+1 oy
346 göst.
Diğer kategorisinde (181 puan) tarafından
istanbulda oturanlar oralardan 300 bine ev alınırmı birde istanbulun neresinde oturulur hangi yerlerinde yabancılar yok böyle nezih kendi insanlarımızın bulunduğu ortam istiyoruz ablam ailesi ile almanyadan dönüyor istanbuldan ev alacaklarmış.Ben bursanın köyündeyim kesinlikle istanbulda yaşamam ablam buraları istemiyor illa istanbul diyor

26 Cevaplar

+2 oy
(397 puan) tarafından
İstanbul 300 bin ve nezih yabancilarin olmadığı bir yer rüyanda bile görmezsin cnm malesef 
(181 puan) tarafından
Desene ablan mecbur senin köye yerleşecek :)
(397 puan) tarafından
Almanya'dan neden dönüyorlar canım bu ara herkes tam tersi yurt dışına gitmek istiyor
-Reklam-
+1 oy
(2,618 puan) tarafından

O paraya ev kaldimi :angel:

+1 oy
(1,297 puan) tarafından
Eğer bulursan ne ala. Genelede o fiyata çok minicik bı ev ve çok kötü semtlerden birinde anca bulabilirsiniz diye düşünüyorum
0 oy
(85 puan) tarafından
Cnm en kotu ev bile 400 bin olmus
0 oy
(5,953 puan) tarafından
O parayla alamaz 700 900 gozde. Çıkartacak
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Imkansiz gecen sene son anda aldik sukur :)
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Konya'da bile 500 600 den başlıyor 2+1 temiz evler hiç sanmıyorum o paraya iyi bir ev alabileceğini
0 oy
(710 puan) tarafından
Kuzu zor valla şu an o paraya ev almak ev fiyatları uçtu inşallah bulursunuz 
0 oy
(120 puan) tarafından
O fiyata istanbulda ev kaldıysa banada söyleyin:) 
0 oy
(765 puan) tarafından
300u verip gerisini kredi cekicek başkada alamaz  yada emin evimle falan konuşacak öncelikli yaparsa ne ala 
0 oy
(9,626 puan) tarafından
1 odalı bulursun 1+1 bile bulamazsın o fiyata 
0 oy
(2,132 puan) tarafından
İstanbul'un en pis en leş en çok yabancının hırsızın olduğu Esenyurt'ta bile 400bin olmuş bodrum katlar. O yüzden o paraya imkansız hele güzel semtlerde kesinlikle imkansız
0 oy
tarafından
İstanbul'da şuan o fiyata ev yok varsada toprak tapulu vardır dicem ama onlar bile 400 bini geçti ben iki ay önce 200 bine aldım hep bina su çekiyor diş cephesi Yok  arkadaşımın eşi içini yapicak 40 bin liraya oda tam fiyat değil gecede bilir maliyeti düşürebilir komple tesisat felan herşey yenilenecek oda bizim tanıdık olduğu için yoksa başkasına yaptıracak çok fiyat çıkarır bize ama güzel bölge soracak olursan Çekmeköy Taşdelen tarafı  Ekşioğlu mahallesi Sancaktepe'de yenidoğan  Merve mahallesi tarafı biraz daha insanları iyi geldi bana 
0 oy
(846 puan) tarafından
İstanbul'da çok zor. Biz 5 ay önce Denizli'de aldık ve 85 metrekare 300 bine ve şu an piyasa uçuk yani bulunmaz gibi
0 oy
tarafından

Orda kazandigi parayi burda yemeye mi geliyor soyle ablana burda biter o para dayanmaz :D 300 bine orda daire bulabilir burda yok malesef :D

(181 puan) tarafından
Bizim köyden buluruzda ablam istemiyor galiba mecbur benim köye gelecek istanbul almış başını gitmiş
tarafından
Hangi köydesin canim
0 oy
tarafından
Yabancılar Anadolu yakasında daha azlar ama ondan önce 300 bine İstanbul'da ev mi var artık ? İmkansız ve nezih bı semt istiyorsunuz. Eski binalar bile 600 bin olmuş.
0 oy
(44,696 puan) tarafından
Zor canım.      
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Bakirkoyde 2 milyon 150 bine var burasi nezih apartman dairesi ama sitede degil
0 oy
(427 puan) tarafından
Ankarada 300 bine ev kalmadıki istanbulda 300 çok zor bulur boşuna gitmesin istanbula araştırsın ınternetten 
tarafından
Ankarada var kiz bizim burda:D
0 oy
tarafından

Bu fiyata nezih :'(

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 84 göst.
12 Haziran 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Mirketanne (633 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 63 göst.
4 Mart 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde &Gamzelimin.Annesi& (1,119 puan) tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap 85 göst.
15 Şubat 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 80 göst.
5 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,080 soru

11,378,121 cevap

34,863 kullanıcı

...