0 oy
1,779 göst.
Aile kategorisinde (751 puan) tarafından

imagemerhaba teyzeler. artık size yazmayınca özlüyoruz size güzel bir resmimi bırakıyorum buraya Maşallah demeyi unutmayın ama:) bugün güzel şeyler konuşmak istiyorum tüm olumsuzluklar Bi yana :) mesela size Bi soru sormak istiyorum? Mizginin saçını keseyim mi sizce kızlar. Saçları uzun yatarken terlediği zaman gözüne giriyor yapışıyor bide şimdi dökülüyor zaten ve en önemlisi yanları uzun olduğu için elini kafasına götürdüğü zaman saçını tutuyor Bi feryat figan edip ağlıyor saçlarını çekiyor hanımefendi ellerine dolanıyor. Yeni yeni tutmayı öğreniyor şimdi saçını tutuyor çekiyor sonra ağlıyor böyle saçma sapan şeyler yapıyoruz ;) bende kesmeye karar verdim ama işte Anne yüreği dayanmıyor kessem mi acaba bana Bi fikir verin kızlar :) 

38 Cevaplar

0 oy
(2,423 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Oy Bu ne güzel panda <3 valla ben olsam kesmem o güzel saclari  benim kızım kel doğdu çıksın diye bekliyorum :) bana sorarsan kesme simsiyah sacları. Maşallah <3

(751 puan) tarafından
Off çok kararsız kaldım canım haklısın kıyamıyorum ama Bi yandan da canı acıyınca dayanamıyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından

Bu panda yiyiliyo mu acaba Masallah kuzuma rabbim size bağışlasın ❤️❤️❤️

Canım kessen iyi olur ama yine sen bilirsin
(751 puan) tarafından
Allah razı olsun yiyebilirsin canım ❤️ ya canını acıtmasa ağlamasa kestirmem ama işte ne bilim kararsız kaldım
tarafından
Kuzum kesmen daha iyi olur daha çok gürleşir saçı
0 oy
(5,519 puan) tarafından

Ne kadar guzel uyumus yaa kiyamam canim. Benimm <3 ben olsam kestirmezdim  ama tabi kestiren anneler wardir belki rahatlarr 

(751 puan) tarafından
Canım bende istemiyorum ama canını acıtıyor bende kıyamıyorum ağlıyor
(5,519 puan) tarafından
Ozmnn kesmekten baska care kalmiyorr kiyamam ona ben
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Masaaalh sana güzellik rabbim şifa versin  sana
(751 puan) tarafından
İnşallah canım Allah razı olsun ❤️
0 oy
tarafından

Maşallah sübhanallah <3

(751 puan) tarafından
Sağol canım ❤️
0 oy
(10,047 puan) tarafından

Maşallah sana minik pandacık :)<3 saçları çok güzel bence kestirme canım benim kızım kel keşke bizimkide uzasa hemen :angel:

(751 puan) tarafından
Canım kısası dert uzunuda :/ böyle saçlarını acıtıyor ağlıyor ellerine dolanıyor ama yinede işte kararsız kaldım
0 oy
tarafından
Oyy maşalah pandayaa 

Saçını yoluyorsa kes bence canım :) 
(751 puan) tarafından
Galiba kescem canım sonra bş ağlıyor zaten varya
0 oy
tarafından
kış geldi bilemedm kessen üsurmu kafasi fıstgn❤
(751 puan) tarafından
Bide çok terlediği için hastalanır düşüncesi var öyle Bi arada kaldım ki
tarafından
kel yapma kisalttr ozaman ortası olsun:)
(751 puan) tarafından
Yok ya kel yapmam zaten çirkin :)
tarafından
oyy neresi çirkin yerm onu kisalttr kel yapmada cnm
(751 puan) tarafından
Yok canım kısaltırım bende sağol
0 oy
tarafından
Kurban olurum minik prensesim benim 
(751 puan) tarafından
Allah etmesin canım benim ❤️
0 oy
(15,517 puan) tarafından

Maşallah fındığa ya tatlı şey <3 saçlarını kesme ense kısmından olmasa kısalt biraz gözüne falan giren kismlari

(751 puan) tarafından
Evet canım kısaltıcam bende ya
0 oy
(76 puan) tarafından
Ama ben panda ve penguen hastasıyım ama bu kadarda güzel Bi panda görmedim o pandayı yirim yir, canını acıtıyosa kes annesi yine çıkar gürleşir ki ❤️
0 oy
tarafından
Kuzuumm masallah sana Rabbim seni korusunn❤❤
0 oy
(849 puan) tarafından

Hayatım da gördüğüm en tatlı panda bu ama :))) masallah sana  boncuk kız ❤ bence kestir canım tamam hoş duruyor ama yavrumun canı yanıyor kel yaptırma ama kısalt bari çektiği yerlerini 

0 oy
tarafından
Oy maşallah minnak pandacik seni bizde sen yazmayınca seni çok özlüyoruz ")) güzel meleğim benim ")) 

Saçlarını kesmek yerine  bağlasana kuzum bağlanmıyor mu sülün saçları ")
0 oy
(1,288 puan) tarafından
Daha önce bu kadar güzel bir panda görmedim :) maşallah
0 oy
tarafından

Bunun gbi tatlısını görmedim leylacim masallah mizgine bizim yerimize op prensesi Allah acısını göstermesin hep sizinle olsun mizgin <3<3<3

0 oy
tarafından
Bnce biraz toplat kenardan vs hepsini kesme kıyamam yazık çok tatlı saçları maşallah ❤️
0 oy
tarafından
Yaa nasilda sarilmis fistik yaa maallah sana prenses  ❤❣❣❣❣❣❣
0 oy
(523 puan) tarafından

Masallah sana mizginim<3 valla bizim zilli de ilk dogdugu zamanlarda sacini yola yola bi hal oldu yolar yolar aglardi:D simdi birakti o huyunu. Ben kesmeni istemem acikcasi kiz cocugunda guzsl oluyo

0 oy
(1,639 puan) tarafından
Maşallah sübhanallah ❤️ saçını kesin bence yazık canını acıtır. Allah onu size bağışlasın öpün benim yerime ❤️

İlgili sorular

0 oy
52 cevap 2,522 göst.
0 oy
10 cevap 691 göst.
24 Eylül 2019 Aile kategorisinde Balkızın annesi (759 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 855 göst.
1 Kasım 2019 Aile kategorisinde Mizginim ❤️❤️ (751 puan) tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 1,579 göst.

377,164 soru