-
0 oy
(111 puan) tarafından

Cit  cit al kuaförden cok takiyorsan 5 ayda azcik uzar

0 oy
(1,887 puan) tarafından

Bu konuda nefret edyrum kuaförden azıcık diyorsun komple kesiylar çıt çıt tak tek çare o sanırım 

0 oy
(47 puan) tarafından

Hamilelikten dolayı saçlar daha hızlı uzar .benimki 8 CM filan uzadı. Üzülme canım. Bende Kuaföre gitmeye korkuyorum hepsini keser diye .cunku ucundan kes diyoruz kökünden kesiyor. Saçlarımin bir bakıma ihtiyacı var ama gitmiyorum Kuaföre doğumdan sonra artık giderimm

(225 puan) tarafından
Insallah canım ya
0 oy
tarafından

Hamilelikte saç ve tırnak çabuk uzar. . Merak etme. Tek derdin bu olsun... Allah sağlık sıhhatle bebeğinizi kucağınıza almayı nasip etsin inşallah 

(225 puan) tarafından
Amin canım inşallah uzar ya bu kadar sknti etmemin sebebi sac ensemde erkek trasi gbi yaptı resmen :(
tarafından
benimde bi kere oyle kesti mal kuafor ben pirasa sacliyim kat kat falan hic guzel  olmuyor uzun olsun omuzlarımda kalsin kuyruga girsin dedim gitmis kulak üstü kesmis arkalari ***** kari
0 oy
(27 puan) tarafından

Kuzum hic üzülme zaten uzar daha var doğuma ve bende saçlarım uzundu hiç kesmezdim saçımı doğumdan sonra kendim kestim aynanın karşısında inan ki saç insani bunaltiyo cocukla ilgilenirken en iyisi kısa saç ya banyo yaparken iki dakikada yapıp çıkıyorum savlarim uzunken çok kalmak zorunda kalıyordum ama bebeğim olduğu için artık herşeyin pratik yonunu aramaya çalışıyor insan o yüzden boşver 

(225 puan) tarafından
Bebegimle doğum anında fotoğraf çekilmek için hayalini kurmustum canım o yuzden
0 oy
(355 puan) tarafından

Benim saclarim tam.bonuss oyle kiwircikki ne taranio ne sekle qirio esimde ilk saclarimi sewmis kesme dio sacimla oynuo her aksam :) bn de yapamiom artik herqun dusta 10dl raht acmaya calisiom ama taranmio fln yoruluom kestrmek istiom. Esim askere qidecek kasimda 6ay yapcak kasimdada dogumum olucak zaten bebek olunca banyoda o kadr zamn harcayamam kestireyim diorum dioki ben askere qiderken kestir smdi olmaz diyo ben qelene uzasin dio bakalim bende heran supriz yapabilirim :) uzulme koku sende uzar yine

0 oy
tarafından

Ensendeymis bak sorun etme koku sende uzar hemencecik cok dert ettinse cit cit tak allah baska dert vermesin iki yil once kemoterapi aldim kalcama gelen guzelim saclarim kokunden dokuldu kel kaldim dusunsene bi? bence sukret canim kokten uzayip enseme gelmesi bi bucuk yilimi aldi

(225 puan) tarafından
Haklısın canım çok geçmiş olsun
tarafından
Sagol tatlim uzme kndini
0 oy
(545 puan) tarafından

Ay o kuaforler yokmu gercekten **** ediolar insani. Ama hormonlarin ayakta oldugu icin saclarin daha cabuk uzucaktir bu donemde canim tabi yine esli.haline doner demiorum.ama farki gorcen insallah sende.

(225 puan) tarafından
Insallah canım ya
0 oy
(109 puan) tarafından

Ya ben de uclarindaki kiriklardan kurtulmak icin kestirmeye gittim.duz kesimdi.kat verdi boyunu kisaltmadan guya ama saclarim simdi cok hacimsiz birsey oldu uclari disa dönüp duruyor  uzasa da kurtulsam diyorum ben de sabir iste 

0 oy
(127 puan) tarafından

Kısa saçın bakımı daha kolay olur bence üzülme bunun için. Kısa güzel modeller var. Bende kısa saçlı biri olarak söylüyorum kısa saç çok cool gösterir insanı güzel şekil verdin mi tarz olursun. Kilolarımdan kurtulayım ilk isim tamamen kısaltmak olucak 

İlgili bir soru bulunamadı

377,907 soru

11,311,036 cevap

34,745 kullanıcı

...